Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dane o użytkownikach SMART HD+

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Dane o użytkownikach SMART HD+

  Jakie dane NC+ posiada o użytkownikach serwisu na kartę?

  Konkretnie:
  Czy i jakie dane o użytkownikach SMART HD+ na kartę również będą przekazywane Poczcie po uchwaleniu nowych przepisów?


  Z jakiegoś powodu nie jestem w stanie wspawić odpowiedzi ("Empty response" msg), więc zamieszczam tutaj
  Odpowiedź na post Luki555 (08:33):

  Z tego co pamiętam przy wygaśnięciu poprzedniej oferty karty TNK SD we wrześniu 2016 jedyny sposób na kontynuowanie usługi był przez rejestrację użytkownika wraz z PESEL itd na nowej usłudze SMART HD+.
  Tak więc przy niektórych kartach zakres informacji posiadanych przez NC+ może być różny; stąd moje pytanie czy informacje o serwisach na kartę też mają szansę na "kablowanie"
  Ostatni raz edytowany przez TM+; 2017-05-31, 22:45.

 • #2
  Żadnych danych nie posiada bo nikt nie podpisywał umów w żadnych ofertach na kartę a tym bardziej nie podawałeś nawet PESEL-u. A jeśli chodzi o dane nadawcy jakie podajesz na druku jak płacisz za ofertę to nc+ nie wie czy to jest prawdziwy twój adres czy wymyślony bo może też tak być. Tylko dane z dokumentów podpisane przez klienta jeśli będą takie przepisy będą przekazywane bo takie tylko są wiarygodne i prawdziwe dla nc+ i dla tych co będą chcieli je dostać.

  Komentarz


  • #3
   No to chyba w tym przypadku nc+ będzie mogło podać dane jeśli będą takie przepisy i będą zmuszeni do tego bo w innych ofertach na kartę nie było takich formularzy. Może tak być, że będzie musiało nc+ wprowadzić do pozostałych ofert takie formularze i trzeba będzie swoją ofertę zarejestrować w nc+ ale puki co nie ma takich informacji

   Komentarz


   • #4
    Jak zrobią taki sam numer jak z kartami pre-paid operatorów komórkowych to każdą kartę trzeba będzie zarejestrować.

    Komentarz


    • #5
     Ten pomysł z tą ustawą jest chory jak dla mnie. Jeśli dojdzie do tego, że będzie tak, że od wszystkich osób będą ściągać abonament to niech zlikwidują reklamy na wszystkich kanałach tvp bo za takie reklamy mają grube tysiące i niech sobie tam poobniżają pensje o połowę a jeszcze łapy wyciągają po jeszcze jakby im było mało.

     nc+ powinno wykorzystać wszelkie możliwości prawne jeżeli taka ustawa będzie, które umożliwią zachowanie prywatności klientów i dane nie będą przekazywane jak popadnie i jak komu będzie się to podobało.

     Nowe przepisy to w pewnym sensie "karanie" abonentów płatnej telewizji (platform satelitarnych i kablówek). Jak podkreślają eksperci, przepisy nowej ustawy nierówno traktują Polaków, bo nie dotyczą m.in. tych, którzy posiadają tylko dekoder darmowej, naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Ich Poczta Polska dalej nie będzie mogła skontrolować.

     I to jest nie w porządku bo takich osób jest dużo więcej niż tych co mają jakieś oferty w przeróżnych firmach.

     I w pierwszej kolejności niech uszczelnią pobieranie abonamentu od tych co mają tylko NTC a dopiero później za tych co mają oferty telewizyjne w różnych firmach. Zabierają się za coś a nie w takiej kolejności jak trzeba
     Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-06-01, 11:24.

     Komentarz

     Pracuję...
     X
     nc+