Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SMART HD+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

A liste kanalow masz aktualna? TO odbiornik jeszcze po WizjiTv?
    Kupe kanalow tracisz juz na dzien dobry z tym odbiornikiem (wszystkie HD czyli 6sztuk)+ReligiaTv i Stars Tv (oba kanaly SD ale nadawane w DVB-S2. Kilka miesiecy temu bylo troche zmian na satce , to moze liste masz nieaktualna, mam tez z dawnych czasow ten sam odbiornik (na czarna godzine ) i te kanaly ktore sa SD ostatnio jak sprawdzalem chodzily bez problemow. Troche nieporecznie sprawdzac ustawienia w tym odbiorniku, moze zerknij na http://forum.dvhk.pl/showthread.php?t=157648&page=2 I sciagnij sobie aktualna liste kanalow jezeli w tym tkwi problem.

Komentarz

ja od 2 godzin czekam na uprawnienia... mam tylko "podstawowe" kanały jak tvp1, 2, info, tv4, tvn, polsat, tvn7, etc. ale brakuje turbo, discovery, style, tvn24, nsport, tvp sport, axn i jeszcze kilku innych (czyli brakuje tych, na których mi najbardziej zależy...)...

Komentarz

witam!mam problem z aktywowaniem oferty tzn z wyborem.wypelnialem raz formularz na film HD (jeszcze wtedy byla dostepna)lecz nie dostalem ani maila ani nic innego a bylo to 2 mce temu.dzis po raz kolejny wypelnilem na swiat hd i rowniez echo i tylko czekam az mi kanaly znikna.czy ktos moze cos poradzic?a drugie pytanie czy da sie przejsc lub tez uzywac oferty abonamentowej na dekoderze z oferty swiat hd?

Komentarz

To nie tak od razu, w ciągu 24h powinno przyjść potwierdzenie a jak nie przyjdzie to telefonicznie załatwiaj.

Komentarz

W dobie elektronicznych płatności najlepiej jak jest możliwość to zapłacić w punkcie gdzie przyjmują kasę i po dojściu do domq masz już uprawnienia pod warunkiem że dekoder był włączony

Komentarz

no to chyba bede probowal telefonicznie a drugie pytanie czy jesli posiadam dekoder na wlasnosc z twardym dyskiem(kupiony w zestawie swiat hd)moge w nim uzywac karty na normalny abonament?jesli bym np zamowil abonament nc+ z dekoderem za 0zl i karte przelozym do tego co posiadam z oferty swiat hd?

Komentarz

Najpierw telefonicznie zamawiasz Świat HD a potem (za parę dni albo kiedy tam chcesz) możesz z tego przejść na abonament nc+. Żadna inna karta tam nie zadziała.

Komentarz

problem

Witam, posiadam dekoder Opticum x80. Na kanale eurosport international mam dźwięk, lecz zamiast obrazu pojawia się napis "brak dostępu". Ktoś wie jak temu zaradzić i odbierać normalnie ten kanał.?

Komentarz

@murawski_jakub - zapraszam do kontaktu z Moderatorami z danymi do weryfikacji. Poniżej w mojej sygnaturze masz opis jak się z nami skontaktować.

Komentarz

napisał(a) murawski_jakub Zobacz post
                      Witam, posiadam dekoder Opticum x80. Na kanale eurosport international mam dźwięk, lecz zamiast obrazu pojawia się napis "brak dostępu". Ktoś wie jak temu zaradzić i odbierać normalnie ten kanał.?
                      W Smart HD nie ma Eurosportu - Eurosport jest tylko w TNK HD/N na kartę
                      PAY TV:
                      • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
                      • CP - Darmowy HD
                      • TNK - Smart HD+ & Multi+
                      • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
                      • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

napisał(a) ArturG Zobacz post
                        W Smart HD nie ma Eurosportu - Eurosport jest tylko w TNK HD/N na kartę
                        Ale mi chodzi o eurosport international ( angielska wersja językowa)

Komentarz

To jest ten sam Eurosport International. Dla większości krajów nadawany z jednego transpondera z wieloma ścieżkami audio w różnych językach.
                          To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

No ale mam ścieżkę audio bez obrazu i chciałbym się dowiedzieć czy można jakoś zrobić, żeby pojawił się obraz.

Komentarz

Nie można.
                              To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

A mógłbym się jeszcze dowiedzieć dlaczego jest tylko ścieżka audio bez obrazu?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+