Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SMART HD+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Tak gwoli scislosci odkad Polska jest w EU obowiazuje ja prawo o swobodnym przeplywie towarow i uslug, zapis o swiadczeniu tylko na terenie RP jest jakby niezgodny z tym przepisem.

Komentarz

• Witam, czy ktos moze mi pomoc? Zakupilismy dekoder z karta. Kupilismy uzywany z drugiej osoby, choc oni mowili ze nie uzywali. Karta jest juz aktywowana przez druga osobe, po wlaczeniu dekodera, nie pokazuje darmowych kanalow, wszedzie pisze program zakodowany?! Co mam w takim przypadku robic?
      Po wyszukiwaniu kanalow, wogule nie ma takich kanalow jak tvp1, tvp2, tvn, polsat, puls, puls2 i tt., sa tylko jakies inne polskie, ale nie dzialaja i rozne arabskie, hinduskie programy. My teraz jestesmy w UK.
      Bardzo prosimy o pomoc. Mielismy cyfrowy polsat, wszystko dzialalo na darmowych kanalach, tylko pozyczony byl i juz musielismy oddac.
      Teraz planuje zakupic na 12 mies za 300zl smartHD+, zaplace tyle kasy a tu dzialac nie bedzie , Wiec prosze o pomoc?
      Dziekuje z gory.

Komentarz

• napisał(a) sun0716 Zobacz post
        Witam, czy ktos moze mi pomoc? Zakupilismy dekoder z karta. Kupilismy uzywany z drugiej osoby, choc oni mowili ze nie uzywali. Karta jest juz aktywowana przez druga osobe, po wlaczeniu dekodera, nie pokazuje darmowych kanalow, wszedzie pisze program zakodowany?! Co mam w takim przypadku robic?
        Po wyszukiwaniu kanalow, wogule nie ma takich kanalow jak tvp1, tvp2, tvn, polsat, puls, puls2 i tt., sa tylko jakies inne polskie, ale nie dzialaja i rozne arabskie, hinduskie programy. My teraz jestesmy w UK.
        Bardzo prosimy o pomoc. Mielismy cyfrowy polsat, wszystko dzialalo na darmowych kanalach, tylko pozyczony byl i juz musielismy oddac.
        Teraz planuje zakupic na 12 mies za 300zl smartHD+, zaplace tyle kasy a tu dzialac nie bedzie , Wiec prosze o pomoc?
        Dziekuje z gory.
        Prześlij proszę numer karty na @ doradca zgodnie z informacjami z mojej sygnatury. Sprawdzę w jakiej ofercie działa karta i postaram się pomóc przywrócić programy.
        Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2014-06-23, 18:13.

Komentarz

• smart hd

witam mam pytanie posiadam karte smart hd+ nieaktywną od lutego czy wystarczy opłacić npszykład na trzy miesiące iwtedy morzna ją aktywować

Komentarz

• napisał(a) robert57 Zobacz post
            witam mam pytanie posiadam karte smart hd+ nieaktywną od lutego czy wystarczy opłacić npszykład na trzy miesiące iwtedy morzna ją aktywować
            Kartę możesz doładować chociażby na 1 miesiąc aby doszło do jej ponownego uruchomienia.

Komentarz

• Prawdopodobnie we wrześniu nadawanie kończy Orange Sport - mam nadzieję, że dacie coś w zamian do Smart HD+.
              PAY TV:
              • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
              • CP - Darmowy HD
              • TNK - Smart HD+ & Multi+
              • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
              • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

• napisał(a) SatExpert Zobacz post
                Prawdopodobnie we wrześniu nadawanie kończy Orange Sport - mam nadzieję, że dacie coś w zamian do Smart HD+.
                A skąd ta informacja?? Byłaby szkoda, Orange Sport jest całkiem niezłym kanałem sportowym, co prawda jakość obrazu jest słaba, ale jeśli chodzi o zawartość programową to jest dobrze.

Komentarz

• witam mam pytanie na jaki kanał ustawić aby pobrać uprawnienia do oferty smart hd

Komentarz

witam mam pytanie na jaki kanał ustawić aby pobrać uprawnienia do oferty smart hd
                    Obecnie jest to kanał TVP1HD. Jeżeli uprawnienia nie będą chciały automatycznie wskoczyć to odezwij się na @ doradca zgodnie z instrukcją z mojej sygnatury.

Komentarz

• doładowałem konto dzisiaj wpunkcie nc+ kiedy bendzie teoretyczne przesłanie uprawnień dziekóje za informacje o kanale tvp1 hd

Komentarz

doładowałem konto dzisiaj wpunkcie nc+ kiedy bendzie teoretyczne przesłanie uprawnień dziekóje za informacje o kanale tvp1 hd
                        Jeżeli punkt dokonuje doładowań na miejscu, to do 24h kanały się uruchomia. Dla pewności prześlij swój numer karty na @ doradca zgodnie z instrukcją z mojej sygnatury.

Komentarz

• witam czy brak zasilania morze spowodować przerwanie wysyłania uprawnień na smart hd

Komentarz

witam czy brak zasilania morze spowodować przerwanie wysyłania uprawnień na smart hd
                            W zależności od posiadanego sprzętu dekoder lub karta może wymagać pobrania nowych uprawnień. Jeżeli do 24h od uruchomienia dekodera kanały nie wskoczyły, prześlij numer karty na @ doradca (instrukcja w mojej sygnaturze) lub skontaktuj się z infolinią dedykowaną dla Twojej oferty.

Komentarz

• czy po wysłaniu uprawnień okło dziewiątej dwadziescia kiedy mugłbym zresetować dekoder poniewarz za pierwszą aktywcją karty pomugł reset dekodera

Komentarz

czy po wysłaniu uprawnień okło dziewiątej dwadziescia kiedy mugłbym zresetować dekoder poniewarz za pierwszą aktywcją karty pomugł reset dekodera
                                Reset nie powinien być wymagany. Uprawnienia docierają w czasie od 3 minut do 24 godzin.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+