Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak kanałów smarth HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• brak kanałów smarth HD

proszę o włączenie wszystkich kanałów. Opłatę mam ważną do 13.12 2017.Brak tvn-ów nsport ,tvp sport,tvn turbo ,tvn style, seriale, kino pl,. Na ekranie pisze że są zakodowane, nie wiem dlaczego.
    Ostatni raz edytowany przez kawus7; 2017-11-19, 16:52. Powód: uzupełnienie opisu

ponawiam prośbę o włączenie mi wszystkich kanałów i wyjaśnienie dlaczego ich jest brak skoro jest wszystko opłacone.
    Ostatni raz edytowany przez kawus7; 2017-11-20, 08:12.

Komentarz

@kawus7,
      konieczny jest Twój kontakt z Infolinią TBK. Obsługą użytkowników telewizji na kartę zajmują się Konsultanci dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.
      Korespondencję pisemną proszę wysyłać na adres:
      ITI Neovision S.A.
      Skrytka pocztowa nr 8
      02-100 Warszawa.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

A czy jest do NC+ kontakt mailem z doradcą , bo wiem że kiedyś był.
        Ostatni raz edytowany przez kawus7; 2017-11-20, 11:58.

Komentarz

kawus7
          obecnie w spawach związanych z TNK dostępny jest jedynie kontakt z ww. Infolinią.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+