Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• poszlo...z innej komorki...ale dziala...

Komentarz

• Witam. Podłączam się pod temat. Doładowałem TNK HD za 3 m-ce i nie mam sygnału. Karta jakiś czas nie była opłacana. Kiedy mogę się spodziewać odblokowania?

Komentarz

• adag12,
        skontaktuj się z obsługą użytkowników telewizji na kartę zajmują się Konsultanci spółki Cyfrowy Dom, dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

Komentarz

• Witam mam problem miałem wykupiony domowy hd od 1.12.2016 do 31.12.2016 i oglądałem tv po wygasnieciu tego pakietu ogladalem pakiet bez oplat ten 12 miesieczny i teraz nie ma wogóle niema sygnału co mam robic w takim wypadku

Komentarz

• Włączyć TV na kanał TVP 1 HD i poczekać kilka-kilkanaście minut na uprawnienia. Jak nie pomoże, to telefon na party line z prośbą o ponowienie uprawnień.
            NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• napisał(a) tomkep Zobacz post
              Włączyć TV na kanał TVP 1 HD i poczekać kilka-kilkanaście minut na uprawnienia. ...
              To działa tylko na początku miesiąca (do 10).
              Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• dkl80
                skontaktuj się proszę z obsługą użytkowników telewizji na kartę. Zajmują się tym Konsultanci spółki Cyfrowy Dom, dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
                  To działa tylko na początku miesiąca (do 10).
                  Nieprawda. Mam TNK HD. Do dnia 16 stycznia oglądałem Pakiet bez opłat na uprawnieniach grudniowych. 17 stycznia miałem zakodowane kanały. Nigdzie nie dzwoniłem. Ustawiłem dekoder swój niezależny Opticum HD x403p wraz z włożonym modułem Ncam HD z TNK HD, na kanał TVP 1 HD i po 15 minutach karta złapała mi uprawnienia na styczeń 2017r. na Pakiet bez opłat, gdyż pakietów płatnych na chwilę obecną nie opłacam w TNK HD.
                  Ps. Gdyby karta nie chciała złapać uprawnień na styczeń 2017r. wystarczy ją na chwilę wyciągnąć z czytnika z dekodera lub modułu i ponownie włożyć. Ewentualnie wyłączyć na chwilę dekoder z wtyczki z prądu i podłączyć ponownie po jakiejś minucie. U mojego sąsiada ten sposób działa, gdy dekoder ma problem z pobraniem nowych uprawnień na karcie.
                  W moim przypadku odkąd mam TNK HD tj. od 2012r. może ze dwa razy dzwoniłem do BOK TNK HD w celu ponowienia uprawnień.

Komentarz

• Witam moja karta załapała wczoraj uprawnienia po 15 minutach

Komentarz

• Pytanie do przedstawicieli nc+
                      Co się stało uprawnieniami w TNK HD do kanałów: Fokus TV, 8TV, NOWA TV, ATM Rozrywka?
                      Wcześniej te kanały poprawnie działały a teraz jest ciemność. Jakoś bym zrozumiał brak uprawnień jeśli bym korzystał tylko z pakietu darmowego ale w tej chwili mam dostęp do wszystkich trzech pakietów płatnych (Domowy HD, Premium HD, Ekstra HD) i na nich też nie mogę korzystać z tych kanałów. Co ciekawe są one na oficjalnej liście kanałów w tunerze ADB 2850 i na module ncam czy Fokus też widnieje na stronie internetowej jako składnik oferty a oglądać ich się nie da.
                      Dlaczego mamy taki stan rzeczy w ofercie TNK HD / NNK?

Pozdrawiam
                      TNK HD
                      ITI - 2850ST
                      HotBird + Astra 19,2
                      DVB-T:
                      MUX 1, MUX 2 - Łódź EC4 (ok. 50 km na północ), w oczekiwaniu na MUX 3 z kier. łódzkiego

Komentarz

• Kanały które wymieniłeś są od 6 grudnia kanałami kodowanymi nie FTA i na razie nie wiadomo czy kiedykolwiek będą w ofertach na kartę teraz to będzie zależało od tych co na stołkach siedzą i debatują co z ofertami robić, a co do ATM rozrywka to nie było do tego kanału dostępu odkąd jest w nc+. Stronę TNK HD to już dawno powinni zaktualizować
                        Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-01-19, 15:29.

Komentarz

• Od dwóch miesięcy brakuje mi w pakiecie DOMOWY programu FOCUS TV a przecież to FTA. Co na to doradcy ? O ile jeszcze istnieją tacy.

Komentarz

• FOCUS TV przestał być FTA

Komentarz

• marianolo,
                              kanał Focus TV, nie jest już dostępny w ofercie TNK HD. Kanał ten przestał być kanałem FTA.

Komentarz

• Pytanie do Cyfrowy Dom brak podstawowych kanałów takie jak ATM Rozrywka Nowa TV Zoom TV Metro TV Fokus TV TV8 dlaczego abonenci na kartę nie mają do dziś podstawowych kanałów dostępnych w Abonamencie są dostępne kanały NOWA TV TV 8 FOKUS TV ATM ROZRYWKA a na kartę brak kanałów , Pytanie drugie Dlaczego nie mam do dziś POLSAT NEWS HD i POLSAT FILM HD i SUPER STACJI w ofercie TNK HD I NNK tylko kanały TVN 24 I TVN24 BIS i Polsat news 2 kiedy te kanały dołączą do oferty Bardzo Proszę nie traktować nasz gorzej od abonamentu też płacimy i wymagamy

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+