Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprawdzenie waznosci katy THK HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Sprawdzenie waznosci katy THK HD

Strona z saldem salda karty zniknela , gdzie mozna sprawdzac waznosc pakietow . TNK HD i modul CI

Tylko infolinia w tej chwili.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Witam- już coś kombinują. Strona z doładowaniami TNK HD niedostępna, automatycznie przekierowuje do NC+ a tam nie ma możliwości sprawdzenia TNK HD.
      LG32 LCD HD - ITI2850ST
      PC_mon.21" - ITI2850ST
      ant. 90cm (HB_Astra)
      TNK HD - Premium HD, DVB-T
      TNK HD - Domowy HD, DVB-T

Komentarz

Kombinują tak już od dobrych dwóch tygodni... Mam nadzieję, że przed końcem promocji zacznie to wszystko działać.
        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Czy oficjalni przedstawiciele nc+ mogą się wypowiedzieć w powyższym temacie? Kiedy strona z informacją o doładowaniu będzie aktywna? Aktualnie cyfrowy dom ma być wchłonięty przez ITI. OK, ale nie można tak traktować klienta, bez możliwości weryfikacji. Na jakiej podstawie mam dokonać przelewu? Na stronie można weryfikować nr konta, a na telefon można mi podać dowolne konto, niekoniecznie dla mojej karty. Plus muszę szybko pisać, aby konsultant odebrał kolejnych dzwoniących klientów....

Komentarz

Skoro ITI przejmuje cyfrowy dom to może za kilka dni dadzą jakąś podstronę na stronie nc+ z ofertą TNK HD i opcją sprawdzania. Bo dzwonić na infolinie to jest jakieś nieporozumienie, z odebraniem telefonu się czeka aż ktoś łaskawie odbierze, a jak odbierze to klient nie ma żadnej pewności, że nr konta podadzą prawidłowe, zwłaszcza od dawna konsultanci przez te infolinie gadali co innego niż było na stronie sami byli nie doinformowani o nie których tematach.
            A właśnie jak teraz robić przelewy czy nadal w rubryce odbiorcy podawać cyfrowy dom i ulica czy już ITI Neovision i ulica jaka była do tej pory?

Komentarz

Luki555
              dane do przelewu nie zostały zmienione. Odbiorcą środków pozostaje Cyfrowy dom.

Komentarz

Szanowna Pani Aleksandro, czy jest Pani w stanie odpowiedziec mi jak moge sprawdzic stan konta (waznosc doladowania) mojej karty tnk hd? Strona na ktorej to do tej pory czynilem jest niedostepna.

Komentarz

Tomek7777
                  obecnie możesz to zrobić kontaktując się Infolinią TNK. Konsultanci spółki Cyfrowy Dom, dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

Komentarz

A czy w ogóle ITI Neovision (Cyfrowy Dom czy nc+) ma w planach zrobienie strony z ofertą TNK HD czy już będzie tak jak jest, że oferta nie będzie mieć swojej strony i z każdą rzeczą trzeba będzie dzwonić na infolinie?
                    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-05-05, 09:46.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+