Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SMART HD+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) tom-asz Zobacz post
    Doładuj kartę potem na stronie sprawdź czy już masz aktualną datę i włącz dekoder na tvn i czekaj czasami nawet do 24h jak to nic nie da wtedy napisz na doradca.n@info2.ncplus.com.pl z numerem karty i swoim nickiem z forum to Ci włączą uprawnienia.

Najlepiej jak pójdziesz do jakiegoś punktu w swojej miejscowości i podasz im swój numer karty to Ci doładują i od razu będzie kasa widoczna na koncie bo zwykły przelew to idzie nawet tydzień czasu.

Takie doładowanie znajdziesz w każdym punkcie http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/punkty_sprzedazy.html tylko że ono kosztuje z 2zł więcej ale możesz na 1 mies. doładować w ten sposób a potem przelewem.
    Prowizję 2 złote więcej liczą sobie sprzedawcy na Alledrogo. Natomiast doładowanie bezpośrednio (osobiście) w punkcie NC+ np. kwotą 20 zł - kosztuje 20zł (nikt sobie prowizji nie dolicza). Bynajmniej ja się z tym nie spotkałem w moim mieście.

Komentarz

chcę doładować smartHD+ przelewem ( przejście z telewizji na kartę SD ) a mam pytanie - czy adres który jest tam podany (kłobucka 23) jest jeszcze aktualny?

Komentarz

Poniżej dane odbiorcy:
        Cyfrowy Dom Sp. z o.o.
        Al. Gen. W. Sikorskiego 9
        02-758 Warszawa

Jeżeli już wysłałeś przelew wpisując stary adres, to nic się nie stało. Najważniejszy jest numer konta. Kolejne przelewy, powinny już jednak zawierać nowe dane.

Komentarz

wyłączenie pakietu multi +

dzień dobry,chciałbym wyłączyć pakiet multi w smart +,czy można przez forum,czy trzeba dzwonić....

Komentarz

W tej sprawie proszę o kontakt telefoniczny z obsługą Klienta:

703 102 602 z tel. stacjonarnych (stawka za połączenie wynosi 0,36zł brutto za minutę)
            *714 700 z tel. komórkowych (stawka za połączenie wynosi 1,23zł brutto za minutę)
            Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-02-11, 20:55. Powód: literówka

Komentarz

Witam,

dostałem sms-a z ofertą gratis pakietu multi+ za doładowanie ponad 100zł (czy 99 ileśtam). Miałem wcześniej telewizję na kartę HD, teraz smart HD z wykupionym od wielu miesięcy pakietem multi+. Czy mnie również dotyczy ta promocja czy też sms dotyczy poprzednio posiadanej telewizji na kartę HD?

Innymi słowy jeśli doładuję dzisiaj za kwotę 156zł to dostanę te kilka miesięcy multi+ gratis i w efekcie ważność konta przedłuży się o więcej niż pół roku?

pozdrawiam
              Krzysiek

Komentarz

napisał(a) krzysn Zobacz post
                Witam,

dostałem sms-a z ofertą gratis pakietu multi+ za doładowanie ponad 100zł (czy 99 ileśtam). Miałem wcześniej telewizję na kartę HD, teraz smart HD z wykupionym od wielu miesięcy pakietem multi+. Czy mnie również dotyczy ta promocja czy też sms dotyczy poprzednio posiadanej telewizji na kartę HD?

Innymi słowy jeśli doładuję dzisiaj za kwotę 156zł to dostanę te kilka miesięcy multi+ gratis i w efekcie ważność konta przedłuży się o więcej niż pół roku?

pozdrawiam
                Krzysiek
                -nie ponieważ oferta kierowana jest tylko do użytkowników TNK HD i NNK HD.....

Komentarz

Smart HD+

Co to za promocja teraz w Smart HD+? Na pakiecie podstawowym działa wszystko z Multi+.

Komentarz

Witam.

Mam pytanie do Konsultantów NC+ (lub osób obeznanych w temacie) dotyczące nowej promocji: "Dodatkowe kanały za ZERO zł przez 3 miesiące" dla Klientów ofert pre-paid.

Jak dobrze zrozumiałem dotyczy to ofert TNK SD i SmartHD+, i po spełnieniu warunków z regulaminu (doładowanie min. 60zł między 04 - 25.03.2014) dodatkowe kanały będą "świeciły" przez 3 miesiące w okresie 3 kwietnia 2014 - 3 lipca 2014.

Info: http://satkurier.pl/news/97408/dodat...-w-tnk-sd.html

Regulamin: http://telewizjanakarte.pl/fileadmin...HD27022014.pdf

Przechodząc do sedna sprawy:

Mam kupioną kartę SmartHD+ i zamierzam ją aktywować jutro (05.03.2014) i tutaj rodzą się pytania.

Cytując regulamin promocji:
                    Rozdział II. Szczegółowe warunki Promocji
                    1. Warunkami skorzystania/korzystania z Promocji są:
                    1) posiadanie aktywnego Zestawu lub aktywacja posiadanego Zestawu w Okresie obowiązywania Promocji
                    Czyli jak aktywuję teraz NOWĄ kartę SmartHD+ i wpłacę min. 60zł na kanały TYLKO PODSTAWOWE bez aktywacji PAKIETU MULTI+ to dostanę dodatkowe kanały PAKIETU MULTI+ (bez nSportHD i Hyper+HD) na 3 miesiące (03.04 - 03.07.2014)?

Nie chcę przepisywać regulaminu z pliku PDF, ale w Rozdziale II, Punkcie 1, Podpunkt 2) jest jeszcze bardziej niejasny zapis JEŚLI CHODZI O MÓJ PRZYPADEK.

I tutaj najważniejsze pytanie, kiedy ta wpłacona kwota min. 60zł będzie rozliczana?

Wiadomo, że po aktywacji nowego startera SmartHD+ na start mamy 2 MIESIĄCE pełnego pakietu (Pakiet SmartHD+ oraz Pakiet Multi+) bez dodatkowych opłat.

Więc jak teraz aktywuję nową kartę i do dnia 25.03.2014 wpłacę min. 60zł aby się załapać na tą nową promocję "prawie Pakiet Multi+", to:
                    a) czy będę miał na start te 2 miesiące pełnego pakietu, a dopiero po tym okresie ta wpłacona kwota będzie rozliczona jako płatność na "oglądanie"?
                    b) czy może jest tak, że tracę te 2 miesiące startowe pełnego pakietu i wpłacona teraz kwota jest rozliczana od razu?

No chyba, że te 2 miesiące na start są "nienaruszalne"

Bo jeśli to:
                    - wersja a) to promocję miałbym 2 miesiące (zawsze coś)
                    - wersja b) to lepiej jest aktualnie z wpłatami zaczekać na zakończenie tego 2 miesięcznego okresu i się tą "promocją" nie przejmować

Pozdr

PS. Przepraszam za tą "rozwlekłość" postu
                    PPS. Dlaczego nie da się napisać prostych i jasnych zasad funkcjonowania takich ofert i promocji? Zawsze jakieś kombinacje.

Komentarz

Regulamin ten jest prosty i sam udzieliłeś sobie odpowiedzi, cytując go w swojej wypowiedzi.
                      Więc tak:
                      1. Wpłata zostanie rozliczona po okresie promocyjnym związanym z zakupem startera.
                      2. Aktywacja karty i doładowanie jej za minimum 60 zł spowoduje, że uzyskasz dostęp do pakietu promocyjnego Multi+.

Komentarz

Ale o co chodzi z tą promocją? Z regulaminu wynika że jeśli doładuję kartę w terminie 4-25 marca to dostanę dostęp do kanałów Multi+ do początku lipca. Więc z jakiego powodu działa to wszystko teraz? Dodam że kartę doładowywałem na początku lutego.

Komentarz

@Piotrek_nc+
                          Dzięki za szybką odpowiedź. Moje wątpliwości uważam za wyjaśnione.

@bart223
                          Pewnie promocyjnie do 25.03 dla tych co mieli wcześniej opłacony pakiet podstawowy, aby się zastanowili czy chcą może oglądać "prawie paczkę Multi+" (tylko kanały SD oraz bez nSportHD i Hyper+HD). Pewnie jak nie wpłynie ponowna wpłata min. 60zł to promocja zgaśnie po 25.03

Pozdr.
                          Ostatni raz edytowany przez sat-ntc; 2014-03-04, 19:03.

Komentarz

napisał(a) bart223 Zobacz post
                            Ale o co chodzi z tą promocją? Z regulaminu wynika że jeśli doładuję kartę w terminie 4-25 marca to dostanę dostęp do kanałów Multi+ do początku lipca. Więc z jakiego powodu działa to wszystko teraz? Dodam że kartę doładowywałem na początku lutego.
                            Wyślij dane swojej karty a wtedy sprawdzimy co masz aktywne na koncie. Dane te wyślij na maila zgodnie z informacjami zawartymi w mojej sygnaturze.

Komentarz

Witam.Mam pytanie jak mogę sprawdzić jaki mam pakiet na karcie?Chodzi mi o to czy mam smatrhd+ z multi+ czy też bez

Komentarz

ja na 4 aktywacje u klienta tylko 1 miałem zrobiona bez kontaktu z biurem obsługi - sms po prostu nie dochodzi na komórke, może wreszcie ktoś się tym zajmie i system będzie działał

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+