Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SMART HD+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dlaczego nie można dodać : WP , ATM , Zoom , Nowa , Eska do Smart HD+ ?

Komentarz

• Red
      kanał ZOOM TV został dodany do pakietów na doładowanie.
      Kanał nie został natomiast dodany do oferty Smart+. Zapewniam że stale pracujemy nad włączeniem do oferty nowych pozycji.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• A ja włączyłem dekoder na drugi dzień po włączeniu brak kanałów i wyświetla kanał kodowany $ .Kilkukrotnie dzwoniłem do bok wysłali aktywację uprawnienia i nic może ktoś tu pomoże dziękuję

Komentarz

• @tpoznan,
          jaką masz ofertę?
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

• Mam ofertę na karte

Komentarz

• @tpoznan,
              czy jest to pakiet Smart+, n na karte, TNK HD?

Komentarz

• Witam, jestem posiadaczem karty [ciach] .
                Moje pierwsze pytanie to , czy jest możliwość wykorzystania tej karty i przejścia na Smart HD.
                Jeżeli tak to jakim sposobem to zrealizować.
                Ostatni raz edytowany przez Monika.W_nc+; 2017-11-10, 12:01.

Komentarz

• A ja mam pytanie odnośnie kanałów bez opłat czy coś się zmieniło w tym temacie? Po wygaśnięciu kanałów płatnych (wygasły dzisiaj) brak tych drugich.

Komentarz

• napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
                    Red
                    kanał ZOOM TV został dodany do pakietów na doładowanie.
                    Kanał nie został natomiast dodany do oferty Smart+. Zapewniam że stale pracujemy nad włączeniem do oferty nowych pozycji.
                    czy jakieś działania mające na celu powiększenie oferty zostały podjęte? jaki jest status tych działań

Komentarz

• Posiadam zarówno ofertę abonamentową (Komfort+) oraz SMART HD+. Jest to skandal, że podstawowe kanały FTA dostępne naziemnie, nie są dostępne w ramach Smart HD+. Dotyczy to zarówno TV (Nowa, Zoom, ATM, Eska, WP) jak i radia (NC+Radio oraz RMF FM z tp. CP), które działają w najtańszych ofertach abonamentowych. W jakim celu jest załączone tzw. parowanie na tych kanałach? Biorąc pod uwagę ich dostępność, chyba nie wynika to z walki z piractwem ? Rozumiem brak np. Metro TV bo kanał ten nie jest w ogóle dostępny w NC+, więc przypuszczam, że jest to kwestia braku stosownych umów. Co do braku pozostałych kanałów TV i radiowych uważam, że jest to czyste niechlujstwo NC+, tym bardziej, że spółka Cyfrowy Dom została już oficjalnie włączona do struktur NC+.

Komentarz

• Tomasz009 nie jesteś jedyną osobą, która oczekuje na dołączenie kanałów, które są w NTC a które posiada nc+ w swojej ofercie. Nie tylko w Smart HD brakuje ale i w TNKHD/NNK nie ma ATM Rozrywki, Nova, czy Eski

Komentarz

• napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
                          Zapewniam że stale pracujemy nad włączeniem do oferty nowych pozycji.
                          Do tej oferty ?
                          Nie włączono żadnych nowych pozycji .
                          Ostatni raz edytowany przez Red.; 2017-11-02, 07:35.

Komentarz

• kiedy można liczyć na dołączenie kanałów z MUX8 (w końcu dzis dołączył do oferty NC+ ostatni kanał)?

Komentarz

• telewizja METRO twierdzi, że powinna być obecna w SMART HD

Komentarz

• zaraz sprawdzę

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+