Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SMART HD+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czyli wychodzi na to że nie doszły jeszcze wszystkie uprawnienia.

Zostaw na kanale TVP1HD max 3h, powinien zaskoczyć.

Komentarz

• Smart HD+: kolejne kanały SD zablokowane.

28 stycznia 2016 roku w ofercie Smart HD+ zablokowany został dostęp do dwóch kolejnych kanałów tematycznych SD należących do ITI Neovision, które były dostępne w opcji dodatkowej Multi+: Ale kino+ i teleTOON+ dostępnych z transpondera nr 119 satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) o częstotliwości 10,892 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S/QPSK.
      Warto przypomnieć, że 25 stycznia taki sam los spotkał Planete+, Kuchnia+, Domo+ i MiniMini+ . Przypuszczalnie wkrótce cała szóstka zostanie całkowicie usunięta z przekazu satelitarnego.

W chwili obecnej jedynym kanałem SD od ITI dostępnym w Smart HD+ jest nSport+, ale prawdopodobnie na razie on nie zostanie wyłączony (zagwarantowany dostęp do niego mają użytkownicy Telewizji na Kartę SD i wyłączyć go będzie można najwcześniej w październiku br.).
      Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2016-01-28, 16:28.
      WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
      01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
      01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• Czy kanał DomoHD nadaje z jakiegoś innego transpondera niż pozostałem kanały z paczki Multi+. Pytam bo nie odbiera mi tylko ten.

Komentarz

• Czy karta SMART HD + bedzie działać z dekoderem z nagrywarką ADB5800SX+HDMI.bo chciałbym kupić taki dekoder ale bez podpisywania umowy.

Komentarz

• napisał(a) Jer16 Zobacz post
            Czy karta SMART HD + bedzie działać z dekoderem z nagrywarką ADB5800SX+HDMI.bo chciałbym kupić taki dekoder ale bez podpisywania umowy.
            Witam.
            Nie będzie działać.
            Jest sparowany z kartą.
            Będzie działać po miesiącu tylko (zakupiony dekoder+karta)oferta nc+na kartę na doładowanie: DOMOWY HD+
            Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2016-01-30, 13:45.
            WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
            01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
            01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• dajcie dostęp do RMF FM proszę!!!

napisał(a) SatExpert Zobacz post
              Kanały radiowe nadawane z satelity już działają w abonamencie, ale w ofertach na kartę nie ma do nich dostępu! Czy to są tak ważne kanały dla platformy nc+, że nie można ich dodać do ofert na kartę, w tym do Smart HD+? Dodam że w Cyfrowym Polsacie trzy kodowane stacje radiowe (PR1, PR3 i RMF FM) dostępne są bezpłatnie w każdym dekoderze nawet w tym, na którym nie ma żadnej umowy! jeszcze raz zadam więc pytanie: czy te osiem kodowanych stacji radiowych z 10,892 jest traktowanych przez platformę nc+ jako usługa premium, której nie należy udostępniać tak jak u konkurencji już od najniższego pakietu (w tym przypadku od pakietu "bez opłat") ?
              czy coś wiadomo w tym temacie?
              to żenada, że kodujecie RMF FM !!!

Komentarz

• Doładowanie nc+

@Damian_nc+ mam pytanie - czy po przesłaniu potwierdzenia wpłaty za pakiet smart HD+ mogę liczyć na pomoc i włączenie mi pełnej oferty ?

Komentarz

• Wysłałam Ci właśnie odpowiedź na e-mail.

Komentarz

• Witam, zapłaciłem w czwartek za tnk smart hd+ do tej pory nie mam włączonego pakietu za ktory zaplacilem, probowalem dodzwonic sie 2 razy do działu obsługi klienta bez rezultatu... Wy jako NC+ macie jakiś wpływ na firme która świadczy usługi TNK ?

Komentarz

• napisał(a) kamillublin Zobacz post
                      Witam, zapłaciłem w czwartek za tnk smart hd+ do tej pory nie mam włączonego pakietu za ktory zaplacilem, probowalem dodzwonic sie 2 razy do działu obsługi klienta bez rezultatu... Wy jako NC+ macie jakiś wpływ na firme która świadczy usługi TNK ?
                      Sprawdzałeś na stronie czy doładowanie jest już widoczne ? Odezwij się na doradcę. Sprawdzę jak to wygląda na koncie Twojej karty.
                      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• TNK SMART HD

Witam.Jestem stałym użytkownikiem telewizji na kartę smart HD+ ( podstawowy pakiet)
                        W zeszłym tygodniu karta przestała działać(doładowanie ważne do 17 grudnia 2016).Odbiornik jest sprawny i sygnał bez zastrzeżen).Kartę wypróbowałem w odbiorniku znajomego(posiada działajacą kartę TNK Smart HD ).Niestety tam też nie działa.
                        Po rozmowie telefonicznej z konsultantem miały byc ponownie wysłane uprawnienia.
                        Odbiornik jest od 3 dni włączony (TVP 1 HD-ten kanał mi poradził) i nic sie nie dzieje...
                        Proszę o pomoc.

Komentarz

• @ lukaszzz odpowiedź na Twoje zgłoszenie została wysłana. Wykonaj proszę czynności zgodnie z przesłaną instrukcją.
                          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• A może byście tak z łaski swojej uaktualnili stronę z ofertą Smart HD+?
                            PAY TV:
                            • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
                            • CP - Darmowy HD
                            • TNK - Smart HD+ & Multi+
                            • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
                            • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

• @SatExpert,
                              o jakie dokładnie uaktualnienie pytasz? Jeśli masz na myśli brak informacji o dodatkowych kanałach, to nie wchodzą one w skład oferty, stąd brak informacji na stronie. Stacje udostępniane są w ramach tzw. otwartego okna.

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                                @SatExpert,
                                o jakie dokładnie uaktualnienie pytasz? Jeśli masz na myśli brak informacji o dodatkowych kanałach, to nie wchodzą one w skład oferty, stąd brak informacji na stronie. Stacje udostępniane są w ramach tzw. otwartego okna.
                                SatExpertowi chodzi o usunięcie komunikatów o usunięcie DVB S i zastosowaniu DVB S2 i o uaktualnilnie lóg kawałów
                                Odchodzę przez dizmar

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+