Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SMART HD+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

No i tu jest problem bo wyjeżdzam i bede dopiero w piatek. chyba mi przedłuża bo to z ich winy nie moge korzystać. Wpłaty dokonałem 30 pazdziernika i do tej pory nie moge ogladac. Chyba to prawda ze wpisuja recznie.

Komentarz

Dokonałeś przelewu przed świętem i weekendem gdzie banki nie pracują tak samo jak w tygodniu a po drugie oni też nie pracowali w tym czasie jak w tygodniu.

W reg. jest napisane że do 2-3dni przelew idzie i do 48godz. jest czas na aktywacje jak się nie mylę.

Komentarz

Witam
        Mimo trzymania całą noc uprawnienia nie przeszły. Od wpłaty mineło 10 dni. Jak długo trzeba czekać bo doradcy też się nie odzywają. Mają "długi weekend" ?

Komentarz

mam pytanie. Miałem TNK SD, przeszedłem na Smart HD ale nie zmieniałem dekodera. Teraz stoję przed decyzją o zmianie dekodera, aby móc korzystać z jakości HD. Zdaję sobie sprawę, że musze zmienić dekoder ale czy przypadkiem nie muszę zmienić również karty? No i jaki dekoder byście polecili (tani i niezawodny).
          Coś na kształt Full extra + MR Standard x 3

Komentarz

Nie trzeba wymieniać karty.Ważne żeby dekoder obsługiwał system kodowania Conax w jakim karta TnK pracuje.Dekodery godne polecenia to Arivy od Fergusona a także Cabletech ich ceny zaczynają się już od ok 160-180 złotych.

Komentarz

Mam problem z kartą SmartHD. Otóż dziś nie przestała działac z niewyjaśnionych przyczyn. nie ma żadnego kanału z paczki Tnk ani SmartHD. Karta jest opłacona na 12miesięcy do przodu więc nie powinno byc problemu z tym iż jest zablokowana lub coś w tym stylu. Kartę używałem na spliterze, i nigdy nie było problemu. Nie dzialała na spliterze to patrzyłem bez splitera na 3 dekoderach i na wszystkich ciemno i głucho. Edycja ustawień też wiele nie pomaga. Może jakieś pomysły ktoś będzie miał co się mogło stac?

Komentarz

Też mam podobny problem. Od dziś działają mi tylko kanały HD wszystkie SD oprócz PoloTV nie swiecą może mi ktoś powiedzieć w czym problem ?? Posiadam TV Samsunga z modułem CI. Co ciekawe kanał TVN SD też nie świeci.

Pozdrawiam
                CPS

Komentarz

Mi wczoraj zgasły wszystkie kanały z oferty smart HD. Może to jakiś głębszy problem na "linii" albo przygotowują jakąś dodatkową ofertę z Canal+

Komentarz

Wyślijcie proszę dane swoich kart a ja ponowię na nie uprawnienia. Nie mam informacji o żadnej awarii ogólnej.

Komentarz

W jaki sposób wysłac nr. kart bo nie widzę opcji PW.

(ciach)
                      Ostatni raz edytowany przez Piotrek_nc+; 2013-11-13, 21:09. Powód: nie podajemy numeru karty

Komentarz

Ważność karty

W sierpniu po migracji z TNK miałem opłacony pakiet Podstawowy Smart HD. Z końcem września wygasł pakiet Bez Opłat. Od tamtego czasu karta nie była używana. Po powrocie w grudniu chciałbym skorzystać z tej karty. Czy mogę ponownie ją aktywować i czy w związku z tym wystarczy tylko zasilić konto odpowiednią kwotą tj. min. 20 zł? Jak długo karta może pozostać bez doładowania, aby można było z niej skorzystać w późniejszym okresie?
                        Ostatni raz edytowany przez tim_26; 2013-11-13, 21:28.

Komentarz

Doładuj kartę potem na stronie sprawdź czy już masz aktualną datę i włącz dekoder na tvn i czekaj czasami nawet do 24h jak to nic nie da wtedy napisz na doradca.n@info2.ncplus.com.pl z numerem karty i swoim nickiem z forum to Ci włączą uprawnienia.

Najlepiej jak pójdziesz do jakiegoś punktu w swojej miejscowości i podasz im swój numer karty to Ci doładują i od razu będzie kasa widoczna na koncie bo zwykły przelew to idzie nawet tydzień czasu.

Takie doładowanie znajdziesz w każdym punkcie http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/punkty_sprzedazy.html tylko że ono kosztuje z 2zł więcej ale możesz na 1 mies. doładować w ten sposób a potem przelewem.

Komentarz

Ok, wielkie dzięki za pomocną odpowiedź. Tak też zrobię. Pozdrawiam.

Komentarz

Pytanie do doradcy czy z oferty pre-paid można przejść na abonament?

Komentarz

Ze Smart HD -> NIE. Tylko z ofert z dekoderem i CAM-em (TNK HD i NNK).
                                NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+