Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

migracja TNK SD --> SMART HD

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • migracja TNK SD --> SMART HD

  Witam,
  czy jest możliwość migracji z oferty TNK SD do SMART HD przy aktywnym jedynie pakiecie "bez opłat" w ofercie TNK SD(karta nie doładowywana od 10 miesięcy)?

 • #2
  Witam możesz migrować z TNK SD na Smart HD, przy czym najlepiej zrobić to na doładowanym pakiecie kwotą min. 20zl. Wówczas będziesz wiedział, czy już przeszedłeś na ofertę Smart HD (z TNK SD), po tym, że np. z kanałów SD zaświecą Ci dodatkowo Orange Sport, AXN, Polsat 2 czy TVP Seriale. Natomiast w HD np. Polsat HD, TVN HD, TVN7 HD czy TVP1 HD oraz TVP2 HD.
  Pamiętaj, że na nie doładowanej karcie TNK SD (ważnej tylko z pakietem bez opłat), po przejściu na Smart HD pakiet bez opłat Ci nie zaświeci (będzie działał tylko przez miesiąc i to dopiero, gdy doładujesz kartę za minimum 20zl).
  Ostatni raz edytowany przez pablo82; 2014-08-24, 16:20.

  Komentarz


  • #3
   Czyli dobrze rozumiem, że po zasileniu konta TNK SD kwotą 96 zł a potem migracji na SMART HD cała kwota przejdzie na konto SMART HD i będę mógł korzystać z tej oferty przez 6 miesięcy zgodnie z cennikiem?

   Mam jeszcze pytanie obok tematu, czy promocja nadal obowiązuje i po migracji przy zasilonym koncie na pakiet SMART HD+ będę miał dostęp do Planete+ HD, ale kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, TeleTOON+ HD.

   Komentarz


   • #4
    @grzesio123 z tego co się orientuję, to cena pakietów zarówno w TNK SD jak i Smart HD (bez opcji Multi+) przy doładowaniu na okres 3 miesiące jest taka sama. Jak jest z kwotą 96zl to nie wiem, ale na pewno zostanie ona w całości przeliczona na cennik oferty Smart HD (może Ci się nieznacznie skrócić okres ważności pakietu płatnego w Smart HD). Promocja na kanały z pakietu Mutli+ (poza nsport HD i Mini Mini HD) po przejściu przez Ciebie na ofertę Smart HD będzie Cię obowiązywała. Pozdrawiam pablo82.

    Komentarz

    Pracuję...
    X
    nc+