Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualnie nie mam nic.....

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Aktualnie nie mam nic.....

  Witam z ogromną prośbą do Administratora nc+,
  dzisiaj na parę godzin nie było w mieszkaniu prądu i mój dekoder HD2850ST jak przyszedłem z pracy zaczął od nowa konfigurację, co w sumie normalne, ale co nie było normalne, że zażądał aktywacji karty, która jest aktywna od paru dobrych lat i według strony telewizjanakarte.pl jest ważna i opłacona do 16.05.2017. Ogólnie cała konfiguracja nie funkcjonuje i nie mam żadnych polskich programów, jedynie kilka egzotycznych. Pomoże mi któryś z administratorów nc+???. Numer karty oczywiście podam…..

 • #2
  Wyłącz całkowicie dekoder wyjmij kartę uruchom go i w momencie gdy wyświetli komunikat brak karty podczas gdy będzie się uruchamiał włóż ją. Jeżeli nie zaskoczy spróbuj bez wyjmowania karty tylko przywróć ustawienia fabryczne(domyślne) w menu dekodera. Jeżeli nie pomoże nic to trzeba będzie kontaktować się z przedstawicielem prześlą komplet uprawnień na kartę wtedy pozostawiasz dekoder na tvp 1 żeby te uprawnienia pobrało, możesz też teraz to zrobić jako kolejny sposób bez kontaktowania się tylko pozostawić na tvp 1 może zaskoczy samo.
  Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-03-09, 07:08.

  Komentarz


  • #3
   wiesiek59,
   wykonaj czynności zalecone przez Luki555, jeśli nie otrzymasz dostępu do kanałów koniecznie skontaktuj się z obsługą użytkowników telewizji na kartę którą zajmują się Konsultanci spółki Cyfrowy Dom, dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

   Komentarz


   • #4
    Serdeczne dzięki !!! Jeszcze dzisiaj się tym zajmę i dam znać czy się udało. Serdecznie pozdrawiam

    Komentarz


    • #5
     Ufff…..wszystko działa. Przyczyną było rozstrojenie się dekodera, a co za tym idzie konieczność skonfigurowania go od nowa. Jeszcze raz dziekuję Aleksandrze i Lukiemu555. Pozdrawiam

     Komentarz

     Pracuję...
     X
     nc+