Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak możliwości sprawdzenia ważności doładowań

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak możliwości sprawdzenia ważności doładowań

Jak w temacie na stronce https://ssl.telewizjanakarte.pl/spra...oladowania.php nie wyświetla się obrazek z kroku nr 2 . Czy to jakiś błąd czy celowe zagranie nc+??

Raczej celowe działanie bo i strona tnk hd przekierowuje do nc+ (także nie ma możliwości sprawdzenia ważności doładowania, numeru konta). Także problem jest ze wszystkimi prepaidami nc+.
    wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Ja myślę, że jest to błąd w trakcie celowego działania. Znaczy się, strona miała w całości zniknąć, a błędem jest to, że została...
      NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Czy jeżeli wiem że za kilka dni upłynie mi ważność doładowania to mogę mimo to zasilić swoje konto? Mogę mieć pewność że konto zostanie zasilone?

Komentarz

Zasilić możesz. A pewność masz taką, jak w każdym innym przypadku.

Komentarz

Proszę o odpowiedź kompetentną osobę: kiedy będzie można na stronie - https://ssl.telewizjanakarte.pl/spra...oladowania.php -
            sprawdzić ważność doładowania SMART HD+?
            Gdzie można sprawdzić ważność doładowania SMART HD+?
            Za odpowiedź z góry dziękuję.
            SMART HD+ / Ferguson Ariva 153Combo
            DVB-T: MUX1, MUX2 - Śnieżne Kotły, MUX3 - Chełmiec

Komentarz

Link który podałeś był dla oferty TNK SD.
              Prościej i najlepiej zadać pytanie gdzie jest strona z ofertą TNK HD i opcją sprawdzania ważności doładowania bo to było na stronie tej oferty ta opcja dla wszystkich ofert na kartę. Od dłuższego czasu już tak jest
              Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-04-18, 15:40.

Komentarz

Ja zawsze sprawdzałem na tej stronie . Choć miałem na początku tnk potem przeszedłem na smart hd ale sprawdzać nr konta i ważność dało się na tej stronie. Nie znałem żadnej innej.

Komentarz

Luki555 - zadałem pytanie podając ten link, bo zawsze sprawdzałem tam ważność doładowania SMART HD+ i Twoje uwagi są zbyteczne. Lepiej poradź co zrobić aby Cyfrowy Domek "obudził się" i skończył z tą AMATORSZCZYZNĄ. Proporcjonalnie wzrasta im, tzn. Cyfrowy Dom, lat bytności na rynku do coraz większego olewania klientów!!!! WSTYD!!!

Komentarz

Napisać do UOKiK oni się już zajmą tym, że oferty na kartę nie mają swoich stron tak jak powinno być, a strona do sprawdzania doładowań nie działa i utrudniają życie klientom przez takie działania, takie pismo większą grupą wysłać bo jak 1 osoba to mogą to olać jak tutaj nas olewają. Jest jeszcze jedna ewentualność nie płacić za oferty przez jakiś czas jak im wpływy spadną do minimum to się obudzą i zaczną w końcu coś robić nie tylko ty zetor jesteś w takiej sytuacji mnie to też wkurza, że strona TNK HD jest wyłączona i co za tym idzie nie można sprawdzić stanu doładowania. Odkąd jest TNK HD to jeszcze takiej sytuacji nie było jak jest teraz owszem zdarzały się, że były problemy, żeby sprawdzić stan doładowania ale w ciągu kilku dni problem był naprawiany a teraz to co jest to można liczyć w miesiącach już
                    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-04-19, 08:35.

Komentarz

Luki555 - Dzięki. Więc jesteśmy bezsilni. Tylko pomoc można uzyskać w przedmiotowej sprawie od przedstawicieli Cyfrowego Domu, którzy, mam nadzieję, tutaj zaglądają. Faktycznie to może informatyk zrobił błąd. Zdarza się, ale żeby to trwało bez końca? Dlaczego klient, który zakupił usługę Cyfrowego Domu, nie ma możliwości sprawdzenia ważności karty?! A co z tym klientem, który świeżo zakupi usługę? Ostatnie praktyki Cyfrowego Domu są nie do przyjęcia! Proszę w imieniu klientów: umożliwcie nam, klientom sprawdzenie tej cholernej ważności karty i numeru konta!

Komentarz

Przed chwila sprawdzalem waznosc doladowania Smart HD+ (stara strona TnK) i juz dzala.

Komentarz

adamkr - proszę o linka. Tutaj: https://ssl.telewizjanakarte.pl/spra...oladowania.php nie działa.

Komentarz

Przeładuj stronę albo kliknij na captcha.

Komentarz

tomekep - działa. Dzięki! Pozdrawiam nieabonamentowców!

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+