Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SMART HD+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Witam, mam podobny problem co użytkownik JoannaM. Doładowałem kartę na 84 zł, ważność doładowania jest do lutego 2015, a kanały nadal są zakodowane. Dodam że nigdy nie było takich problemów, zawsze po 2-3 dniach od przelewu wszystko działało. Ostatnio doładowanie było w kwietniu 2013 roku, później nie doładowywałem karty. Tuner- Ferguson Ariva 200.

Komentarz

• Udzieliłem odpowiedzi na Twoją wiadomość w tej sprawie. Zwróć uwagę, że od lipca uprawnienia pobierają się na kanale TVP1 SD lub HD w zależności od oferty i posiadanego odbiornika.

Komentarz

• Wszystko działa, po prostu należało włączyć TVP 1 HD i poczekać. Wcześniej zawsze wszystko działało bez tego. Dzięki

Komentarz

• Nie ma za co. W razie problemów chętnie pomogę

Komentarz

• zmiana

zmieniłam dekoder ( oddałam poprzedni) na Ferguson tyle , że nie Hd. Przeżyję . Ale... niby ok tylko ,że nie mam np. Discowery , Meteo , Tv puls, ViVa jeszcze kilku musze spisac. Czy cos jeszcze muszę zrobic by działały?

Komentarz

• @Caterinkas,
              wyszukaj kanały ręcznie - parametry nadawania odnajdziesz pod adresem http://ncplus.pl/~/media/Dokumenty/S...RT-HD-plus.pdf.

Komentarz

• napisał(a) Caterinkas Zobacz post
                zmieniłam dekoder ( oddałam poprzedni) na Ferguson tyle , że nie Hd. Przeżyję . Ale... niby ok tylko ,że nie mam np. Discowery , Meteo , Tv puls, ViVa jeszcze kilku musze spisac. Czy cos jeszcze muszę zrobic by działały?
                napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                @Caterinkas,
                wyszukaj kanały ręcznie - parametry nadawania odnajdziesz pod adresem http://ncplus.pl/~/media/Dokumenty/S...RT-HD-plus.pdf.
                Ten wykaz jest już lekko nieaktualny, za to mój jest aktualizowany na bieżąco http:// forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=178&t=32992
                PAY TV:
                • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
                • CP - Darmowy HD
                • TNK - Smart HD+ & Multi+
                • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
                • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

• czy bendzie morzliwa zamiana pakietu smarthd+ na telewzje na karte lub nc+miks nakarcie od smarthd+ oczywiście bez umowy tylko na doładowanie tak jak smarthd+

Komentarz

• napisał(a) robert57 Zobacz post
                    czy bendzie morzliwa zamiana pakietu smarthd+ na telewzje na karte lub nc+miks nakarcie od smarthd+ oczywiście bez umowy tylko na doładowanie tak jak smarthd+
                    Czy szkolnictwo w tym kraju naprawdę sięgnęło dna??

Komentarz

• napisał(a) Kipcior Zobacz post
                      Czy szkolnictwo w tym kraju naprawdę sięgnęło dna??
                      Chyba jeszcze nie. Gdyby tak było to byłoby tylko lepiej. Od dna da się odbić. Na razie na lepiej nie zapowiada się.
                      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Cuda Panie!

Po pierwsze: bardzo dziękuję za pomoc i wskazówki, po drugie napisałam do Fergusona i "oświecono mnie" iż te kanały nie będą działać gdyż, ponieważ, bo.... nie ten system i etc.
                        Po trzecie: od wczoraj cuda. Ja pogodziłam się z faktem starego sprzetu a ten mnie zaskoczył. Odbiera wszystko, samoistnie (?) i to więcej niż chciałam.
                        Może trzeba było mu się zaaklimatyzować biedakowi? Może poczuł nowe życie, zgryz za 40 zł!
                        I Gitara!
                        Jednakoż dziękuję szanownym Forumowiczom!

Komentarz

• o czym z Wasza firma jest dyskusja jak wyłączyliście( wstawiliście muzyke 10 min czekania ponad 10 zł a może i poczekać klient50 min i 50 zł w plecy) infolinie. I nawet nie stac was na odwage żeby powiedzieć ze za duzo zgloszen macie

Komentarz

• napisał(a) hazard8 Zobacz post
                            ... I nawet nie stac was na odwage żeby powiedzieć ze za duzo zgloszen macie
                            To nie byłaby odwaga tylko kłamstwo. Przecież celowo tyle trzymają (nabijają kasę) a po kliknięciu cyferki dla zainteresowanych ich ofertą odbierają praktycznie natychmiast.
                            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• W Smart HD+ od dzisiaj świecą: TVP Sport HD i Travel Channel (wszystkim) oraz: AXN HD, Discovery HD, Romance TV HD i Eurosport HD (wybranym)

Pytanie do przedstawicieli nc+: o co kaman?
                              PAY TV:
                              • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
                              • CP - Darmowy HD
                              • TNK - Smart HD+ & Multi+
                              • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
                              • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

• Dzisiaj ruszyła nowa promocja „Dodatkowe kanały HD za ZERO - cz. 2”, która powinna być dostępna dla wszystkich użytkowników SMART HD. Jednakże dla użytkowników posiadających starsze karty (po TNK SD) działają tylko 2 nowe kanały objęte promocją (Travel i TVP Sport HD). Zwracam się z uprzejmą prośbą do przedstawicieli nc+ w imieniu własnym i innych użytkowników o naprawę tego problemu i udostępnienie pozostałych promocyjnych kanałów wszystkim użytkownikom oferty.
                                Ostatni raz edytowany przez mateo88; 2014-11-12, 20:11.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+