Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak TVP Sport HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak TVP Sport HD

Witam,

Mam doładowany pakiet podstawowy telewizji "n na kartę" i dekoder 5800S. Kiedy oglądam telewizję w trybie "oferty na kartę" - nie mam kanału TVP Sport HD, a jedynie zwykły TVP Sport. Kiedy jednak przełączę się na "ofertę abonamentową"...kanał TVP Sport HD jest na liście i mogę go normalnie oglądać.

Dlaczego nie mam kanału TVP Sport HD trybie "na kartę"?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

Kanał TVP Sport HD nie wchodzi w skład oferty n na kartę. Wykaz udostępnianych kanałów, odnajdziesz pod adresem http://n.pl/oferta/n-na-karte.

Komentarz

Aha, dziękuję za pomoc.

Przyznam, że wszystko byłoby jasne, gdyby nie to, że przecież ja go mogę oglądać po przełączeniu na ofertę abonamentową. Tylko trochę to niewygodne. Rozumiem, że nie jest to jakkolwiek nielegalne, że tak korzystam z kanału, który "nie wchodzi w skład oferty n na kartę", skoro mogę?

Komentarz

Tylko że użytkownicy ofert na kartę mają dostęp do TVP Sport HD i TVP ABC od samego początku nadawania na satelicie tylko trzeba sobie przeszukać satelitę i na liście powyżej 2001 będzie.
        Niech ktoś z przedstawicieli skieruje zapytanie gdzie trzeba kiedy pojawią się te 2 kanały oficjalnie na głównej liście kanałów w ofertach na kartę TNK HD/NNK. Bo to jest dość dziwne dostęp jest a na liście ich niema do tej pory. Ja już o to prosiłem w innym temacie związanym z TNK HD ale żadnej informacji nie ma że ktoś to przeczytał i przekazał dalej
        Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2014-05-17, 17:56.

Komentarz

Zaraz tam dziwne. Generalnie do moderatorzy dowiadują się na tym forum, że coś nowego jest w ofertach prepaid. Potem się to mieli jakiś czas i kanał albo traci uprawnienia, albo trafia na listę.
          NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Lepiej żeby były bo co szkodzi dać skoro tvp sport hd i sd mają tą samą ramówkę. Mogą być obie wersje w ofertach na kartę jakoś z nsport tak jest. A co do TVP ABC to nie powinni zabrać bo to jest kanał z naziemnej tv a jak na razie wszystkie kanały z NTC są dostępne w ofertach na kartę nie licząc jednego którego i tak nie ma w ofercie nc+ ATM Rozrywka czy jakoś tak

Komentarz

Zapomniałeś, ze nie ma również w ofercie TV Trwam

Komentarz

To już nie moja wina jak ktoś nie ma zeza na Astre 19

Komentarz

napisał(a) irjanas Zobacz post
                  Zapomniałeś, ze nie ma również w ofercie TV Trwam
                  To nie jest temat o TV Trwam która dostępna jest boxach jak masz rozbudowaną instalacją antenową (zezem na Astrę) na kanale 506 ! Przestań prowokować do zbędnej dyskusji. Sorki za OT . Pozdrawiam
                  Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+