Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak możliwości powrotu do TNK

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• amadeusz73
    założył(a) wątek Brak możliwości powrotu do TNK

Brak możliwości powrotu do TNK

Kupiłem dekoder TNK HD a po jakimś czasie, dałem się namówić na przejście na abonament ... Jednakże po zakończonej umowie właśnie się dowiedziałem że "nie ma możliwości powrotu na przedpłatę" !! Czyli mogę seee dekoder .... hmm nie powiem co ... no i te parę stówek które wydałem za zakup !! Ciekawe że nigdzie nie było informacji o takich jajach. Jak dla mnie sprawa trafia do Urzędu Ochrony Konsumenta ... Gratulację NC+ może kilku użytkowników zastanowi się zanim dadzą się wkręcić w parszywą umowę ...

• therektor
    replied
    eh... ja myślę że nie o ograniczanie prepaid chodzi, bo idąc do sklepu kupuję od ręki 10 takich samych a na zamówienie sklep sprowadzi dowolną ilość
    ... czy ktokolwiek kompetentny mógłby się do powyższych wypowiedzi ustosunkować? (zwłaszcza do postu nr3)
    Ostatni raz edytowany przez therektor; 2018-02-19, 17:47.

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    Ja zakładam, że problemu nie ma. Jest za to celowe działanie, żeby ograniczyć liczbe prepaidów u użytkowników.

Leave a comment:

• therektor
    replied
    ... i koniec... ale czy to jest normalne że w pełni sprawny dekoder można tylko wyrzucić na śmietnik? W czym jest problem, bo od wielu lat tego nie mogę zrozumieć. Przecież te dekodery sprzedawane jako prepaid jako oferta na kartę oraz z możliwością zawarcia umowy to "refrubished" po byłej umowie bądź umowach. Przecież tu sytuacja jest taka sama dekoder wrócił do Was po okresie umowy, po "odnowieniu" wraca do sprzedaży, jedna różnica taka że klient nie musi kupować następnego klamota.

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    amadeusz73
    wyjaśniam, że w Warunkach promocji jest zaznaczone: skorzystanie z niniejszej Promocji przez użytkowników korzystających uprzednio z ofert przedpłacanych Cyfrowego Domu jest procesem nieodwracalnym. Wszystkie informacje są dostępne w dokumentach które otrzymałeś przy wyborze Promocji.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+