Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy TVP Sport i NSport znikną z oferty Smart HD po 01.05.2017?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czy TVP Sport i NSport znikną z oferty Smart HD po 01.05.2017?

Czy po 01.05.2017r. z oferty Smart HD znikną TVP Sport i NSport i będą wyłącznie w tym pakiecie Multi za dopłatą ?

@makaz1,
    kanały TVP Sport i nSport zostaną wyłączone 1 maja2017r. z oferty zgodnie z warunkami promocji.

Komentarz

Dlaczego? Przecież według listy w linku obok http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd (oficjalna strona nc+) są w pakiecie Smart HD !!!

Proszę sprawdzić i udzielić rzetelnej odpowiedzi.

Komentarz

Prosimy również o sprawdzenie dostepności kanałów AXN HD, Discovery HD oraz Disney Channel HD po zakończeniu promocji. W przypadku również ich wyłączenia poprosimy o przywrócenie uprawnień do wersji SD, które w pakiecie Smart HD+ były od startu oferty.
        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

W związku z tym że sprawa ze zmianami w smart hd jest już przesądzona a nasza dyskusja nic już tu nie pomoże proszę o ZAMKNIĘCIE TEMATU.

Komentarz

Czy kanały nSport+ (HD i SD) oraz TVP Sport (HD i SD) po 01.05.17 będą dostępne w pakiecie Smart HD+ czy Multi+ ?

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
              @makaz1,
              kanały TVP Sport i nSport zostaną wyłączone 1 maja2017r. z oferty zgodnie z warunkami promocji.
              niego wystąpić?

Rozumiem, że w zawiązku z tym przysługuje prawo do zwrotu doładowania za okres od 1 maja 2017. Kanały TVP SPORT i nSPORT były dostępne w pakiecie podstawowym i zostały zastąpione wersjami HD, które teraz zostaną wyłączone. Skoro od zawsze, poza wszelkimi promocjami w tej ofercie były dostępne 2 kanały sportowe, a teraz nie będzie żadnego rozumiem, że taki zwrot z całą pewnością przysługuję. W jakiej formie w takim razie można o niego wnioskować ?

Komentarz

Cóż Pani Aleksandra nc+ mimo próśb jakoś nic nie chce napisać w tym temacie

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
                  @makaz1,
                  A gdzie w ofercie programowej jest zaznaczone, że TVP Sport jest kanałem w promocji? Jest to główny element oferty Smart HD + Jakis tam dopisek dużo niżej niczego nie zmienia. Ludzie zakupili ofertę w takiej postaci jak tabela ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd Jest tam w środkowej części pakiet, jest podana cena za niego i taki pakiet ma byc. W innym przypadku NC+ lamie umowę z klientem i powinno w razie życzenia zwrócić koszty zakupu karty i nadpłaconej sumy. Kręcicie, konkurencja zaciera ręce.

Komentarz

napisał(a) mateo88 Zobacz post
                    Skoro od zawsze, poza wszelkimi promocjami w tej ofercie były dostępne 2 kanały sportowe, a teraz nie będzie żadnego rozumiem, że taki zwrot z całą pewnością przysługuję.
                    Chciałem tylko dodać, że w ofercie były dostępne nie 2, a 3 kanały sportowe bo był jeszcze Orange Sport, który z końcem 2016 roku zakończył nadawanie, a w zamian za ten kanał żaden inny nie został dodany. Z tego możnaby było wnioskować, że za wyłączenie kanałów nic nie dostaniemy.

Komentarz

napisał(a) dan_01 Zobacz post
                      ... Z tego możnaby było wnioskować, że za wyłączen.ie kanałów nic nie dostaniemy.
                      Jeżeli będziecie biernie czekali aż coś z pańskiego stołu nc+ wam kapnie w zamian to nie dostaniecie. Dopiero zdecydowane działania natychmiast może poskutkować i to niekoniecznie. Ja postąpiłem ostro w marcu 2013 gdy miały zniknąć kanały których nawet nie oglądałem. Zaczęli lecieć w bambuko to zlikwidowałem umowę z nimi ponad rok przed końcem i oglądam co chcę i kiedy chcę nawet po kilka transmisjin jednocześnie. Oby oglądać to mnie interesuje musiałbym mieć obie platformy i to by było za mało.
                      Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2017-04-28, 16:03.
                      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy bo promocja już się zakończyła

Komentarz

Na razie wszystko jest ! Może przedłużyli promocję ?

Komentarz

Wyłączą albo w czwartek-piątek, albo zaraz po niedzieli. Albo i na raty, jak było w zeszłym roku.
                            NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Drodzy,
                              Firma podjęła decyzję o przedłużeniu dostępu do kanałów promocyjnych.
                              Kanały promocyjne będą dostępne do odwołania.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+