Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Smart HD+ kanały są, ale tylko wybierając je "z palca"

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Smart HD+ kanały są, ale tylko wybierając je "z palca"

  Witam serdecznie.

  Od kilku dni mam taki problem, że wszystkie kanały mogę wybierać tylko gdy ręcznie wklepię je z przycisków pilota, a gdy chcę wybierać kolejny (nastepny lub poprzedni kanał) przyciskiem <P> (kolejny/poprzedni program) to wskakuje mi inny kanał anizeli powinien.
  Na przykład:
  Oglądam kanał 5 i "z palca" naciskając 6 mogę wybrać kanał 6, a gdy chcę wybrać przyciskiem <P> to wskakuje od razu 24.

  Po za tym w EPG (Guide, edycja kanałów) ma widoczne kanały od 24, następnie 83 i potem kolejność jest już prawidłowa. Nie widoczne są kanaly od 1 (włacznie) do 23 (włącznie) i od 25 (włącznie) do 82 (włącznie) i właśnie te wszystkie kanały muszę wklepywać za pomocą przycisków numerycznych na pilocie.

  Wszystkie kanały z którymi mam problem, gdy są wybrane są podświetlone niebieską czcionką, a cała reszta jest normalnie białą czcionką.

  Zgłaszałem problem w wsparciu u producenta TV (LG) i dostałem informację, ze to "dostawca sygnału testuje nowe listy kanałów (LCN local channel number)."

  Dlatego proszę Was o rozwiązanie tego problemu.

  Pozdrawiam

 • #2
  Witam.

  Od dzisiaj z wyborem kanałów wszystko powróciło do normy i jest OK.
  Dostałem także wiadomość od wsparcia LG, że te trudności były przejściowe (testowanie czasowe) i inni również mieli te same kłopoty, tak, więc wygląda na to, że testy się skończyły i jest OK.

  Można wątek uznać obecnie jako zamknięty.

  Pozdrawiam

  Komentarz

  Pracuję...
  X
  nc+