Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Oj,chyba Francuzi zapomnieli,że istnieje w Polsce telewizja na kartę.I wygląda na to,że nigdy nie dostaniemy odpowiedzi na zadane wcześniej pytania.No cóż o wszelakich efektach działalności NC+ przekonamy się na własnej skórze lub raczej na własnych dekoderach i telewizorach.

Komentarz

Doładowałem TNK HD dwa dni temu na 3 msc pakiet domowy. Wczoraj potwierdziło mi w systemie doładowanie, ale na stronie doładowań mam pakiet ważny tylko do 13 maja 2013. Dziwne to bo jak doładowałem na 3 msc to pakiet powinien być ważny do końca czerwca.

EDIT:
      Już wiem co jest przyczyną tego stanu. Miałem doładowany Pakiet premium hd jakiś czas temu i zacząłem płacić 19,90 nie wyłączając go. Teraz doładowałem więcej i ponownie go aktywowali. Trochę to zdziwiło mnie bo jak rok temu zrobiłem tak samo, to automatycznie sami go nie wznowili. Wtedy zaprzestanie płacenia było równe z wyłączeniem pakietu Premium HD.
      Ostatni raz edytowany przez gromiz; 2013-03-29, 20:14.

Komentarz

Tak się zastanawiam... mogło by się coś zmienić, bo jeżeli za 20zł ma być 2 kanały w pakiecie premium HD to nie widzę sensu żeby go opłacać. To już jest chora cena, nie ważne jak zajebiście premium by te kanały były W abonamencie parę złotych za jeden kanał liczą, a tu 10 zeta.

nc+, wysokie ceny, durne pakiety, prezesów racja... taka sytuacja

Komentarz

napisał(a) jaczylibodzio Zobacz post
          jeżeli za 20zł ma być 2 kanały w pakiecie premium HD to nie widzę sensu żeby go opłacać.
          W pakiecie zwanym premium (czyli tym za 40zł) to one właśnie powinny już być a w tym za 60zł główny c+ i c+ sport. Takie moje zdanie.

W abonamencie też liczą 10zł za jeden c+ (każdy wyższy pakiet z dwoma c+ kosztuje o 20zł więcej) więc z tym raczej się nic nie zdziała.
          Ostatni raz edytowany przez sonikus; 2013-03-30, 08:43.

Komentarz

No nie tak całkiem 10zł bo dochodzi VOD i inne bzdety które uszczęśliwiają na siłę abonenta i to też jest w cenie.

Komentarz

A jak to jest kupiłem telewizje na kartkę z nboxem po jakimś czasie weszła promocja że można podpisać umowę po promocyjnej cenie 33 zł komfort hd na ten dekoder na czas nieokreślony.Po tym całym zamieszaniu z nc+ rozwiązałem umowę bo mi przysłali że oferują mi abonament za canal + silver 64 zł.I teraz dowiedziałem się że ten nbox nie przechodzi z powrotem na telewizję na kartkę tylko całkowicie zostaje zablokowany ,czyli co ja mam z nim zrobić wywalić?

Komentarz

dałes sie wrobic bylo zostac caly czas na karte a nie jakies abonamenty 33 zl

Komentarz

Że nie można się cofnąć do oferty na kartę to było mówione wiele razy. Ja też dopytywałem i skończyło się na tym że zostałem z TNK HD. Mimo że kusiło to z początku, to jednak olałem temat i teraz się z tego powodu cieszę.

Komentarz

napisał(a) nbodzio Zobacz post
                    33 zł komfort hd (...) przysłali że oferują mi abonament za canal + silver 64 zł
                    Serio dostałeś ofertę na premium z komforta hd ? A miałeś w nim nPremium gratis na pół roku ?

Komentarz

Tak miałem w tym abonamencie npremim hd przez pół roku gratis.

Komentarz

No to dlatego dostałeś "ofertę" migracji... Ciekawe czy otwarte okienko canal+ w kwietniu też Ci przysługuje... Nie mam pojęcia co z boksem po umowie, ja już dawno swojego przerobiłem i nie jest "uwiązany" do oryginalnej karty.

Komentarz

Od 5 kwietnia w tym co mi przysłali to też będę miał odkodowane wszystkie programy canal +.No a 30 kwietnia naszczeście wygasa mi umowa i chyba cyfrowy polstat wita ,ale to się okaże może jeszcze przez ten miesiąc coś się zmieni z telewizją nc+ na lepsze.

Komentarz

Witam. Doładowałem TNK HD za 19,90 w środę 27 marca.
                            Do tej pory mam zablokowane kanały. Dodzwonić się nie mogę. Co robić?
                            Może mood mi pomoże.
                            17.04.2013 Universe+, MR standard, 6x canal+ umowa 12-mcy

Komentarz

napisał(a) leo828 Zobacz post
                              Witam. Doładowałem TNK HD za 19,90 w środę 27 marca.
                              Do tej pory mam zablokowane kanały. Dodzwonić się nie mogę. Co robić?
                              Może mood mi pomoże.
                              Bez paniki. Ja często czekałem nawet dłużej na włączenie kanałów. Dopóki wpłata nie zostanie zaksięgowana u nich dopóty kanały będą świecić na czerwono. Na przyszłość staraj się doładowywać przed czasem, albo ewentualnie wybierz się do jednego z punktów(niektóre sklepy z adg, rtv) w których można to zrobić na miejscu. Możesz też zapłacić przez allegro na niektórych aukcjach jest szybkie doładowanie. Zauważ tylko że najlepiej w tym wypadku mieć konto w tym samym banku co sprzedawca.
                              TNK HD - ADB 2850ST
                              LG 42LH4000

Komentarz

Witam. 8 marca przeszedłem z TNK HD na Komfort HD 6m - dekoder na własność, (przysłali te głupie pisma z nc+) wie ktoś czy mogę zostać przy tym abonencie do końca umowy (6 miesięcy) czy muszę wypowiedzieć do 19 kwietnia tak jak piszą
                                TV32LCD LG32LC2R
                                komfort (dawniej TNK HD) ADB2850 (hot bird i astra)
                                I i II mux ślęża

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+