Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Co z ta nka

Ciekawe czy po zmianie oferty abonenckiej dot.bylych kanalow NPremium,chodzi o dodanie dodatkowych 4 kanalow Canal+,zostana one wrzucone dla karciarzy N - ki,rownierz my tez jestesmy stratni,
    Czy jest jakis przedstawiciel,wiadomosc ze strefa abonenta ncplus
    ITI 2849 ST/ADB -TNK HD/Comfort HD & C+ (6pack)
    LG 42" Plasma HD.TV
    LNB 13.0*E Hot Bird

Komentarz

Bodaj 12 kwietnia w radiu produkował się jakiś rzecznik nC+.Coś tam o błędach opowiadał,ale cały czas odniesienie było do abonentów".Nie słyszałem choćby jednego słowa o użytkownikach oferty na kartę.Szkoda.Tak myślę,czy nie warto złożyć reklamacji.Zabrano polskojęzyczne kanały a "dano" jakieś anglojęzyczne wynalazki.Co o takim posunięciu sądzicie?

Komentarz

Tvp Rozrywka

Na kanale 17
        Od dzisiaj (oferta N'HD na karte)
        Mamy od dzisiaj nowy kanał TVP ROZRYWKA.
        KIEDY NOWA OFERTA OD NCPLUS ?
        LG 42" Plasma HD.TV
        LNB 13.0*E Hot Bird

Komentarz

napisał(a) Marcoo1313 Zobacz post
          Od dzisiaj (oferta N'HD na karte)
          Mamy od dzisiaj nowy kanał TVP ROZRYWKA.
          KIEDY NOWA OFERTA OD NCPLUS ?
          A kiedy tv6 i polsat2 ?

Komentarz

Posiadacze pełnego pakietu w tnk hd mieli dostęp do wszystkich meczów ligi mistrzów europejskiej i ligi włoskiej. Jeśli mecz jest na canal plus sport w był odkodowany. Czy dzisiejszy mecz ligi włoskiej w canal sport będzie dostępny na 29 kanale?

Komentarz

Rozrywka

Zasilam 2 razy do roku przed świętami więc teraz mam miesiąc podstawowych gdzie rozrywka jest zakodowana Natomiast w DVB-T nie chciał mi dodać i musiałem zrobić szukaj wszystkich kanałów wtedy znalazł ale na nowo muszę układać listę ulubionych Ot technika nowej generacji

Komentarz

Dlaczego canal plus sport jest nie dostępny? Przed fuzja miałem wszystkie mecze ligi włoskiej w pełnym pakiecie. Oszuści

Komentarz

canal + sport jest odkodowany tylko na mecze ligi mistrzów
                  LG 42PJ350 (odblokowane gniazdo usb divx ) , ADB 2850ST TNK HD

Komentarz

Raczej był odkodowywany bo do końca sezonu liga mistrzów już tylko na nsport. Więc po jaką cholerę on jest na liście że jeden mecz ligi europy odkoduja a druga sprawa nie robi się takich rzeczy że w trakcie sezonu zmienia reguły i prawa. Mam nsport dlatego że była liga włoska i co? Dziadostwo i tyle do końca sezonu powinno tak pozostać a na dodatek mam family ale nie musieli puścić na canal sport. Nie dam już ani złotówki bo płacąc 60zł nie widzę angielskiej, połowy włoskiej hiszpańskie grand prix. Stwierdzam że te family to byle co choć inni to wcześniej pisali poprostu nie warto.

Komentarz

Dla mnie Canal + Family 1 i 2 to dobre kanały, nie ma co się oszukiwać ale więcej rzeczy jest teraz niż na npremium kiedyś nie wspominając już o NBA
                      Technisat Digyboxx HD C +
                      SMART HD+ MULTI+

Komentarz

Kiedy oferta NC+ na Kartę najlepiej bez parowania kart te parowanie kart jest bez sensu

Komentarz

http://satkurier.pl/news/85936/nc-fa...k-tnk-itd.html

Komentarz

Witam,

proszę o zajęcie stanowiska któregoś z przedstawicieli forum.

W związku ze startem oferty SMART HD+ dla nowych użytkowników oraz starych SMART HD lub TNK SD.

Moje pytanie brzmi:
                            * czy będzie rozwijana oferta lub nowa alternatywa dla TNK HD?
                            * czy TNK HD zostaje w takim kształcie i nic już nie będzie kontynuowane?
                            Ostatni raz edytowany przez TNK_HD; 2013-05-24, 08:06.
                            LG 42LW570S
                            LG HB905PA
                            nc+ - wifibox+ DSIW74 (Comfort+8xCanal+HBO+Eleven - 75,44 PLN/28.02.2019)
                            TNK HD - ADB 2850ST (01.09.2010)

Komentarz

Sempresem,czytaj chopie !

nc+: FAQ dotyczące ofert prepaid NNK, TNK, itd.

2013-05-23 16:31:50 / Janusz Sulisz
                              Ostatnia aktualizacja: 2013-05-23 16:46:14
                              źródło: Inf. własna / nc+
                              Ponieważ bardzo często padają pytania dotyczące tego, co będzie z dotychczas oferowanymi produktami i usługami prepaid, platforma nc+ wyjaśniła swoim klientom, co stanie się z usługami n na kartę (NNK), n na kartę (NNK) z modułem nCAM i n Świat HD oraz telewizja na kartę (TNK SD), telewizja na kartę HD (TNK HD) i CYFRA+ na kartę.

Dystrybucja i sprzedaż dotychczasowych produktów prepaidowych pod brandem n jest kontynuowana:
                              n na kartę (NNK) w postaci zestawów z dekoderem Opticum X8 Combo - zakup od GLOBO Multimedia
                              n na kartę (NNK) z modułem CAM (nCAM HD) - zakup od Cyfrowego Domu
                              n Świat HD – zakup od Cyfrowego Domu

Dystrybucja i sprzedaż ofert: telewizja na kartę (TNK SD), telewizja na kartę HD (TNK HD) i CYFRA+ na kartę nie jest kontynuowana.

Klienci posiadający dostęp do powyższych ofert oraz do telewizji na kartę (TNK SD) i telewizji na kartę HD (TNK HD) korzystają z ofert na dotychczasowych zasadach.

Klienci posiadający dostęp do oferty TNK SD mogą przejść do oferty SMART HD+ na zasadach promocyjnych.
                              LG 42" Plasma HD.TV
                              LNB 13.0*E Hot Bird

Komentarz

Od ponad dwóch lat jestem użytkownikiem TNK HD, posiadam moduł nCAM HD - w związku z wprowadzeniem Smart HD+ mam zamiar 1 czerwca kupić starter nowego prepaida - teraz żałuję, że kupowałem TNK HD, bo za moduł, który zaraz przestanie być używany wydałem 250 ZŁ mam prośbę do techników nc+ żeby zastanowili się nad wprowadzeniem nowego softu do modułów, który je "odparuje", bo nCAM HD to jest jeden z lepszych modułów z jakimi się spotkałem, i fajnie by było jakbym mógł nadal go używać, ale z kartą Smart HD+
                                PAY TV:
                                • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
                                • CP - Darmowy HD
                                • TNK - Smart HD+ & Multi+
                                • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
                                • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+