Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę - NC+ śpi a Polsat się cieszy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Telewizja na kartę - NC+ śpi a Polsat się cieszy

Postanowiłem rozhuśtać na forum temat telewizji na kartę bo naprawdę jako człek myślący nie potrafię zrozumieć tej lipy.
    Sorry za słowa ale innych nie ma.
    Moje podstawowe pytania:
    Dlaczego w ofercie na kartę w NC+ (po przejęciu TNK od N) jest taka lipcia?
    Dlaczego nie ma choć by trzech pakietów do wyboru?
    Dlaczego NC+ zapomniała o ludziach za granicą, o starszych osobach i ogólnie o wszystkich tych których umowy na lat wiele nie interesują?
    Dlaczego oferta NC+ na kartę w ogóle nie walczy z najtańszymi abonamentami u konkurencji?
    Dlaczego NC+ śpi?

Osobiście posiadam NBoxa i nie chcę podpisywać umowy choć opłacał NBOXa już dobry rok. Nie chcę podpisywać bo nie wiem czy za rok będę jeszcze w Polsce.
    Cała moja rodzina ma NBoxy na kartę bo mieszkają sobie na zachodzie i chcieli by mieć jakiś dostęp do tańszej, polskiej telewizji.
    Także rodzina pozostała w Polsce (same dziadki) mają Nboxy bo to najtańsza opcja na wichurach z małym ale.
    Kolejne pytanie:
    Czym różni się bezpłatna DVBT od oferty NC+ na kartę?
    Siedzą na forum jacyś mocno "decyzyjni" z NC+?

Ja wiem że dzisiaj liczy się tylko abonament bo to pewniak ale czy oby przypadkiem jest też tak że Ci którzy kupili dekoder na własność gotówką to kupili go po to by także płacić????
    Nie dało by się w tej ofercie zrobić choć by dwóch dodatkowych pakietów???
    Od ręki bym aktywował!
    Oferta podstawowa (czyli to co w naziemnej) powinna być za 9,90zł miesięcznie
    Oferta podstawowa+ powinna być taka jak jest z dodatkiem ze 2,3,4 kanałów tematycznych "Discovery podobnych" bo zanudzić się idzie!
    Oferta premium powinna być w cenie 39,90zł miesięcznie i mieć w sobie ofertę podstawową, podstawową + oraz dodatkowe stacje takie jak:
    ze trzy discovery, amc, animal i reszta national geographic podobnych!
    Powinna też być i kolejna oferta np. premium+ z dodatkowymi kanałami filmowymi np. w cenie 59,90zł za całość.

Ludzie! Błagam! Zróbcie wreszcie coś! Przecież dekodery byłej N mogą bez problemu obsługiwać różne pakiety!
    Nic nie inwestujecie w sprzęt i inne!

Przydała by się też opcja zapłaty za rok z góry!
    Wybieram sobie pakiet np. za 39,90zł miesięcznie i wpłacam za cały rok z góry i dostaję za to np. miesiąc free!
    Wiem że KARTA nie może KONKUROWAĆ z ofertą na abonament ale jest tysiące takich jak ja którzy przebywają np. pół roku za granicą i nie mają czasu bawić się w umowy na 2,3 lata!

helmutowo

dziękuję za sugestie. Przesłałam je do odpowiedniego Działu.

Komentarz

Chłopie, takie maile się tu pojawiają z dającą się przewidzieć regularnością od kiedy w N-ce oferty na kartę się pojawiły. I NIC z tego nie wynika.

Popatrz sobie na artykuł w satkurierze "BLOG: Sport ważny - dlaczego słaba oglądalność Premier League?" to się dowiesz, jak NC+ i przyległości stoi marketingowo - MARNIUTKO. Jak popatrzysz na artykuł "31.10 Koniec TNK w SD. Co dalej?" w tym samym miejscu, to się dowiesz skąd się w ogóle wziął ten pomysł. I nie, nie był to pomysł N-ki, poczuli oddech DVB-T na plecach i włączyli tryb paniki. TNK SD przyszło (wedle artykułu) z tegoż satkuriera i najwyraźniej w tymże trybie paniki to zaimplementowali. I o ile na początku to jeszcze jakieś ręce i nogi to miało, to brak konkurencji, wywalenie Farfała z TVP wraz z jego pomysłem na własną platformę i opóźnienia we wdrażaniu DVB-T (ileż to razy było to przekładane i jak daleko odkładane w czasie) zrobiły swoje.

A w tej chwili mam wrażenie, że jedyny pomysł na prepaid, to pozbycie się starych dekoderów z magazynu. Sprzęt jest praktycznie nawet za darmo lub za grosze, ludzie pewnie obejrzą pakiet startowy i pewnie większość sprzęt wywali, bo tak naprawdę nie ma co oglądać. Niby właśnie w tej chwili mam tenże pakiet startowy, klikam pilotem i w zasadzie nie ma NIC. Snooker ich czasem ratuje na Eurosporcie i powtórki Top Gear na BBC, a reszta - NUDA.

Prepaid jedyną szansę na sensowne potraktowanie w NC+/Cyfrowym Domu ma wyłącznie jeśli tendencja spadkowa liczby abonentów się utrzyma lub wzmocni. Mówię to z pewnym żalem, bo też wolę pre-paid. Na razie najwyraźniej straty liczby abonentów nie są na tyle dotkliwe, żeby chcieli w to inwestować, ale mam nadzieję, że przed 2020 rokiem będą musieli weryfikować swoją postawę w tej materii.
      NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Już mam bana na pisanie?

Komentarz

helmutowo, gdybyś miał bana to nie mógłbyś napisać żadnego postu. Sprecyzuj proszę zatem na czym polega problem?

Komentarz

Witam dostałem taki tuner Nbox Bzzb i w nim była karta i nie wiem czy ta karta jest dobra i co z nią robić ? Pozdrawiam.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+