Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kanałow smart HD+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak kanałow smart HD+

Założyłem konto bo wreście może ktoś pomoże mi i odblokuje kanały , mam SmarHD+ , cały czas płacę , przed chwilą zapłaciłem 180zł na rok za pakiet smart HD plus , i nadal mam wszystkie kanały zablokowane , mam pytanie czy jest jakaś róznica miedzy tymi "damowymi kanałami" które i tak mam zakodowane czy muszę non top płacić po 180zł za rok jakiegoś pakietu zeby mi odblokowali mi kanały , obecnie działa polonia i tvp info , ręce opadają , dodam , że dodzwonić się na infolnie to prędzej 6 w totka wygram , juz dwa doładowania po 30zł zeżarło i tak się nie dodzwoniłem................
    Ostatni raz edytowany przez Januszek2121; 2017-12-04, 12:04.

@Januszek2121,
    konieczny jest Twój kontakt z Infolinią TNK. Obsługą użytkowników telewizji na kartę zajmują się Konsultanci dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.
    Korespondencję pisemną proszę wysyłać na adres:
    ITI Neovision S.A.
    Skrytka pocztowa nr 8
    02-100 Warszawa.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

A po doladowaniu pozostawił Pan dekoder na kanale aktywacyjnym? Wydaje mi się, że obecnie jest to TVP1 HD. Nie jestem pewien. Ale parę godzin na nim zostawić włączony dekoder i powinno załapać. Warto jeszcze sprawdzić czy karta jest rozpoznawana przez dekoder. Proszę wyjąć i włożyć kartę do dekodera. I czytać komunikaty. Zwlaszcza ten o RESET. Gdy pojawi się komunikat "Reset karty nie powiódł się", to znaczy, że nie styka. Warto przetrzeć czymś suchym chip na karcie. Ewentualnie docisnąć kieszeń od góry. U mnie okazało się po zdjęciu obudowy, że plastikowa kieszeń powinna mieć gąbkę na górze, ktora dociskała delikatnie kieszeń karty. U mnie była przylepiona w innym miejscu. Przesunąłem na wlaściwe miejsce i... "Reset karty powiódł się". Jeżeli u ciebie też się powiódł, to trzeba trzymać włączony dekoder na kanale aktywacyjnym, by przeszły uprawnienia.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+