Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zgadzam się, że kanały dostępne w dvb-t powinny być dostępne w podstawowym pakiecie (bezpłatny) TNK HD i NNK. Jednak nie uważam, że mamy mieć takie same prawa jak w abonamencie bo jednak nie musimy płacić co miesiąc, jeśli nie mamy ochoty oglądać TV np. jadąc na wakacje,

Komentarz

• Na satkurierze piszą, że jest dostęp do Fokus w ofertach na kartę i, że na razie nie wiadomo co z pozostałymi jak nowatv i 8tv

Komentarz

• Potwierdzam "FOKUS TV" świeci (u mnie od wtorku 31.01.2017). Pozostałe dwa programy na razie nadal martwe.

Komentarz

• Witam dawno już nie doładowywałem modułu TNK HD możecie mi powiedzieć gdzie znajdę parametry kanałów wchodzących w skład tej oferty?

Komentarz

• Tu masz wszystkie kanały jakie ma nc+ ncplus.pl/sklep/dokumenty/MIX/Parametry%20nadawania%20kanałów.pdf

Komentarz

• Witam mam problem po doładowania karty nie działają wszystkie programy. TVP2 hd, TVP2 hd, TVN HD, TVN 7 HD, Polsat HD i jeszcze parę a np nc+sport, AXN, Puls HD i inne działają. Czy mógł by mi ktoś powiedzieć co mam zrobić żeby wszystkie kanały działały bo nie mam pojęcia co się stało przed doładowanie wszystko działało.

Komentarz

• Smsa wyślij na numer telefonu i to jest 725727272, sprawdź też czy poprawnie wpisałeś nr karty w treści smsa tzn. czy przed ostatnią liczbą dałeś tą kreskę poziomą. Jeśli błędnie się wyśle smsa to efektu nie będzie uprawnienia zaraz się dostaje ze zwrotnym smsem do kiedy opłacona jest oferta i nr konta dla tej karty. Następnie pozostaw dekoder na poz 11 przez dłuższą chwilę tak aby przeszły uprawnienia i później sprawdź czy masz dostęp do brakujących kanałów

Komentarz

• Czy to dobrze zrozumiałem mam napisać nr karty np. [ciach]
                  i nic więcej, bo wysyłam SMS I dostaje wiadomość że dane są niepoprawne.
                  Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-11-15, 14:20.

Komentarz

• Tak cały numer karty trzeba wpisać i wysłać na podany nr 725 72 72 72.
                    Jak są dane niepoprawne to zadzwoń: (22) 430 77 77
                    Ostatni raz edytowany przez bogdanzieba; 2017-11-14, 13:37.

Komentarz

• Mam pytanie do przedstawiciela.
                      Czy ta promocja na otwarte okno dotyczy ofert w abonamencie czy tez ofert na karte co jest od 5 grudnia 2017 do 4 stycznia 2018?
                      Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-12-07, 08:40.

Komentarz

• Gdzieś widziałem wpis, że ktoś doładował pakiet Start+ (oferta NC+ na kartę z pakietem Start+) i że mu zaświeciło dużo więcej niż oczekiwał, więc niewykluczone, że w tej konkretnej ofercie to otwarte okno działa.
                        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• Też widziałem tą informację dlatego to pytanie z mojej strony. Trochę to dziwne jedna oferta na kartę dostaje a pozostałe nic to jest polityka według nc+

Komentarz

• Podejrzewam, że Start+ w pre-paidzie i w abonamencie ma dokładnie te same uprawnienia. Jeżeli promocja jest zrobiona bez zmiany uprawnień na karcie (a tak jest zrobiona na przykład promocja na kanały z + w TNK HD, NNK, Smart HD+ i NC+ na kartę), to w takim wypadku obie oferty będą ją miały.
                            NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• [QUOTE=tomkep;n1277218]Podejrzewam, że Start+ w pre-paidzie i w abonamencie ma dokładnie te same uprawnienia.
                              Tak to prawda.
                              Posiadacze aktywnej oferty nc+ na kartę z pakietem Start+ mają również dostęp do pełnego pakietu Extra+ jak Ci z abonamentu.
                              Systemowo to ten sam pakiet co w abo i te same uprawnienia, więc załapują się na tą promocję.
                              WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                              01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                              01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• napisał(a) Luki555 Zobacz post
                                Też widziałem tą informację dlatego to pytanie z mojej strony. Trochę to dziwne jedna oferta na kartę dostaje a pozostałe nic to jest polityka według nc+
                                Nc+na kartę z pakietem Start+ to nie jest typowa oferta na kartę.
                                To promocyjny dostęp do pakietu Start+ i Komfort+ na zasadzie przedpłaty.
                                WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                                01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                                01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+