Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TNK HD i nagle w systemie widac n na karte

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TNK HD i nagle w systemie widac n na karte

Witam!!!
    Mam tnk HD nawet jest opakowanie od tej oferty i nagle widać w systemie nc+ ze jest to oferta n na kartę, gdzie kanały bez oplat działaja 1 miesiac, jak to mozliwe ze karta z tnk hd ktora wczesniej działałą 12 miesiecy teraz nagle nie działa i nie dostane uprawnien bo to n na karte jak to sie stało ? miał ktos cos takiego? Pozdrawiam

@matekma,
    nie mam możliwości zweryfikowania Twojego konta Abonenckiego a jest to konieczne. Skontaktuj się proszę z Infolinią,
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

U mnie podobna sytuacja. Wczoraj po 5 ciu latach normalnego oglądania oferty TNK HD, nagle zdeaktywowowano mi całkowicie pakiet "bez opłat" (ważny do lipca 2018r.) na jednym z oryginalnych modułów nCam HD z przypisaną do niego sparowaną kartą. Na drugim module też z ofertą TNK HD takie cyrki póki co się nie dzieją. Dobrze, że można chociaż smsem ponowić uprawnienia na karcie, bo dzwonić na infolinię Cyfrowego Domu to istna loteria. Konsultanci mieszają się już sami w ofertach i pakietach prepaid, bo aż tyle ich nc+ natworzyła.

Komentarz

Ten SMS coś nie działa - odpaliłem wczoraj dekoder TNK HD po półrocznej przerwie, no i brak darmowych kanałów. Wysłałem wczoraj SMS z nr karty i prośbą o wysłanie uprawnień na numer tel.725727272,a dzisiaj ponowiłem ten sam SMS na numer tel.224307777 i na razie brak efektu.Tuner cały czas na kanale TVP1 HD.

pozdrawiam

Komentarz

Smsa wysyła się tylko na jeden numer telefonu i to jest 725727272, sprawdź też czy poprawnie wpisałeś nr karty tzn. czy przed ostatnią liczbą dałeś tą kreskę poziomą. Jeśli błędnie się wyśle smsa to efektu nie będzie uprawnienia zaraz się dostaje ze zwrotnym smsem do kiedy opłacona jest oferta i nr konta dla tej karty.

Komentarz

Dziękuję za info, nie było zwrotnego SMS, nie wiedziałem , że ma być od razu. Wysłałem przed chwilą ponownie SMS i od raz był zwrotny i po chwilce uprawnienia - tak szybko jeszcze nigdy nie udało mi się odzyskać uprawnień.

dziękuję i pozdrawiam

Komentarz

Pozostaw dekoder na tvp 1 przez dłuższą chwilę tak aby na spokojnie dekoder pobrał wszystko.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+