Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Odpowiedź z 1-go sklepu:

Witam
    Niestety juz dawno nie ma takiego zestawu
    Przykro nam
    Pozdrawiamy
    To by było zbyt piękne, żeby było prawdziwe...
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• @Monika_nc+, to ja pozwolę sobie skorzystać z Twoje uprzejmości jak już wrócę do domu, bo mam 2 zestawy kupione jako TNK HD jeszcze nieużywane, ale były w "opakowaniu zastępczym"... I sam jestem ciekaw, co rzeczywiście jest do nich przypisane, a jeszcze nie mam potrzeby ich uruchamiać.

Komentarz

• Zapraszam w imieniu swoim i innych Moderatorów

Komentarz

• W takiej sytuacji to sklepy powinny poprawiać te strony od razu a nie trzymać i udawać że mają bo w taki sposób to tylko wprowadzają w błąd osoby.
          Tak jak pisałem wcześniej fajnie by było jakby wznowili sprzedaż tych 2 ofert zwłaszcza teraz gdy osoby mające TNKSD muszą zmienić ofertę i chcieliby tą bogatszą czyli TNK HD/NNK, a sporo jest takich osób, a nie SmartHD czy nc+na kartę. Może by tak Monika albo który z przedstawicieli podsunałby taki pomysł osobom odpowiadającym za te oferty. To byłby dobry krok do zwiększenia liczby klientów i nie tylko
          Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2015-11-27, 11:31.

Komentarz

• Stracą jeszcze trochę abonentów (a ktoś tu na forum pisał, że już jest poniżej 2,1 mln) i chciał - nie chciał - będą musieli coś wymyślić. Choć osobiście wątpię w powrót TNK HD czy NNK, nie będą przecież zamawiać nowych dekoderów, jak mają tyle starych, które generalnie raczej nie schodzą. Już prędzej dodadzą jakiś pakiet do NC+ na kartę.

Komentarz

• NC+na kartę dekoder z nagrywarką

Witam
              Przymierzam się do zakupu NC+ na kartę oraz dekoder HD z PVR. Na stronie znalazłem takie zdanie
              Dekoder używany, odnowiony z 12 miesięczną gwarancją. Abonent korzystający z usług na Sprzęcie własnym Abonenta nie ma możliwości korzystania z Opcji dodatkowej Multiroom Premium oraz Multiroom Standard a dla Sprzętu posiadającego możliwość nagrywania na wbudowany dysk twardy, z funkcjonalności Time Shift, usług VOD i internetowych chyba, ze Dostawca usług postanowi inaczej. Na nagrania własne abonenta jest przeznaczone 80GB.
              Najbardziej interesuje mnie funkcja TIME SHIFT czyli pauzowanie, zatrzymywanie obrazu czy działa ta funkcja czy jest wyłączona.

Odpowiem sam może komuś się przyda.
              Kod PHP:
              Szanowni Państwo,

informujęże funkcja Time Shift jest dostępna na wymienionym przez Pana dekoderze z wbudowaną nagrywarką
              Można ją wyłączać i włączać w zależności od potrzeb.

Z wyrazami szacunku,
              Damian S.
              Specjalista dsKomunikacji Elektronicznej 
              platforma nc

Ostatni raz edytowany przez as1as; 2015-11-30, 16:30.

Komentarz

• Czy ktoś może mi przypomnieć jaka jest/była nominalna cena nowego zestawu TNK HD (ADB2850+karta+3 mce gratis)? Znalazłem sklep z zafoliowanym jeszcze zestawem i chciałbym się upewnić czy nie zaszaleli z ceną bo wydaje mi się ciut wygórowana.

Komentarz

• 399 zł. Ale ja jeszcze w zeszłym roku kupiłem taki za 229 + przesyłka (już nie ma). Był bez folii i obwoluty, ale poza tym - nowy i nieaktywowany.

Jeśli to oferta z Allegro z Lublina, to ją dokładnie przestudiuj, bo coś tam kombinują (chyba od razu włączają ofertę abonamentową).

Komentarz

• Dzięki. Ja znalazłem sklepik gdzie leży na wystawie zafoliowane i przysłonięte innymi dekoderemi (pudełko zdążyło już nawet lekko spłowieć) i życzą sobie 470,-Trzeba będzie negocjować...

Komentarz

• No to chyba się zdecyduje

Komentarz

• czy ktos z przedstawicieli moze nam napisac czy kanaly promocyjne ktore byly dodane do oferty smart hd tez zostana usuniete w naszej ofercie TNK HD

Komentarz

• Możesz je sobie opłacić w wyższych pakietach. A o końcu promocji było tutaj: https://forum.ncplus.pl/forum/showth...e=2#post818589.

Komentarz

• Kupiłem rok temu ADB2850 st + 3m gratis za 299pln

Komentarz

• Czy da radę zrobić multi room w telewizji na kartę?

Komentarz

• @ agnieszka84 Usługa Multiroom nie jest dostępna w ofercie telewizji na kartę.
                                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+