Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak "Pakietu bez opłat" na dwóch modułach TNK HD.

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Brak "Pakietu bez opłat" na dwóch modułach TNK HD.

  Witam wszystkich.
  Jak w tytule: na dwóch modułach TNK HD bez jakiejkolwiek przyczyny zniknął "Pakiet bez opłat". Najpierw 25.01.2017r na jednym module, a dzisiaj tj. 27.01.2017r na drugim module. Chodzą tylko programy FTA. Pisałem dwukrotnie e-maile do doradcy 25.01 oraz 27.01 i niestety zero odzewu.
  Pozdrawiam i proszę o pomoc.

 • #2
  ALI-one
  odpowiedzi na e-mail zostały wysłane. Konieczny jest Twój kontakt z obsługą użytkowników telewizji na kartę. Konsultanci spółki Cyfrowy Dom, dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

  Komentarz


  • #3
   A czy moglibyśmy dostać informację, czemu te pakiety same z siebie znikają? Bo mam wrażenie, przeglądając kilka forów TV-SAT, że ostatnio jest to nagminny problem. Dodatkowo użytkownicy jednego z forów zauważyli zmiany w przesyłanych uprawnieniach przez NC+, które mogą świadczyć o CELOWYM wyłączaniu uprawnień na kartach prepaid.

   Poproszę o komentarz.
   NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

   Komentarz


   • #4
    Problem rozwiązany poprzez OBOWIĄZKOWY telefon do BOK i ponowne przesłanie uprawnień na obydwie karty. Jaka to jest "droga przez mękę" wie każdy, kto próbował się dodzwonić do BOK, płacąc i płacząc za DŁUGOTRWAŁE wiszenie na linii i wysłuchiwanie koszmarnych melodii, bo: "aktualnie wszyscy konsultanci są zajęci". Poprosiłem o wyjaśnienie dlaczego pojawia się taki problem, że pomimo iż karta ma nadane uprawnienia na cały miesiąc to w dowolnym momencie przestaje odbierać programy i wymaga ponownego przesyłania uprawnień do odbioru. Niestety pani z BOK nie umiała wyjaśnić dlaczego tak się dzieje. Jest to kuriozalne tym bardziej, że w moim przypadku chodziło teraz tylko o "Pakiet bez opłat". Posiadam cyfrową telewizję satelitarną od czasów "WIZJI TV" i nigdy dotychczas nie było takich problemów z odbiorem jak teraz.
    TRAGIFARSA ! ! ! Nie wiem czy śmiać się, czy płakać.

    Komentarz


    • #5
     Nawiązując do powyższej wypowiedzi kolegi tomkep również mam nieodparte wrażenie, że wszelkie tego typu działania mają zniechęcić osoby mające karty prepaid, a szczególnie TNK, bo nie jest tajemnicą, że w każdej tego typu firmie najcenniejszy jest klient abonamentowy (stały dochód, który firma może sobie zaplanować w pewnej perspektywie czasowej - czas umowy). Natomiast klient prepaid-owy jest nieobliczalny, może doładuje jakiś pakiet, a może nie. Wiadomo, że lepszy rydz niż nic, ale czemu by nie spróbować "zmusić" go do przejścia na abonament, bo ten prepaid to takie "dziadostwo".

     Komentarz


     • #6
      Uważam, że firma niestety coraz bardziej totalnie olewa swoich klientów: blokowanie czy też nieprzesyłanie bieżących uprawnień dla kart; upadające forum, z masą nieaktualnych informacji; oczekując na połączenie z BOK wysłuchujemy komunikatów z ubiegłego roku; niemożność załatwienia reklamacji poprzez forum czy też e-mail do doradcy; odpowiedzi doradców na forum czy też e-mail z kilkudniowym opóźnieniem (wynikające pewnie ze zbyt małej ich ilości); etc.
      Musiałem pisać własne posty jeden pod drugim (czego nie lubię), bo forum nie przyjmuje pojedynczego długiego postu !!!
      Ostatni raz edytowany przez ALI-one; 2017-02-01, 11:39.

      Komentarz


      • #7
       Mam podobny problem z TNK HD, brak uprawnień na pakiet bez opłat a e-maile wysyłane do doradcy pozostają niestety bez odpowiedzi co świadczy jedynie delikatnie mówiąc o braku kultury..... Zwykłe nękanie klientów poprzez zmuszanie ich co miesiąc do dzwonienia na infolinię gdzie i tak nie można się dodzwonić.
       Chyba czas zakończyć tą znajomość.
       Jest jeszcze byle jaka konkurencja no ale to zawsze coś.......
       W Ipli można mieć 22 kanały dokumentalne za 4 zł miesięcznie !!!
       Ostatni raz edytowany przez Ayzyk; 2017-02-07, 11:30.

       Komentarz


       • #8
        @Ayzyk,
        informacje dotyczące poruszonych przez Ciebie kwestii zostały udzielone w wiadomości e-mail.

        Komentarz


        • #9
         Minął miesiąc i znowu to samo brak uprawnień na karcie ! ! ! Normalnie ŚREDNIOWIECZE ! ! ! Może Wy się zastanówcie i przestańcie brać opłaty za pakiety, bo ciągłe wydzwanianie do BOK-u, tracenie czasu i związane z tym koszty to wystarczające koszty dla klientów (nie zapominając o regularnym wqrwi.....niu klientów, ale co Was to obchodzi) ! ! ! Nie dziwne, że oprócz klientów również amerykańscy właściciele są niezadowoleni (choć oni to chyba tylko ze zbyt małej kasy).

         Komentarz


         • #10
          Potwierdzam ja mam opłacony najwyższy pakiet za 59,90zł w TNK HD mam kanały dodatkowo płatne a kanałów "podstawowych" (Polsat,TVN,TVP,) BRAK za mało płace czy jaka cholera co to ma być ?? Pismo do UOKIK poszło jak nie potraficie tego naprawić wasz problem.
          WIFIBOX+ kiedy w końcu stabilny soft ???

          Komentarz


          • #11
           U mnie tak samo "zniknął" pakiet Bez Opłat normalnie czary. Co radzicie? Kiedyś ustawiło się dekoder na kanale TVP 1 HD i sam pobierał uprawnienia a teraz ****. Zadzwoniłem na infolinię a Pan do mnie mówi, że mam już stary ten moduł
           Ostatni raz edytowany przez bogdanzieba; 2017-03-20, 18:45.

           Komentarz


           • #12
            Ale ponowił uprawnienia?
            NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

            Komentarz


            • #13
             Powiedział, że tak ale pewności nie mam, póki co nadal ciemność.

             Komentarz


             • #14
              Czasem to trwa... Ja kiedyś na aktywację z godzinę czekałem. Mozna jeszcze kartę wyjąć na 15 sekund i ponownie włozyć.
              NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

              Komentarz


              • #15
               No kiedyś to się ustawiło na kanale TVP 1 HD i wskoczyło do 10 minut. Teraz czekam już z godzinę i nadal ciemność "zakodowane". Celowe działanie, żeby nas zniechęcić do tej oferty. Część ludzi się odezwie i zadzwoni a część machnie ręką i wywali w kosz tą ofertę. Tak wyjmowałem kartę, restartowałem dekoder, samą kartę wkładałem w czytnik i nic.

               Komentarz

               Pracuję...
               X
               nc+