Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dlaczego twierdzicie ze TNK HD jest lepsze od ncplus na karte ?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• dlaczego twierdzicie ze TNK HD jest lepsze od ncplus na karte ?

spotkalem sie tu z opiniami, ze TNK HD jest lepsze niz nowe nc plus na karte
    dlaczego tak twierdzicie\? przeciez poza roznica ze jesli laduje sie na miesiac to w starej ofercie jest 19.90 a w nowej 24,90, ale za to w nowej zeby miec na przyklad planete plus domo kuchnia itd ladujecie tylko za 24,90, a w starej tzreba wlaczyc dwa pakiety premium co daje 60 zl na miesiac

mam stara tnk na karte i zastanawiam sie czy ja ladowac czy kupic sobie nowy zestaw z nc plus na karte

w obu ofertach bezplatny okres po poladowaniu to 1 miesiac

• Michał_nc+
    replied
    Jolka K.,

napisz na skrzynkę doradcy zgodnie z moją sygnaturą, podając numer aktywnej karty. Zweryfikuję wówczas Twoją ofertę.

Leave a comment:

• Jolka K.
    replied
    Ja zrobiłam w czerwcu 2016 migrację z karty TNK SD na HD i zapłaciłam za 12 miesięcy. Czy to oznacza, że od czerwca 2017 mogę przez 12 miesięcy oglądać za darmo?

Leave a comment:

• bogdanzieba
    replied
    Potwierdzam 12 miesięczny pakiet Bez Opłat w TNK HD. Korzystam z niego super sprawa

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    W TNK HD jest tak - 12 miesięcy pakiet bez opłat

Leave a comment:

• benola
    replied
    Czy faktycznie TNK HD ma roczny darmowy pakiet po doładowaniu?

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    TNK HD ma roczny, nie miesięczny pakiet darmowy, mylisz z N na Kartę.

Poza tym, jak napisał Kris1975, masz więcej pakietów.

Ale tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, co oglądasz. Tak naprawdę, jak szukasz kanałów z plusem i praktycznie nic poza tym, to NC+ na kartę lub NC+ na kartę z pakietem Start+ może być najlepszą ofertą. Dla Ciebie.

Gdyby chcieć porównać TNK HD/NNK z porównywalnym cenowo pakietem Ekstra+, to - abonament ma rzeczywiście więcej kanałów. Ale prepaid - nie ma zobowiązania abonamentowego - BEZCENNE . A brak paru kanałów Polsatu przeżyję .

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) teleman29 Zobacz post
    spotkalem sie tu z opiniami, ze TNK HD jest lepsze niz nowe nc plus na karte
    dlaczego tak twierdzicie\? przeciez poza roznica ze jesli laduje sie na miesiac to w starej ofercie jest 19.90 a w nowej 24,90, ale za to w nowej zeby miec na przyklad planete plus domo kuchnia itd ladujecie tylko za 24,90, a w starej tzreba wlaczyc dwa pakiety premium co daje 60 zl na miesiac

mam stara tnk na karte i zastanawiam sie czy ja ladowac czy kupic sobie nowy zestaw z nc plus na karte

w obu ofertach bezplatny okres po poladowaniu to 1 miesiac
    Witam
    Przecież w TNK, NNK 7kanałów tematycznych z + jest udostępnione promocyjnie w pakiecie domowym (i nie tylko te)za 19,90. Jeśli chcesz mieć więcej kanałów aktywujesz pozostałe pakiety na okres jaki sobie chcesz i jest spoko
    .Zrób to samo w ofercie nc+na kartę -w życiu.
    Ta oferta to badziew zwłaszcza z pakietem START+ na doładowanie.Ta oferta powstała abyś kupił stary dekoder i przeszedł na umowę.Tak naprawdę nie ma w nim nic ciekawego za 24,99,a najlepsze rozwiązanie to abonament na pakiet Comfort+ za 29,90x12mies.I właśnie na to liczą że tak zrobisz.W TNK,NNK masz większy wybór i trudniej kogoś namówić na umowę.
    Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2016-08-08, 11:49.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+