Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie działa interfejs SMSowy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Witam, potwierdzam jakaś awarię.. od paru dni próbuje otrzymać jakiś sms zwrotny, ale nic z tego.. dzwoniąc na infolinię Pani powiedziała, że pierwszy raz słyszy o takim numerze (tj. 725727272).. I uparcie chce, abym przeszedł na ofertę z abonamenetem.
    Pytanie do Administracji owy numer będzie działać ?
    Pozdrawiam

Komentarz

honeyowsky: Jeżeli ktoś odpowiedni nie weźmie się za awarię to możemy zapomnieć już o wysyłaniu smsa i otrzymywaniu, że odświeżono sygnał. Dlatego twierdzę, że ta opcja jest dużo lepsza od wysłuchiwania bzdur jakiegoś konsultanta i wmawiania przez niego rzeczy o których nie chce się słuchać bo nie po to się dzwoni. Do kwietnia jeszcze wszystko działało gdzieś na początku miesiąca coś jest nie tak z tą usługą.
      Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-05-02, 08:28.

Komentarz

Dopiszę jeszcze jedną rzecz. Według mnie forum powinno służyć do rozwiązywania problemów itp. A nie dostawać odpowiedź od administratorów, żeby dzwonić na infolinię...
        Może po prostu zamknijcie to forum i w powodzie (żeby każdy widział) napiszcie, żeby dzwonić na infolinię, bo i tak nie pomożemy Wam na forum.
        Rozumiem święta, świętami, ale ktoś powinień być, aby odpisać czy coś zostanie naprawione.

Komentarz

Witam.

Zadzwoniłem na infolinię i pewna miła Pani z obsługi klienta powiedziała mi, że ten numer nie będzie już aktywny.

Temat do zamknięcia.

Komentarz

mm_psl: Ta kwestia jest do wyjaśnienia a nie żeby zamknąć temat. Bo wiele razy już tak było, że przez telefon konsultanci mówili co innego niż strona z ofertą pokazywała. Jakby tak chcieli to zlikwidować to by ze strony usunęli info jak można sprawdzać i odświeżać uprawnienia przez sms bo stronę co chwila aktualizują widać to nawet po logotypach, jak się jakiś wizualnie zmieni. A poza tym jeśli już by chcieli zlikwidować ten sposób odświeżania uprawnień to nie uważasz, że powinni oficjalny komunikat zamieścić o tym, żeby ludzie bez sensu nie wysyłali sms-ów. Więc skoro nie ma nic z tych rzeczy, które podałem to ta usługa powinna działać bez żadnych problemów. Z tego co kojarzę to już był ten sam problem tylko krótko trwał i jakoś szybko zniknął.
            Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-05-05, 08:08.

Komentarz

Dokładnie tak co telefon do BOK to za każdym razem konsultant mówi co innego. To dzwonienie w celu odświeżenia sygnału i sprawdzenia ważności pakietu jest bardzo uciążliwe ( tłumaczenie konsultantowi za każdym razem że nie interesuje mnie oferta abonamentowa ale może to nowa strategia marketingowa NC+ utrudnić dostęp do informacji klientów oferty na kartę to w akcie desperacji przejdą na abonament ;) w każdym razie ja tak to odbieram) , narazie pozostaje czekać aż ktoś w NC+ dopatrzy się awarii o której mowa.

Komentarz

Czy na tym forum jest jakiś przedstawiciel ? Od dawna czekamy na jakąś informację co z tą usługą sms i doczekać nie można żadnej informacji

Komentarz

Luki555, weryfikuje ta sprawę ponownie. Dziękuję za zgłoszenie.
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dobrze by było jeśli sprawdzicie to dokładnie bo wyświetlać może, że działa niby poprawnie ale jakiś powód jest, że nie przychodzi do nas potwierdzenie w smsie o tym odświeżeniu.

Komentarz

Czy już wiadomo kiedy zacznie działać interfejs sms ?

Komentarz

Dzisiaj dalej nie działa.

Komentarz

I jak stoi ta sprawa sprawdzili technicy co się dzieje z tą usługą sms pani Aleksandro?

Komentarz

Sprawdźcie sobie teraz. System sms przynajmniej u mnie działa.

Komentarz

Potwierdzam wszystko działa jak należy, dziękujemy ☺️

Komentarz

Potwierdzam system już działa poprawnie.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+