Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dane dp przelewu do karty Smart HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• dane dp przelewu do karty Smart HD

witam , jakie dane mam wpisac do przelewu przez internet zeby doładowac karte smart hd , z 3 lata nie doładowywałem i mam tylko nr konta , i teraz jakie dane mam uzupełnic i jaki tytuł przelewu wpisac ?

rafalpl18

informuję, że konieczny jest twój kontakt z obsługą użytkowników telewizji na kartę. Którą zajmują się Konsultanci dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.
    Korespondencję pisemną proszę wysyłać na adres:
    ITI Neovision S.A.
    Skrytka pocztowa nr 8
    02-100 Warszawa.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Ta pani Aleksandra zna się chyba tylko na "copy" and "paste" (kopiuj, wklej). Chcesz poznać numer konta do doladowania? To wejdź na stronę... sprawdź ważność karty smarthd+ i wpisz tam numer z karty oraz literki z ekranu do potwierdzenia. Po chwili otrzymasz pełne info na dole stronki. Trzeba ją tylko przewinąć.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+