Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Dokładnie mam nadzieje że nas też potraktują poważnie w końcu też chcemy płacić dla nc+ tylko w innej formie (nie abo_). Mogli by zrobić że masz podstawowy pakiet jak teraz i potem kilka do wyboru jakiś premium, domowy, multi + itp. a potem jakiś najwyższy ( z Hbo, cinemax )żeby go mieć to trzeba kupić podstawowy + multi+/domowy/premium np. Ciekawe by to było oferta rozbudowana ale na pewno by szła jak Ciepłe bułeczki. Widać że ludzie chcą nc+ na kartę tylko żeby była zrobiona z głową.
    Technisat Digyboxx HD C +
    SMART HD+ MULTI+

Komentarz

Zrobiłem dziś (07 kwiecień) skan-i w zamian za to co zabrano są kanały angielskie,arabskie,francuskie a więc zupełnie nie potrzebne.Co ciekawsze wcześniej występowały jako FTA a teraz tego badziewia nie da się skasować ,bo nagle stały się "ofertą n".

Komentarz

Czy ktoś już otrzymał C+Family i C+Family2 ?
        U mnie nadal kanały w jakości SD i HD są zakodowane.
        Z drugiej strony czy moduł conax obsłuży kanały C+?

Komentarz

Lecą od 5 kwietnia, jak masz problem z kanałami to po prostu wyłącz i włącz dekoder ( ale z sieci). Powinno pomóc. Swoją drogą jak dla mnie to i dobra ramówka z filmami jest i ze sportem, ekstraklasa, hiszpańska,francuska. Mogli by tylko coś zrobić z tymi dublowanymi dicovery,eurosportem i n sportem. Nie wiem zostawić tylko w Hd i już.
          SMART HD+ MULTI+

Komentarz

Wg. mnie czas na zmiany w ofercie, kanałów ubywa, z resztą nic się nie działo przez dłuższy czas. Niby mamy C+Family 1 i 2 ale w nich w wg. mnie za dużo sportu a zwłaszcza piłki nożnej a praktycznie mówiąc niestety jest tam tylko piłka mówiąc o sporcie. Wg. mnie te kanały powinny być bardziej filmowe niż sportowe.

Czekam na nową ofertę prepaid a nie wiedząc jak to będzie wyglądać liczę na to,*że odpowiednik obecnego pakietu Domowego HD będzie gruntownie przebudowany zostawiając obecne kanały jakie już tam są (głównie wersje HD i tematyczne HD TVNu) , wersje SD obecnych kanałów jakie tam są zastąpić ich wersjami HD, dodać kanały tematyczne C+ i może coś jeszcze sensownego.

Pozostałe pakiety już całkowicie przebudować aby można było wybierać z całej oferty nc+
            TNK HD
            ITI - 2850ST
            HotBird + Astra 19,2
            DVB-T:
            MUX 1, MUX 2 - Łódź EC4 (ok. 50 km na północ), w oczekiwaniu na MUX 3 z kier. łódzkiego

Komentarz

Mam pytanie:

1. Czy należy się zwrot pieniążków za usunięcie z Pakietu domowego HD - kanału Wojna i Pokój HD/Sundance Channel HD?

2. Jeżeli tak, to na jaki adres obecnie wysyłać korenspondencję dotyczącą np. roszczeń/zwrotu kasy za opłacany w/w kanał?

Ten adres:

"Cyfrowy Dom Sp. z o.o.
              ul. Josepha Conrada 37
              31-357 Kraków"

jest poprawny?
              LG 42LW570S
              LG HB905PA
              nc+ - wifibox+ DSIW74 (Comfort+8xCanal+HBO+Eleven - 75,44 PLN/28.02.2019)
              TNK HD - ADB 2850ST (01.09.2010)

Komentarz

Na początek proponowałbym, jako rekompensate za wycofane kanały, dodać do pakietu domowego Polsat HD, który występuje w ofercie smart hd. Może jakiś tematyczny kanał z produkcji cyfry np. domo lub kuchnia?

Komentarz

A jak nie miałem tak dalej nie mam C+Family i Family 2.
                  Doczytałem zapis na stronie nc+ :
                  "W przypadku oferty z modułem nCAM HD, prawidłowy odbiór kanałów CANAL+ Family HD i CANAL+ Family2 HD gwarantowany tylko w odbiornikach (telewizorach/dekoderach) CI+".
                  Mam moduł conaxa, który był w pakiecie z TNK.
                  Więc pytanie czy wina modułu czy wina nc+ tj. "burdel".

Komentarz

Oferty nc+ na kartę jeszcze nie ma, ma się*pojawić w kwietniu.
                    Pytanie dodatkowe, czy użytkownicy TNK HD / NNK z własnymi dekoderami ADB 2850ST i modułami nCAM będą mogli migrować do nowej oferty? Przyznam, że nie wyobrażam sobie innej możliwości aby móc korzysta z posiadanego sprzętu i posiadać nową ofertę.
                    Nie chciałbym sytuacji kiedy to posiadany sprzęt stałby się bezużytecznym pudełkiem.

Czekamy na konkrety i ofertę która pozytywnie odbiorą użytkownicy

Pozdrawiam
                    TNK HD
                    ITI - 2850ST
                    HotBird + Astra 19,2
                    DVB-T:
                    MUX 1, MUX 2 - Łódź EC4 (ok. 50 km na północ), w oczekiwaniu na MUX 3 z kier. łódzkiego

Komentarz

Canal+ sport

Czy Macie na kanale 29 TNK HD 'Canal+sport'
                      Czy to zapowiedz nowej oferty na karte ?
                      ITI 2849 ST/ADB -TNK HD/Comfort HD & C+ (6pack)
                      LG 42" Plasma HD.TV
                      LNB 13.0*E Hot Bird

Komentarz

napisał(a) Marcoo1313 Zobacz post
                        Czy Macie na kanale 29 TNK HD 'Canal+sport'
                        Czy to zapowiedz nowej oferty na karte ?
                        U mnie też jest ciekawe ile będą za to chcieli

Komentarz

Dodali Canal + sport HD, czyli 19,99 za trzy kanały Canal+ ja na to się piszę. Jeżeli jeszcze coś dodadzą w zamian za WiP oraz pogrupują te discovery i Nsport oraz Eurosporty żeby się nie dublowały to jestem zadowolony. Wydaje mi się że takie zmiany są na +. Może oferta abonamentowa to te "pierwsze koty za płoty" widzą co się dzieje i zmienią ofertę abonamentową a dla nas też przygotują konkretną ofertę nc+ na kartę. Jako użytkownik Tnk HD od 2 lat mam nadzieję że potraktują nas ( i mnie ) poważnie bo ludzi co chcą taką ofertę jest mnóstwo a są też tacy co tylko czekają jak to będzie wyglądać ( zmienią czy dodają parę kanałów) i też na 100% będą to brać.
                          SMART HD+ MULTI+

Komentarz

Witam,

u mnie również na pozycji 29 pojawił się początkowo CANAL + HD, a następnie został zmieniony na CANAL + SPORT HD. Zmiany dokonywały się przed meczem LM w dniu wczorajszym ok. 20.

Może ten kanał będzie dostępny tylko na najbliższe mecze?!

Oby było inaczej i w pełnym pakiecie za 19,90 w paczce CANAL + .
                            LG 42LW570S
                            LG HB905PA
                            nc+ - wifibox+ DSIW74 (Comfort+8xCanal+HBO+Eleven - 75,44 PLN/28.02.2019)
                            TNK HD - ADB 2850ST (01.09.2010)

Komentarz

Też mam taką nadzieję że ten kanał zostanie włączony na stałe do paczki kanałów Canal+. Było by miodzio.
                              SMART HD+ MULTI+

Komentarz

A ja nie mam Canal + sport na TNK HD są za to dostępne n sport 36 i 37 na których będzie transmitowana Liga Europejska i kanał n sport 109 na którym jest transmitowana multiliga Ligi Mistrzów

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+