Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SMART HD+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Monika dlaczego nie mogę aktywować smart hd?wpaata na 2 kartz 24.10 sd lecą z hd tylko tvp sport hd???Tvn sd tylko głos???

Komentarz

• wpłata na 2 karty sorry

Komentarz

• W telewizji na kartę można było sprawdzić do kiedy jest aktywna karta oraz numer konta dla danej karty. Czy to aż tak trudne było to zostawić skoro strona nadal działa a jeśli już wyłączyliście to może dało by się przenieść to do SMART HD ?.

Komentarz

• przecież możesz sprawdzić tu https://ssl.telewizjanakarte.pl/spra...oladowania.php

Komentarz

• A widzisz gdzieś bezpośredni link na stronie ? Wiem że nadal działa nie wiem czemu został ukryty !

Komentarz

• Witam. Wczoraj zakupiłem moduł CAM CI+ z TNK (pakiet Start+) w celu korzystania w telewizorze Philips 43PUS6401. O godz. 14.50 aktywowałem telefonicznie. Niestety do chwili obecnej nie mam żadnych kanałów. Postępuje zgodnie z procedurą(TVP1HD, jakość sygnału), niestety uprawnień jak nie było tak nie ma. Konsultanci w kolejnych telefonach proszą, by poczekać 3 godz. , 4 godz. i zadzwonić ponownie. W menu CI telewizora widnieją uprawnienia do 01/01/1992. Raczej straciłem nadzieję na odbiór w Święta

Komentarz

• @vitt,
                informacje zostały przekazane w odpowiedzi na e-mail.

Komentarz

• Witam prosze o ponowienie uprawnień mail wysłany na doradca

Komentarz

• Witam,
                    mam parę pytań w związku z SmartHD+. Pytania przesłałam mailem-
                    Pozdrawiam

Komentarz

• Witamy, cieszymy się ze chciałeś podzielić się z nami tą radosną informacją i korzystając z sytuacji chciałem powiedzieć, że niedawno zjadłem kolację.
                      Pozdrawiam

A tak bardziej serio. Twój post przypomina mi dość częste sytuacje z pracy w których ktoś przesyła do mnie maila, po czym po dwóch minutach dzwoni, żeby mi powiedzieć, że właśnie wysłał mi maila.
                      Ostatni raz edytowany przez Kipcior; 2017-01-20, 21:18.

Komentarz

• Mi ten wpis też trochę pracę przypomina. Klient pisze, że czegoś chce, ale nie napisze - czego. A potem ma pretensję, że nikt mu nie odpowiedział...

A tak serio, Bee, szkoda, że ich tutaj nie zadałeś, może byśmy się przy okazji czegoś też dowiedzieli...
                        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• Witam,
                          Mam obecnie wykupiony pakiet smart hd+ chciałbym wykupić ten multi + od tak środka marca, jak to zrobić ? można tutaj z pomocą moderatora ? czy tylko pozostaje dzwonienie ? dzięki.
                          Technisat Digyboxx HD C +
                          SMART HD+ MULTI+

Komentarz

• @dawecc,
                            konieczny jest kontakt z Infolinią. Nie mam możliwości aktywowania usług.

Komentarz

• Według wykazu programów Smart HD+ znajdującego się na stronie nc+ w pakiecie powinien być dostępny kanał WP. Niestety ale dostęp do kanału jest zablokowany. Czy ten kanał jest w pakiecie, czy to pomyłka na stronie nc+?

Komentarz

• napisał(a) tim_26 Zobacz post
                                Według wykazu programów Smart HD+ znajdującego się na stronie nc+ w pakiecie powinien być dostępny kanał WP. Niestety ale dostęp do kanału jest zablokowany. Czy ten kanał jest w pakiecie, czy to pomyłka na stronie nc+?
                                W wykazie na stronie jest WP , zamiast Fokus TV . Błąd na stronie .

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+