Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SMART HD+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• .

Właściwie to godzilem się na warunki bez tzw nowych kanałów i nawet opłaciłem multi ale ta cała promocja to kolejna kpina.Niestety nie pierwsza. Na dodatek zniknęły mi kanały z tnk sd(brak uprawnień)Do kitu z ta n c+
    km

Komentarz

• Pytanie do przedstawicieli nc+: no to kiedy w końcu zostaną nam włączone te nowe kanały?
      PAY TV:
      • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
      • CP - Darmowy HD
      • TNK - Smart HD+ & Multi+
      • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
      • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
        Zgłosiłem problem - dam znać, gdy tylko otrzymam info zwrotne.

Dziękuję za mail. Postaram się szybko zweryfikować Twoje zgłoszenie.
        Zadziałało.

Ogólny wynik nc+ (od czasu zarejestrowania i zakupu SMART HD+ z pakietem Multi+ - 6 mies.):
        - 3 problemy zgłaszane na forum i mailowo.
        - 2 (słownie: Dwa) załatwione szybko i właściwie. Jeden... Wolę nie pisać.

Ważne - w obydwu udanych przypadkach POMAGAŁ konsultant paweł (osoba o Tym nicku z nc+ - niezależnie, czy mu dzisiaj mail wsiąkł w natłoku spraw czy nie).

Ogólne wrażenia po przejściu z TNK SD na SMART HD+:
        1. ZA DUŻO ZMIAN!
        W TNK SD przez 4 lata zmieniono 2-3 kanały (?), powiadamiając z wyprzedzeniem o takich sytuacjach. Każdy był przygotowany. Tuner i jego oprogramowanie dopracowane w każdym calu.
        Listę ułożyłem i programowanie tunera przeprowadziłem może ze 4 razy przez 4 lata!
        2. ZA DUŻO "NIESPODZIANEK"
        Tak - jestem głupi - nie chcę dodatkowych kanałów gratis. Nie chcę, żeby moja lista kanałów zmieniała się co miesiąc (a nawet częściej) - chcę to, za co zapłaciłem w dniu zakupu oferty....
        Czy to tak dużo?

Tak, jak napisałem - kolega ma tv koŃkurencji. Na pamięć zna ułożenie programów na liście! A mnie trafia...

Wszystkim, którzy przechodzą z SD na HD życzę cierpliwości.
        Konsultantom - też.

P.S.
        Po zmianie softu (w GLOBO+), który miał "trzymać listę kanałów" nie działa ich "dopisywanie" i w przypadku zmiany kolejności w nadawaniu robią się "dziury". Ale już ponoć pracują nad tym problemem. To na wszelki wypadek, gdyby ktoś chciał napisać, że nowy soft rozwiązuje sprawę

Komentarz

• Panowie z NC+ na forach pojawia się informacja że problem dotyczy uprawnień gdy karta po migracji działa z CI.

Komentarz

• .

Witam Może przedstawiciel ma jakieś konkretne info?Co tu mówić żenada! Jak zwykle taka nasza polska bylejakość!Niestety tak mamy w wielu przypadkach.No ale ile kasy z telefonów do BOK.
            km

Komentarz

• No właśnie adminie jakieś informacje kiedy będą świecić pozostałe kanały z niedawno wprowadzonej promocji? Mam nadzieję że na weekend się wyrobicie...

Komentarz

• Również proszę o stanowisko. Z tego co czytam na innych forach to zrobił się jeden wielki zamęt. Ludzie dzwonią do BOK i jedni piszą, że ponowili im uprawnienia i trzeba czekać, a komuś innemu niby powiedzieli, że stare karty nie są objęte promocją. Również miałem zadzwonić do BOK, ale wstrzymam się do momentu, aż sprawa się wyjaśni tutaj.

Komentarz

• Ogólny problem obecnie nie występuje - testowaliśmy na kilku rodzajach dekoderów i kanały były dostępne. Osoby które nadal obserwują problem, proszę więc o kontakt przez skrzynkę doradca.n@info2.ncplus.com.pl. W temacie maila proszę o wpisanie nicku z forum oraz "Brak kanałów w promocji dodatkowe kanały HD za ZERO - cz. 2". Z kolei w treści, proszę o numer karty i model używanego dekodera.

Komentarz

• @Paweł_nc, Ale tu nie ma problemu z dekoderami, tylko z kartami na które zwyczajnie nie dostaliśmy uprawnień na te nowe kanały - czy tak trudno do tego dojść?
                    PAY TV:
                    • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
                    • CP - Darmowy HD
                    • TNK - Smart HD+ & Multi+
                    • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
                    • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

• Też jestem zdania żę nie problemem są tunery tylko brak uprawnień. Ja mam Arive 100E i świecą Travel, TVP Sport HD a brak Eurosportów czyli w zasadzie najważniejszych dla mnie kanałów.
                      Stara karta z TNK SD

Komentarz

• .

Dziwne Te nowe kanały to jakaś inna jakość?Odbieram pozostałe bez problemu a Wy szukacie problemu w dekoderach?Promocja jest nieprzygotowana i albo przerasta umiejętności techników albo świadomie klamiecie ze promocja dla wszystkich! Karta zmigrowana z tnk sd opłacana z multi.
                        Ostatni raz edytowany przez kazik601; 2014-11-14, 13:59. Powód: dopisek
                        km

Komentarz

Ogólny problem obecnie nie występuje - testowaliśmy na kilku rodzajach dekoderów i kanały były dostępne. Osoby które nadal obserwują problem, proszę więc o kontakt przez skrzynkę doradca.n@info2.ncplus.com.pl. W temacie maila proszę o wpisanie nicku z forum oraz "Brak kanałów w promocji dodatkowe kanały HD za ZERO - cz. 2". Z kolei w treści, proszę o numer karty i model używanego dekodera.
                          problem występuje nadal
                          kanały nie działaja na Arrivie 150

Komentarz

Ogólny problem obecnie nie występuje - testowaliśmy na kilku rodzajach dekoderów i kanały były dostępne. Osoby które nadal obserwują problem, proszę więc o kontakt przez skrzynkę doradca.n@info2.ncplus.com.pl. W temacie maila proszę o wpisanie nicku z forum oraz "Brak kanałów w promocji dodatkowe kanały HD za ZERO - cz. 2". Z kolei w treści, proszę o numer karty i model używanego dekodera.
                            A czy testy były prowadzone na starszych kartach (po TNK SD) ? Bo problem dotyczy właśnie tych kart, niezależnie od posiadanego dekodera.

Komentarz

• smart HD+

Mam dwie karty smart HD+. Jedna niebieska, mam ją rok i działa mi tylko TV Sport HD, druga zakupiona 2 dni temu czarna, nic nie ma z tych proponowanych...

Komentarz

• napisał(a) mateo88 Zobacz post
                                A czy testy były prowadzone na starszych kartach (po TNK SD) ? Bo problem dotyczy właśnie tych kart, niezależnie od posiadanego dekodera.
                                Pewnie nie, lepiej zapytać kto z tym problemem na forum ma właśnie zmigrowaną kartę po tnk sd, ja właśnie mam taką karrtę.
                                SMART HD+ ...płać kiedy chcesz. Dostawca może uniemożliwić korzystanie z Kart w przypadku wygaśnięcia Dostępu do Pakietu bez opłat

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+