Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę HD (TNK HD)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Goblin7504 Zobacz post
    Chodzi mi o niemieckie i rosyjskie kanały. w językach oryginalnych
    ..
    Najczęściej wybierane satelity do odbioru w Polsce (poza sat. Hotbird 13E):
    19,2E Astra - sporo niemieckich kanałów FTA
    23,5E Astra - sporo czeskich kanałów, w tym kilka FTA (m.in. dobry czeski program muzyczny Ocko)
    4,8E Astra 4A (dawny Syriusz) - sporo ukraińskich kanałów FTA (również dostępne na Amosie 4W)
    28,5 Eurobird - dużo angielskich kanałów FTA (w tym wiele takich, które w Polsce są kodowane m.in. Travel Channel).
    PS. Ja mam powyższe satki poustawiane (poza Amosem) na zezie na 15letniej antenie 90tce offsetowej aluminiowej , a oprócz tego oglądam TNK HD z modułem i na brak ciekawych obcojęzycznych programów nie narzekam.

Komentarz

• Jaka jest szansa na wprowadzenie Multi+ pakietu do TNK HD? Pytam bo nie wiem czy czekać jeszcze cierpliwie czy zastanowić się nad SMART HD.

Komentarz

• fajnie by było ale sobie długo poczekamy na rozwój oferty i dodanie czegoś nawet w formie oferty na kilka miesiecy tak jak bylo w tamtym roku z kanałami fox i national

Komentarz

• napisał(a) gromiz Zobacz post
          Jaka jest szansa na wprowadzenie Multi+ pakietu do TNK HD? Pytam bo nie wiem czy czekać jeszcze cierpliwie czy zastanowić się nad SMART HD.
          Nie ma szans na pakiet Multi+ w TNK HD - w tej ofercie dostępny jest pakiet dodatkowy Premium HD, a w SMART HD+ jest pakiet Multi+ - jest on oferowany tak jakby w zamian za Premium HD.
          PAY TV:
          • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
          • CP - Darmowy HD
          • TNK - Smart HD+ & Multi+
          • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
          • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

Jaka jest szansa na wprowadzenie Multi+ pakietu do TNK HD?
            Tylko jak się wmiksujesz do nc+mix za 29zł/miesiąc

Komentarz

• napisał(a) SatExpert Zobacz post
              Nie ma szans na pakiet Multi+ w TNK HD - w tej ofercie dostępny jest pakiet dodatkowy Premium HD, a w SMART HD+ jest pakiet Multi+ - jest on oferowany tak jakby w zamian za Premium HD.
              Tylko praktycznie to pakiet Multi+ jest lepszy niż Premium HD. Bardziej różnorodny i konkretny oraz nie powtarza tego co jest w Domowym HD.

napisał(a) sonikus Zobacz post
              Tylko jak się wmiksujesz do nc+mix za 29zł/miesiąc
              Wiem, że jest MIX, ale trzeba podpisać umowę lub płacić 39 zł + cena za Multi+, a w Smart HD wyniesie mnie jakoś 25 zł na miesiąc jak zapłacę z góry na rok. Smart HD praktycznie ma jedną wadę dla mnie: brak eurosportu dlatego zastanawiam się czy czekać na Multi+ w TNK HD, czy dać spokój sobie z Eurosportem na rzecz Smart HD, a TNK HD wyrzucić.

Komentarz

• Ja bym się jeszcze wstrzymał przynajmniej do wiosny. Może sobie o nas przypomną, że my też jesteśmy klientami nc+ jakby nie patrzeć czy to abonament czy na karte, bo jak podają swoje dane na temat zysków to nas też wliczają w te swoje statystyki i może w końcu dodadzą co do oferty. W końcu jak powstawała ta oferta TNKHD to na konferencji osoba mówiła, że ta oferta TNKHD w porownaniu z ofertą TNKSD będzie rozwijaną ofertą. Więc powinni się trzymać tego co mówili sami.
                Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2013-11-11, 12:47.

Komentarz

Wiem, że jest MIX, ale trzeba podpisać umowę lub płacić 39 zł + cena za Multi+, a w Smart HD wyniesie mnie jakoś 25 zł na miesiąc jak zapłacę z góry na rok. Smart HD praktycznie ma jedną wadę dla mnie: brak eurosportu
                  Płacąc z góry na rok za smart po 25zł czy po 29zł za mix to nie jest wielka różnica a masz wtedy zarówno multi+ jak i eurosport. Nie mówiąc już o szeregu innych kanałów których nie ma w nnk ani w smarcie...

Komentarz

• 2 lata doładowywania konta i zero rozwoju oferty TNK HD doszedłem do wniosku ze przestaje doładowywac wlasnie mi wygasł pakiet domowy konsultanci wiecznie wypisuja ta sama regulke typu ze przekaza sugestie uzytkownikow a tu nic sie nie dzieje w tej sprawie tylko wieczne pisanie tego samego ze przekaza nasze propozycje i sugestje dlatego ja kacze z doladowywaniem konta i to samo polecam uzytkownikkom na karte tnk hd

Komentarz

• problem z karta

Mialam telewizje na karte, pozniej przeszlam na oferte "swiat hd dekoder na wlasnosc" . teraz jest juz zakonczona umowa , chcialabym przelaczyc karte znowu na telewizje na karte numer karty: [ciach]
                      Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-12-02, 18:19. Powód: dane

Komentarz

• Gosiu nie podaje się numeru karty i z tego co wiem to już nie można wrócić na TV na kartę.

Komentarz

• Potwierdzam, powrót do oferty na kartę nie jest możliwy.

Komentarz

• -czy macie dostep do axn w tnk hd...od wczoraj brak uprawnień..

Komentarz

• nie ma jest problem z tym kanałem wyślij meila do przedstawiciela z numerem karty i tak jak wymagają jak ma wyglądać wiadomość do nich

Komentarz

• Ważne pytanie

Witam.
                                Posiadam TNK SD i chciałbym przejść na SMART HD+ (opłacić za 12-mscy z góry czyli 180 zł i cieszyć się kilkoma programami w HD) dotarłem do tej strony https://ncplus.pl/sklep/promocje/sma...-SMART-HD-plus i ok...mogę wysłać ten formularz ale nie ma tu nic wspomniane o dekoderze czy muszę zmienić obecny SD na HD. Mój tuner to TechniSat z oznaczeniem DVB DigitalVideo Broadcasting.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+