Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

opłacona aktywna karta brak domowy HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• opłacona aktywna karta brak domowy HD

Witam serdecznie; właśnie opłaciłem kartę; Pakiet bez opłat do 2016-11-02 a brak kanałów i sprawdzając ważność pakietów Domowy HD nieaktywny; karta załadowana kwotą 25 zł; proszę o pomoc; dziękuję

Proszę o pomoc operatora odnośnie uruchomienia pakietu domowego. W dniu 11.11.2016 dokonałem wpłaty a pakiet jest nieaktywny. Nr karty [ciach]
    Ostatni raz edytowany przez Kasia.G_nc+; 2016-10-19, 09:16. Powód: podanie numeru karty

Komentarz

alan101,

w celu nadania uprawnień na kartę, proszę o kontakt z BOK Telewizji na kartę. Konsultanci są dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

Komentarz

Przepraszam ale jakich uprawnień, kartę aktywowałem, opłaciłem to co jeszcze mam zrobić. Nadać uprawnienia do czego?

Komentarz

Skontaktuj się z przedstawicielem poprzez meila (masz wyżej podanego meila) podaj nr karty i wyślą ci uprawnienia po otrzymaniu zwrotnej odpowiedzi na pocztę uruchomisz dekoder na tvp 1 i dekoder pobierze uprawnienia wysłane przez przedstawiciela. Sprawdź jeszcze czy kasa została zaksięgowana bo jeżeli jeszcze nie ma to dlatego nie masz dostępu

Komentarz

ok dzieki za informacje

Komentarz

Jeżeli pierwszy raz opłaciłeś pakiet to trzeba wysłać smsa to tak na boku piszę bo nie wiem czy wiesz, wszystko masz na stronie z ofertą

Komentarz

wiesz co aktywowałem miesiąc temu przez sms, chodziło wszystko odkodowane, a teraz tylko pakiet bez opłat. Zaksięgowało mi 11.10. Maila przesłałem jak wyżej czekam na odpowiedz, jeszcze raz dzieki

Komentarz

alan101, @Luki555,

tak jak pisałam powyżej w celu nadania/ponowienia uprawnień na kartę w celu nadania uprawnień na kartę, proszę o kontakt z BOK Telewizji na kartę. Konsultanci są dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

Komentarz

Ręce opadają. Dodzwonić się, to nie takie proste. Ja się w koňcu dodzwoniłam, ale sygnału dalej nie mam.

Komentarz

Jolka K.,

jeżeli uprawnienia zostały już nadane na Twoją kartę, kanały powinny odblokować się najpóźniej do 24 godzin. W celu przyspieszenia aktywacji proszę o pozostawienie dekodera na kanale TVP 1 SD (w przypadku dekodera SD) lub TVP1 HD (w przypadku dekodera HD).

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+