Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SMART HD+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) bart223 Zobacz post
    Ale o co chodzi z tą promocją? Z regulaminu wynika że jeśli doładuję kartę w terminie 4-25 marca to dostanę dostęp do kanałów Multi+ do początku lipca. Więc z jakiego powodu działa to wszystko teraz? Dodam że kartę doładowywałem na początku lutego.
    Info ze strony Satkuriera:
    – Uprzejmie informujemy, że włączyliśmy/uruchomiliśmy dodatkowo „otwarte okno” na kanały objęte promocją na okres do 13 marca – wszystkim Klientom TNK SD i SMART HD+, którzy mają dostęp przynajmniej do pakietu bez opłat, tak by Ci Klienci, którzy dotychczas nie mieli dostępu do ww. kanałów mogli się z nimi zapoznać i dopiero zdecydować: czy chcą skorzystać z promocji – przekazał redakcji satkurier.pl przedstawiciel platformy nc+.

Komentarz

Stopklatka TV ma być tylko w abonamencie - kolejna kompromitacja ludzi z nc+! Przecież to jest kanał DARMOWY dostępny w DVB-T i powinien być dostępny dla wszystkich (abonament i pre-paid)!
      PAY TV:
      • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
      • CP - Darmowy HD
      • TNK - Smart HD+ & Multi+
      • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
      • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

Witam serdecznie.

Mam pewien problem, otóż w marcu skończyła mi się ważność kanałów bez opłat, a w dniu wczorajszym zasiliłem swoje konto kwotą 25 złotych (tydzień wcześniej 10zł co daje wartość 35 złotych). Dzisiaj zaświeciły się kanały bez opłat, ale kanały dodatkowe (paczka TVN itp.) jeszcze nie. Widnieje komunikat "Brak dostępu".

Jeżeli ktoś może mnie uświadomić z czego to wynika, byłbym wdzięczny.

Mam jeszcze dwa pytania, jako klient TNK SD przeszedłem na Smart HD, czy muszę znów zmienić taryfę przez formularz, tym razem na Smart HD+, jeżeli chcę korzystać z kanałów typu Planete+? I drugie pytanie, to czy ładując najpierw 10zł, a następnie kilka dni później 25zł, upoważnia mnie już do dostępu pakietu Multi+?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Komentarz

napisał(a) Pan_W Zobacz post
          Witam serdecznie.

Mam pewien problem, otóż w marcu skończyła mi się ważność kanałów bez opłat, a w dniu wczorajszym zasiliłem swoje konto kwotą 25 złotych (tydzień wcześniej 10zł co daje wartość 35 złotych). Dzisiaj zaświeciły się kanały bez opłat, ale kanały dodatkowe (paczka TVN itp.) jeszcze nie. Widnieje komunikat "Brak dostępu".

Jeżeli ktoś może mnie uświadomić z czego to wynika, byłbym wdzięczny.

Mam jeszcze dwa pytania, jako klient TNK SD przeszedłem na Smart HD, czy muszę znów zmienić taryfę przez formularz, tym razem na Smart HD+, jeżeli chcę korzystać z kanałów typu Planete+? I drugie pytanie, to czy ładując najpierw 10zł, a następnie kilka dni później 25zł, upoważnia mnie już do dostępu pakietu Multi+?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
          Przeslij swój numer karty zgodnie z instrukcją z mojej sygnatury. Sprawdzę, ja kto wygląda w naszym systemie.

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
            Przeslij swój numer karty zgodnie z instrukcją z mojej sygnatury. Sprawdzę, ja kto wygląda w naszym systemie.
            Dziękuję za zainteresowanie, przesłałem treść problemu Państwu na mail'a.

Komentarz

Pytanie prośba do kierownictwa NC+. Oferta Smart HD w której jest Discovery sd w jakości fatalnej to zawód, przecież dodanie kanału discovery HD do pakietu Smart HD to chyba naturalna kolej rzeczy, nie będę już wspominał o dodaniu chodź by eurosportu czy TVP HD bo wiem, że to za dużo ale Discovery HD w tym pakiecie to pierwsze co powinno się w nim znaleźć. Czy to możliwe?

Komentarz

Dziękuję za sugestię. Staramy się aby nasze usługi, były maksymalnie dopasowane do potrzeb Klientów. Nie wykluczamy zatem, pojawienia się nowych kanałów w ofercie SMART HD+ w przyszłości. Na ten moment nie mam jednak potwierdzonych informacji na temat zmian programowych. Natomiast Twoją propozycje, oczywiście przekażę w odpowiednie ręce.

Komentarz

napisał(a) patryk16pat Zobacz post
                  Pytanie prośba do kierownictwa NC+. Oferta Smart HD w której jest Discovery sd w jakości fatalnej to zawód, przecież dodanie kanału discovery HD do pakietu Smart HD to chyba naturalna kolej rzeczy, nie będę już wspominał o dodaniu chodź by eurosportu czy TVP HD bo wiem, że to za dużo ale Discovery HD w tym pakiecie to pierwsze co powinno się w nim znaleźć. Czy to możliwe?
                  W Smart HD+ powinny być wszystkie odpowiedniki HD kanałów już dostępnych w wersji SD, czyli: AXN HD i Discovery HD; a pakiet Multi+ powinien zostać wzbogacony o kanał MGM HD, który w części należy do ITI Neovision.

Niby że nasze sugestie są przekazywane dalej, tylko dlaczego nikt nie wciela ich w życie? Czy ktoś z nc+ wogóle analizuje nasze pomysły, czy to tylko taka gadka dająca nam fałszywe złudzenia?
                  PAY TV:
                  • CP - Darmowy HD

Komentarz

napisał(a) SatExpert Zobacz post
                    W Smart HD+ powinny być wszystkie odpowiedniki HD kanałów już dostępnych w wersji SD, czyli: AXN HD i Discovery HD; a pakiet Multi+ powinien zostać wzbogacony o kanał MGM HD, który w części należy do ITI Neovision.

Niby że nasze sugestie są przekazywane dalej, tylko dlaczego nikt nie wciela ich w życie? Czy ktoś z nc+ wogóle analizuje nasze pomysły, czy to tylko taka gadka dająca nam fałszywe złudzenia?
                    Bo znajdzie się jeden taki jak ty ,który pstryknie na palcach bo on chce ...... LITOŚCI
                    Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
                    Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

Nie tylko ja chcę - na bank większość użytkowników Smart HD+ chce żeby oferta została poprawiona!
                      PAY TV:
                      • CP - Darmowy HD

Komentarz

Zgoda ,ale to wiązałoby się z podwyżką ,a ty z pewnością tego nie chcesz a chcesz coś za darmo
                        Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
                        Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

Niekoniecznie musiałaby być jaka kolwiek podwyżka, a jak już by była, to pewnie niewielka
                          a jeśli chodzi o pakiet Multi+, to w cenie 15 ZŁ pewnie jest jakiś zapas i dodanie 1-2 kanałów bez podwyższania jego ceny nie stanowiłoby problemu - zasada jest jedna: w tym pakiecie mogąbyć tylko kanały własne, a MGM HD można powiedzieć że właśnie takim jest kanałem
                          Ostatni raz edytowany przez SatExpert; 2014-04-22, 14:30.
                          PAY TV:
                          • CP - Darmowy HD

Komentarz

2 pytanka

1.W 1wszym poscie tego tematu pisze "Karta nie zadziała w dekoderach sparowanych (np. w ofercie abonamentowej)"

Do 31 sierpnia mam abonament na prawach "Nki"
                            Mój dekoder to nbox hdtv (biały ten 1 z pierwszych)

Jesli od 1 wrzesnia nie bede juz abonentem to wtedy taki dekoder przestaje juz być sparowany i mógłbym korzystac na nim z oferty Smart HD+ ?

Czy niestety muszę zaopatrzyc sie prywatnie w dekoder?
                            jesli tak to podajcie jakies linki do nich, oczywiscie takie abym odbieral w HD.

2 pytanie:
                            Jak jest w Smart HD+ reklama mówi, ze ponad 40 kanałów, a poza tym mozna odbierac kilkaset kanałów satelitarnych obcojezycznych w tym m.in. Eurosport SD po angielsku?

Komentarz

Kolejne pytanie do przedstawiciela nc+. NC+ zapowiada dodanie kolejnych programów do swojej oferty, czy coś trafi także do Smart HD+? Co z Discovery HD?

napisał(a) ryanss Zobacz post
                              1.W 1wszym poscie tego tematu pisze "Karta nie zadziała w dekoderach sparowanych (np. w ofercie abonamentowej)"

Do 31 sierpnia mam abonament na prawach "Nki"
                              Mój dekoder to nbox hdtv (biały ten 1 z pierwszych)

Jesli od 1 wrzesnia nie bede juz abonentem to wtedy taki dekoder przestaje juz być sparowany i mógłbym korzystac na nim z oferty Smart HD+ ?

Czy niestety muszę zaopatrzyc sie prywatnie w dekoder?
                              jesli tak to podajcie jakies linki do nich, oczywiscie takie abym odbieral w HD.

2 pytanie:
                              Jak jest w Smart HD+ reklama mówi, ze ponad 40 kanałów, a poza tym mozna odbierac kilkaset kanałów satelitarnych obcojezycznych w tym m.in. Eurosport SD po angielsku?
                              Jeśli chodzi o dekoder to raczej będzie on dalej sparowany, a przedstawiciele NC+ zapewne będą telefonowac i namawiać na abonament w NC+. Ja w Smart HD+ używam Fergusona Arive 150 combo i jestem z niego zadowolony, mozna podłaczyć tv naziemną i sat + you tube z neta którego można podłaczyć do dekodera no i oczywiście w HD. Można także nagrywac na dysku wymiennym.
                              Co do drugiego pytania to W Smart HD + kanały FTA z Hod Birda 13E odbieram ponad 70 kanałów licząc z dublaimi kanałów HD. posiadam zez na Astre1 z 19.2E co pozwala oglądać ponad 100 kanałów około 1/3 w HD np na RTL jest F1, Sport 1 transmituje dużo piłki. i masa innych jest także Eurosport SD ale z niemieckim komentarzem, jeśli chodzi o eurosport z 13E to jest tam tylko ścieżka dźwiękowa bez obrazu więc nic się tam nie pooglada. Do tego posiadam także zeza na 28.2E co daje mi około 50 kanałów anglojęzycznych dużo muzyki rozrywki i filmów. Można osłuchać sie z językiem.
                              Ostatni raz edytowany przez patryk16pat; 2014-05-07, 19:05.

Komentarz

2 pytanka

Dzieki za porade Patryk, mam jeszcze takie pytanie. Bo mi satelita potrzebna tylko do sportu, tylko i wyłącznie. Skonczy mi sie abonament i chcę coś taniego, aby odbierac tylko Nsport (od kwietnia do wrzesnia bo żużel), TVP Sport, Eurosport i to wszystko

Wiec doradz mi poza fergusonem (bez bajerów tylko aby kartę odbieralo w HD)
                                jaki jeszcze dekoder polecisz?
                                I jak zrobic tego zeza na Astrę, masz na mysli drugą czaszę?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+