Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy TVP Sport i NSport znikną z oferty Smart HD po 01.05.2017?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czy TVP Sport i NSport znikną z oferty Smart HD po 01.05.2017?

Czy po 01.05.2017r. z oferty Smart HD znikną TVP Sport i NSport i będą wyłącznie w tym pakiecie Multi za dopłatą ?

• reniferek
    replied
    Wszystko ok
    Ostatni raz edytowany przez reniferek; 2017-05-09, 19:12.

Leave a comment:

• Adamuss
    replied
    Brawo za decyzję. Czyli warto doładować. Mam nadzieję, że programy pozostaną już na stałe, bo bez nich oferta pewnie by wymarła.

Leave a comment:

• mkaz1
    replied
    Dobra decyzja! Dziękujemy za informację.

Leave a comment:

• wigru
    replied
    A kiedy zostanie zaktualizowana strona? Od dawna ludzie piszą, a odpowiedź jest cały czas taka sama - przekazaliśmy dalej i co? I nic. Olewka klienta na całego. Tymczasem połowa informacji jest już co najmniej nieaktualna, niektórych kanałów już nawet nie ma a innym się zmieniły parametry jak np. HD. Czy to takie trudne? Kilkuletnie dziecko z komputerem by to mogło zrobić w 15 minut.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Drodzy,
    Firma podjęła decyzję o przedłużeniu dostępu do kanałów promocyjnych.
    Kanały promocyjne będą dostępne do odwołania.

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    Wyłączą albo w czwartek-piątek, albo zaraz po niedzieli. Albo i na raty, jak było w zeszłym roku.

Leave a comment:

• mkaz1
    replied
    Na razie wszystko jest ! Może przedłużyli promocję ?

Leave a comment:

• Adamuss
    replied
    Jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy bo promocja już się zakończyła

Leave a comment:

• dizmar
    replied
    napisał(a) dan_01 Zobacz post
    ... Z tego możnaby było wnioskować, że za wyłączen.ie kanałów nic nie dostaniemy.
    Jeżeli będziecie biernie czekali aż coś z pańskiego stołu nc+ wam kapnie w zamian to nie dostaniecie. Dopiero zdecydowane działania natychmiast może poskutkować i to niekoniecznie. Ja postąpiłem ostro w marcu 2013 gdy miały zniknąć kanały których nawet nie oglądałem. Zaczęli lecieć w bambuko to zlikwidowałem umowę z nimi ponad rok przed końcem i oglądam co chcę i kiedy chcę nawet po kilka transmisjin jednocześnie. Oby oglądać to mnie interesuje musiałbym mieć obie platformy i to by było za mało.
    Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2017-04-28, 16:03.

Leave a comment:

• dan_01
    replied
    napisał(a) mateo88 Zobacz post
    Skoro od zawsze, poza wszelkimi promocjami w tej ofercie były dostępne 2 kanały sportowe, a teraz nie będzie żadnego rozumiem, że taki zwrot z całą pewnością przysługuję.
    Chciałem tylko dodać, że w ofercie były dostępne nie 2, a 3 kanały sportowe bo był jeszcze Orange Sport, który z końcem 2016 roku zakończył nadawanie, a w zamian za ten kanał żaden inny nie został dodany. Z tego możnaby było wnioskować, że za wyłączenie kanałów nic nie dostaniemy.

Leave a comment:

• Tezet1956
    replied
    napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
    @makaz1,
    kanały TVP Sport i nSport zostaną wyłączone 1 maja2017r. z oferty zgodnie z warunkami promocji.
    A gdzie w ofercie programowej jest zaznaczone, że TVP Sport jest kanałem w promocji? Jest to główny element oferty Smart HD + Jakis tam dopisek dużo niżej niczego nie zmienia. Ludzie zakupili ofertę w takiej postaci jak tabela ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd Jest tam w środkowej części pakiet, jest podana cena za niego i taki pakiet ma byc. W innym przypadku NC+ lamie umowę z klientem i powinno w razie życzenia zwrócić koszty zakupu karty i nadpłaconej sumy. Kręcicie, konkurencja zaciera ręce.

Leave a comment:

• mkaz1
    replied
    Cóż Pani Aleksandra nc+ mimo próśb jakoś nic nie chce napisać w tym temacie

Leave a comment:

• mateo88
    replied
    napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
    @makaz1,
    kanały TVP Sport i nSport zostaną wyłączone 1 maja2017r. z oferty zgodnie z warunkami promocji.
    niego wystąpić?

Rozumiem, że w zawiązku z tym przysługuje prawo do zwrotu doładowania za okres od 1 maja 2017. Kanały TVP SPORT i nSPORT były dostępne w pakiecie podstawowym i zostały zastąpione wersjami HD, które teraz zostaną wyłączone. Skoro od zawsze, poza wszelkimi promocjami w tej ofercie były dostępne 2 kanały sportowe, a teraz nie będzie żadnego rozumiem, że taki zwrot z całą pewnością przysługuję. W jakiej formie w takim razie można o niego wnioskować ?

Leave a comment:

• Adamuss
    replied
    Czy kanały nSport+ (HD i SD) oraz TVP Sport (HD i SD) po 01.05.17 będą dostępne w pakiecie Smart HD+ czy Multi+ ?

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+