Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja strony TNK HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Luki555
    replied
    Tylko nie wiem czemu pozostałe kanały jak Nowa tv, ATM Rozrywka czy eska nie udostępnią też w ten sam sposób jeśli nie chcą dawać do pakietu bez opłat. Przecież te kanały też są w NTC. Już nie mówiąc o tym, że brakuje w epg programu dla zoom tv nie tylko na dekoderze ale i na stronie nc+ nie ma tego kanału ujętego w programie.
    A na stronie z TNK HD brak logotypu zoom tv i nuty tv
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-07-03, 14:45.

Leave a comment:

• pablo82
    replied
    Z racji tego, że nie mogłem wyedytować ponownie mojego poprzedniego posta, piszę jeden pod drugim.
    Otóż od 30 czerwca 2017r. w ofercie TNK HD oraz w NNK (od pakietu Domowego HD wzwyż), a także w nc+ na kartę działa kanał Zoom tv.
    Ps. w pakiecie Bez opłat w TNK HD, kanał Zoom tv nie działa.

Leave a comment:

• pablo82
    replied
    Jolka K. kanał WP jest parowany i nie jest dostępny w ofercie Smart HD. Kanał WP w ofertach na kartę na pewno działa w ofercie TNK HD oraz w NNK (od pakietu Domowego HD wzwyż), a także w nc+ na kartę.
    Ostatni raz edytowany przez pablo82; 2017-06-25, 12:44.

Leave a comment:

• Jolka K.
    replied
    Dzięki. Tam w ofercie jest też program WP. Ale niestety nie działa. Hmmmm...

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    http://ncplus.pl/telewizja-na-karte

pod tym linkiem na dole masz 4 oferty wchodzisz w smart hd i masz tam

Leave a comment:

• Jolka K.
    replied
    Jak zwał tak zwał. Czyli była migracja z TNK SD na Smart Hd. Gdzie mogę sprawdzić, jakie programy są aktualne?

Leave a comment:

• therektor
    replied
    Nie można było zmigrować z tnk sd do tnk hd. Migracja była do smatr hd/multi+.

Leave a comment:

• Jolka K.
    replied
    W czerwcu 2016 była migracja karty z TNK SD na HD. Teraz mam TNK HD

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    Jolka K.,
    z jakiej dokładnie oferty TNK korzystasz? TNK SD czy TNK HD?

Leave a comment:

• Jolka K.
    replied
    Doładowałam kartę TNK na kolejne 12 miesięcy. Czy jest w ofercie start+ program 13 ulica?
    U mnie nie.

Jolka

Leave a comment:

• Strazak93
    replied
    Coś drgneło,logotyp TTV HD pojawił się w bezpłatnych,jeszcze jak by uzupełnili to logotypem TVN TURBO,to było by w końcu jak należy.

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    Drodzy,
    skierowałam tę kwestię do weryfikacji. Proszę o cierpliwość.

Leave a comment:

• Strazak93
    replied
    A na innej stronie nc+ tvn turbo jest w ofercie
    http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    TTV HD jest w pakiecie darmowym. A TVN Turbo rzeczywiście zniknęło... Choć w pakiecie Start+ tutaj jest.

Leave a comment:

• Strazak93
    replied
    Witam, z racji tego że mało popularna oferta nc+na kartę nie ma swojego tematu zmuszony jestem do zadania pytania tutaj, a mianowicie po zmianach z pakietu domowego hd+ zniknął logotyp tvn turbo, ttvhd, i nie wiem czy to jest tylko pomyłka, czy te kanały zniknęły z oferty, w co osobiście wątpię,prosił bym o wyjaśnienie tej kwestii.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+