Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Miałeś ofertę z nPremium czy bez (i jaki abonament) ? Dostałeś propozycję przejścia na nowy pakiet (i jaki) ?

Komentarz

niewiem jak u was ale u mnie nadal swieca kanaly wojna i pokoj

Komentarz

U mnie też świecą ...

Nawiązując do oczekiwania na ofertę pre-paid nc+,
        jeżeli byłaby oferta UNIVERSE + pre-paid dla migrujących z TNK HD za 49 zł - chętnie przytuliłbym ją .
        LG 42LW570S
        LG HB905PA
        nc+ - wifibox+ DSIW74 (Comfort+8xCanal+HBO+Eleven - 75,44 PLN/28.02.2019)
        TNK HD - ADB 2850ST (01.09.2010)

Komentarz

migracja

tez mam problem z oferta migracji bo mam ta promocje dopiero 2 miesiac za 33zl z preniumami. bylem dzis u punkcie aby mi cos zaproponowali i okazuje sie ze moja umowa jak i pesel nie figuruja jako umowa z nimi<lol> dziwne bo pisemko o migracji przysłali... I sie zastanawiam co zrobic? Jedyna opcja to rozwiazac umowe wgrac enigme, kupic karte i cieszyc sie z doładowań....

Komentarz

Na którym numerze są te nowe canal plus family? W tnk hd.

Komentarz

Ja nadal mam na liście 4 kanały nPremium...

Komentarz

Ja tez mam na razie 4 n premium.
                Technisat Digyboxx HD C +
                SMART HD+ MULTI+

Komentarz

Ją miałem npremium i odbieram canal plus family uprawnienia są ale programy musiałem wyszukać i są powyżej 2000 ale niektórzy starsze osoby nie potrafią a mają opłacone i nie mogą odbierać jak Moja Mama. Technicy proszę wysłać aktualna listę także dla oferty prepaid no jak tak może być ludzie płacą a nie mają pakietu premium.

Komentarz

w dekoderach 5800 tez niema aktualizacji kanałow Wi P jeszcze swieci

Komentarz

Co z C+ FAMILY

Witam
                      Jest godzina 11.00
                      Daley nie ma podmienionych kanalow dla TNK HD,
                      Mam zabrane N premium I nic w zamian
                      Co jest grane?
                      Ktos wie może?
                      ITI 2849 ST/ADB -TNK HD/Comfort HD & C+ (6pack)
                      LG 42" Plasma HD.TV
                      LNB 13.0*E Hot Bird

Komentarz

Pytanie o Moderatora

Ponownie
                        Czy dzisiaj ,pojawi sie na forum przedstawiciel nc+
                        I poinformuje o zaistnialej sytuacji ,
                        I kiedy mozemy sie spodziewac canal+ family 1&2HD.
                        NIE DLUGO POLUDNIE.
                        Pozdrawiam
                        ITI 2849 ST/ADB -TNK HD/Comfort HD & C+ (6pack)
                        LG 42" Plasma HD.TV
                        LNB 13.0*E Hot Bird

Komentarz

Zresetuj tuner. C+ family i family 2 już są. Swoją drogą, skoro wszyscy przez 3 miechy mają odkodowane C+ to kurna dlaczego użytkownicy na kartę nie mają udostępnionych tych dwóch kanałów?

Komentarz

mam takie pytanie dlaczego zeby miec pakiet z canal family HD i canal Family HD2

trzeba wykupic tez papiet premium za 19,99zl , jest jakas mozliwosc zeby do

pakietu domowego HD dokupic te canal family 1 i 2 , pewnie nie ale duzo osob by

tak chcialo

a drugie pytanie jak bedzie wygladac oferta nc+ na karte bedzie mozliwosc

ogladania ich na module z n cam TNK HD ?

Komentarz

Zgadzam się z przedmówcą, że kanały Canal+ Family mogliby udostępnić na jakiś czas dla wszystkich, aby przekonać się w jakiej one są tematyce.

Poza tym nie wiadomo czy w ofercie TNK HD nastąpią jakieś zmiany, ale mogliby zrobić coś pokroju Multi+, aby szło też dokupić do pakietów. Ja właśnie czekam na takie rozwiązanie, bo są to dobre kanały. Pytanie tylko czy faktycznie to będzie dostępne no i kwestia kwoty .

Komentarz

Mija pierwszy tydzień kwietnia. Było info,*że oferta nc+ na kartę ma być w kwietniu.
                                Coś już*wiadomo, jakieś zarysy jak ma ona wyglądać, jak będzie wyglądać migracja z TNK HD z dekoderem ADB 2850ST czy z modułem nCAM?
                                Czy mamy czekać na informacje do końca kwietnia?

Pytania się nasuwają bo oferta TNK HD / NNK robi się coraz bardziej uboższa (znikają kanały) a opłata pozostaje na niezmienionym poziomie.

My też jesteśmy poważnymi klientami z tym,*że preferujemy inny sposób zobowiązania.

Pytania te są skierowane głównie do przedstawicieli nc+.
                                TNK HD
                                ITI - 2850ST
                                HotBird + Astra 19,2
                                DVB-T:
                                MUX 1, MUX 2 - Łódź EC4 (ok. 50 km na północ), w oczekiwaniu na MUX 3 z kier. łódzkiego

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+