Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Witam
    Po zmianach dzisiejszych brak na głównej liście nsport sd!! znalazłem dopiero go na dodatkowych kanałach na pozycji 2005....co jest grane?

Komentarz

• Przecież wiadomo że od 1 października rozpoczął się proces wywalania kanałów sd będą tylko wersje hd a znalazłeś powyżej 2000 pozycji dlatego, że ci co mają TNK SD muszą mieć dostęp do kanałów sd jeszcze przez rok

Komentarz

• Ale ja ma n na kartę a w tej ofercie w pakiecie domowym nsport sd jest od zawsze a teraz zniknął.

Komentarz

• Przeszukaj satelitę tylko zaznacz kanały kodowane żeby szukało i powyżej 2001 pozycji będzie

Komentarz

• Ja mam go... znalazłem na poz.2005. Chodzi o to, że nsport sd wyleciał z głównej listy kanałów z poz. 214 a na jego miejsce dali tvn7 sd. Skoro nsport jest w ofercie n na karte w pakiecie domowym to powinien być na liście głównej. Przeoczenie ze strony nc+ czy celowe działanie?

Komentarz

• To nie jest przeoczenie teraz tak będzie przez rok za rok całkiem kanały sd znikną trzymają ze względu na TNK SD

Komentarz

• Hmm...no to skoro tak ma być, to ciekawe czy za rok nsport sd wyleci z oferty pakietu domowego n na karte, czy dają go do tego pakietu jako nsport hd...mnie akurat ten kanał interesuje ze względu na ekstraligę żużla

Komentarz

• Dzien dobry jestem nowy tutaj i mam pytanie dlaczego mi nie swieci w pelnym pakiecie . np. Superstacja . motowizja i inne

Komentarz

• A masz ofertę na kartę czy abonament. Na kartę tego nie ma tylko w abonamencie

Komentarz

• Mam na karte z pakietem ekstra i na kazdej stronie pisza o innych kanalach moze mi ktos podac aktualna liste kanalow tnk hd z pakietem extra dziekuje pozdrawiam

Komentarz

• napisał(a) Luki555 Zobacz post
                        A masz ofertę na kartę czy abonament. Na kartę tego nie ma tylko w abonamencie
                        lobbujesz za kim, czym, dla kogo?

Komentarz

• napisał(a) alexbit Zobacz post
                          Mam na karte z pakietem ekstra i na kazdej stronie pisza o innych kanalach moze mi ktos podac aktualna liste kanalow tnk hd z pakietem extra dziekuje pozdrawiam
                          Tutaj jest jak najbardziej aktualna na dzień dzisiejszy:
                          http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/

@staniwaw "lobbujesz za kim, czym, dla kogo? "

O co ci chodzi ? Po prostu się zapytałem bo już widziałem nieraz wpisy że ktoś miał inną ofertę niż temat założony i pisał nie w tym temacie co trzeba i chciałem się upewnić czy o ofertę na kartę chodzi tej osobie
                          Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2015-10-02, 18:52.

Komentarz

• małe pocieszenie, w ofercie jest nsport+ ale w realu na ekranie brak !!!
                            przepraszam

Komentarz

• Jeśli listę kanałów masz aktualną i wszystkie kanały odbierasz oprócz tego nsport to tylko pomoże wysłanie nowych uprawnień skoro resetowałeś dekoder i w ogóle i nic nie dawało. Musisz czekać na zwrotnego meila od przedstawiciela. Trochę to dziwne że tak długo czekasz nie powinno tak być.

Komentarz

• Z telefonowania na infolinię zrezygnowałem po tym jak trzykrotnie po 30 minutach oczekiwania zerwano połączenie, tak mają ustawione by ich abonenci/intruzy nie denerwowali. Na kontakt e-mail liczę, choć minęły o godz.19.56 ...24 godziny czyli doba.
                                Grzecznościowo i potulnie przypomniałem się zachowując ciągłość korespondencji, najpierw po 12 godzinach potem po 18 godzinach oczekiwania. Po 12 godzinach odezwała się Pani Monika, przeprosiła za długi czas oczekiwania, wyraziła współczucie i poprosiła o....cierpliwość, że się odezwie. Minęło od tego już , albo dopiero 13 godzin.
                                Pani Monika pewnie już korzysta z wekendu. Zastanawia mnie czy Ci Ludzie pracują darmo/w ramach wolontariatu/ za co łaska, bo trudno mi znaleźć zrozumienie dla lekceważenia kontrahenta. Zwykle, choć rzadko z tej formy kontaktu korzystałem w przeszłości ale w najczarniejszej myśli nie wierzyłbym,że będę czekał dobę a może i dwie doby na zgłoszenie się moderatora. Zwyczajowo mijały minuty i był e-mail zwrotny, miałem dobre skojarzenia z tej formy kontaktu z doradcami/moderatorami, nawet bardziej ich doceniałem niż konsultantów infolinii, często emanujących deficytem wiedzy. Jestem przekonany, że posty na forum są czytane przez Nich, ale lekceważone, po prostu bawią się nami abonentami. ciekawe jak błyskawiczna byłaby reakcja moderatorów gdybym na tym forum użył słów wulgarnych, gdybym ich obraził? jestem przekonany, że czytają co napisane. Ci ludzie są tutaj by nam pomagali tylko nie wiem czy robią nam łaskę, czy jest to jakiś obowiązek, w każdym razie poczucia obowiązku i chęci pomocy z Ich strony nie jestem w stanie dostrzec.
                                Czekam cierpliwie...pożyjemy, zobaczymy, może doczekam pozytywnego rozwiązania, może znajdzie się człowiek mający serce po właściwej stronie. Wierzę, że taki wśród załogi nc+ istnieje.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+