Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Strony internetowe NC+ na kartę

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Strony internetowe NC+ na kartę

  Strony internetowe NC+ na kartę są zdecydowanie do bani. Nie informują w żadnym sensownym wymiarze o obecnych ofertach. Prawie wszystko jest wymieszane, niekompletne i zdezaktualizowane. Groch z kapustą i mnóstwo zakurzonych informacji, w tym cenniki kompletnie odklejone od stanu faktycznego. Już na stronie http://ncplus.pl/sklep/promocje/start zaczyna się bałagan, bo kliknięcie łącza Doładuj kartę... (http://telewizjanakarte.pl/doladowan...1-miesiac.html) skutkuje wyświetleniem komunikatu o nieistniejącej stronie (404). Tak jest już od wielu tygodni.Czy ktoś to w ogóle kontroluje i ogarnia? Jeśli tak, czemu robi to tak beznadziejnie nieporadnie?
  Wygląda na to, że klienci NC+ na kartę są klientami drugiego sortu mimo, że płacą pieniędzmi sortu pierwszego. Na dodatek, oferta "na kartę" jest dość posegmentowana, brak w niej konsekwencji i przejrzystości. Nie ma możliwości poszerzenia oferty START+ o cokolwiek, gdy tymczasem na stronie http://telewizjanakarte.pl są wymieniane pakiety dodatkowe. Skąd mam wiedzieć co jest do czego i od czego? Chyba w końcu złożę skargę w UOKiK na praktyki NC+ czy innego Cyfrowego domu z bałaganem i kurzem.

 • #2
  jam3
  oczywiście, rozumiemy, że sytuacja nie jest komfortowa. Niebawem informacje zostaną zaktualizowane.

  Komentarz


  • #3
   Aleksandra_nc+ po co aktualizowac? strony usunąc a informacje przeniesc do zakladki glownej strony nc+ przeciez dazycie do ujednolicenia ofert

   Komentarz


   • #4
    Niebawem, czyli kiedy? Jak się promocja skończy? To i tak by było super szybko.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

    Komentarz


    • #5
     napisał(a) tomkep Zobacz post
     Niebawem, czyli kiedy? Jak się promocja skończy? To i tak by było super szybko.
     Nie tylko jak promocje się skończą ale wszystkie oferty na kartę zlikwidują to wtedy zrobią porządek . Jakoś strony z abonamentem potrafią na bieżąco poprawiać a takich stron jak TNK HD, Smart HD, czy tą NC+ na kartę to nawet nie tkną jakby ich gryzły

     Komentarz


     • #6
      No coś ty, zostaną łącznie z linkami do już nieistniejących stron do zamawiania dekodera/modułu...

      BTW, ze strony telewizjanakarte.pl zniknął baner informujący o końcu TNK SD i zachecający do abonamentu.
      NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

      Komentarz


      • #7
       Ta informacja o TNK SD to już od dobrego tygodnia jej niema aktualizacja strony po byku zrobiona jak i tak można wejść dalej i zobaczyć co TNK SD oferuje. Jak nie mają informatyka, który by się tym zajął i to porządnie to niech takiego zatrudnią. Bo śmiać mi się chce jak decyzja musi zapaść na wysokim szczeblu czy aktualizować stronę czy nie to samo z dodaniem kanałów które są w NTC a których nie udostępnia nc+ w ofertach na kartę
       Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-02-07, 14:57.

       Komentarz


       • #8
        napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
        @jam3
        oczywiście, rozumiemy, że sytuacja nie jest komfortowa. Niebawem informacje zostaną zaktualizowane.
        Nie jest komfortowa? Jest beznadziejna, bo nadziei na poprawę nie widać od długiego czasu. Zgłoszone przeze mnie błędy w linkowaniu usunięto dopiero po kilku dniach, a to przecież drobiazgi. Wciąż trudno mówić o podstawowej poprawności i zgodności publikowanych informacji. Już sam proces sprawdzania ważności doładowania jest tragicznie nieporadny i niepotrzebnie skomplikowany. Biorąc pod uwagę, że informacje o doładowaniach dostępne w odbiornikach niekoniecznie są zgodne z prawdą (np. w moim 2850ST wciąż widzę, że uprawnienia mam do 31.01.17), operator usługi ma podstawowe problemy w zapewnieniu abonamentom czytelnej, jednoznacznej informacji. Nie jest to przywilej czy łaska. Jest to obowiązek operatora. Tak samo jak zapewnienie czytelnej informacji o cenach i świadczonych usługach. Naprawdę, jestem coraz bliżej złożenia skargi w UOKiK, bo inaczej się chyba nie da.
        Wcześniej miałem w NC+ abonament i przez kilka lat zapewniano mnie i innych użytkowników, że błędy w oprogramowaniu odbiornika wifiBox zostaną "wkrótce usunięte". Do zakończenia umowy z końcem roku 2016 nic takiego nie nastąpiło. Było po prostu co rusz beznadziejnie inaczej. Rozumiem, że NC+ po prostu tak ma i nie jest w stanie wyjść ze stanu dziadostwa ogólnego w (chyba) każdym przejawie działalności, tkwiąc uparcie w przekonaniu o fantastyczności oferty. Ludzie, czasy się zmieniają! Nikogo nie rajcuje już pizdrylion kanałów za 90 złotych na ochnaście miesięcy. Obyście nie przespali zmiany, jak niegdyś przytrafiło się to Beverly Hills Video.

        Komentarz


        • #9
         Łącza skrywające się pod przyciskami Doładuj kartę... na stronie http://ncplus.pl/sklep/promocje/start znowu/wciąż prowadzą w metr drutu. Klikniecie np. http://telewizjanakarte.pl/doladowan...-miesiace.html skutkuje wyświetleniem błędu 404 z komunikatem Wygląda na to, że strona na którą
         próbowałaś(eś) wejść nie istnieje (błąd 404).
         Czy naprawdę naprawienie tego przerasta możliwości webmasterów z NC+?! Poza tym na stronach docelowych (Cyfrowy Dom/TnK) nie ma ani słowa na temat oferty na kartę Start+. Cenniki są od dawna nieaktualne, w ogóle nie ma bieżących i wiążących informacji o poszczególnych ofertach na kartę; w szczególności o opłatach i programach (kanałach) - składnikach tych ofert. Informacje o ważności doładowania (uprawnień) w dalszym ciągu nie są wyświetlane w odbiorniku. Dość czekania i obiecywania oraz zgłaszania. Wysyłam skargę do UOKiK i namawiam do tego wszystkich zniechęconych opieszałością i lekceważeniem naszych praw przez duet ITI Neovision S.A. - Cyfrowy Dom sp. z o.o.

         Komentarz


         • #10
          Ja już dawno temu pisałem co należy zrobić i co?
          Ano nic!
          Po co dzwonić,sprawdzać doładowania,prosić się o nadanie uprawnień na kartę jak można zrobić ICA dla klientów ofert na kartę.Kto by chciał mieć takie udogodnienia,mógłby sam dobrowolnie zarejestrować swój sprzęt i korzystać.Tam każdy mógłby sprawdzić jaką ma usługę, kartę,dekoder/moduł.Można by było dobierać dodatkowe pakiety itd.Może nc+ na takim koncie klienta wstawiać swoje propozycje na przejście na abonament,zamieszczać info o zmianach i wysyłać wiadomości itd.Sami też by mieli podgląd,ilu mają aktywnych klientów ofert na kartę.
          WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
          01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
          01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

          Komentarz


          • #11
           napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
           jam3
           Niebawem informacje zostaną zaktualizowane.
           Co w pojęciu NC+ oznacza "niebawem"? Zmieścimy się przed końcem tego roku?

           Komentarz


           • #12
            Aleksandra_nc+ napisała w połowie marca, że "niebawem informacje zostaną zaktualizowane". Minęło prawie 5 miesięcy. Czy, do stepującej nędzy, tak to powinno wyglądać? Jak długo NC+ zamierza uprawiać dziadostwo?

            Pani Aleksandro_nc+ lub inna osobo _nc+, proszę sobie otworzyć stronę http://ncplus.pl/sklep/promocje/start i kliknąć dowolną opcję "Doładuj..." lub "Sprawdź...". Czy programował to ktoś niespełna rozumu?
            Ostatni raz edytowany przez jam3; 2017-07-16, 08:45.

            Komentarz


            • #13
             Chcieliście, zrobiliście dużo szumu. Proszę bardzo, zostało zrobione. Nie ważne że po chińsku czyli "jakotako" ale zrobione (chociaż do Chińczyków nic nie mam, ich klony i kopie są niejednokrotnie lepsze od oryginału obecnie). Trzeba było siedzieć cicho, teraz nawet numeru konta nie można sprawdzić, takie poprawki. Nauczka na przyszłość nie domagać się czegoś co może zostać "naprawione" jeszcze bardziej.
             wyłącz tefałen, włącz myślenie

             Komentarz


             • #14
              Zakupiłem ten box z TNK HD. Soft jest toporny z tym przyciskiem menu o góry w pilocie żeby wejść do nagrań to katastrofa.
              Epg toporne z okrojonymi nazwami naciśnięcie plus pod niektórymi nazwami programów np. Ciężarówką przez stany..... nie widzę który to odcinek....
              Był N box 5800 był super ale to co teraz sprzedajecie to katastrofa włącznie z zablokowaniem ustawiania LNB. Musiałem ręcznie kable pozamieniać żeby to dziadostwo pace ruszyło z dodatkiem zeza. Jestem zawiedziony softem....
              Liczę że ruszycie coś z Epg bo męczyć się z tym niema sensu...
              soft 163i
              Strona internetowa dziadostwo nie można założyć konta. Żałuje że to zakupiłem od was bo widzę burdel jak był kiedyś tak jest do dziś nawet głupi przycisk doładuj na waszym www po kiego on jest się pytam?????

              Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

              MEDIABOX+ BOX+

              Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają.

              Komentarz


              • #15
               Szanowna NC+, może jakaś aktualizacja strony SMART HD+ by się przydała? Tam jest promocja z 2016/2017r. a już jest połowa 2018r....

               Komentarz

               Pracuję...
               X
               nc+