Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Luki555
    replied
    "Dużo fajnych pomysłów... być może, ale czy któryś z nich jest realizowany. Od X czasu wszyscy trąbią o dodaniu czegoś nowego, albo zmiany cen, ważności pakietów, a tu nic. Konkurencja nie śpi [ciach]. Ktoś może powiedzieć "To przejdź do CP i po problemie."

Tylko zauważ że na stronie konkurencji [ciach] w większości jest to samo co my tutaj mamy w TNK HD/NNK tam jest jedynie więcej kanałów, które są przez 3 miesiące w prezencie. Później te kanały znikają z tej oferty za te 19,90 albo zostają ale za dopłatą i nie ma pakietu bez opłat tylko za wszystko płacisz te 19 zł. Odlicz sobie te 25 kanałów, które są tam przez 3 miesiące i zobaczysz że oferta jest uboższa od tej co my mamy. Jak dla mnie żadna rewelacja z tymi 50 kanałami i mnie ta oferta nie przekonuje.

Jedyną możliwością żeby uatrakcyjnić bardziej TNK HD/NNK jest dodanie jakiegoś kanału dla dzieci np ten nickelodeon albo bomerang czy carton network, comedy central i np discovery historia i jakiś jeszcze z rodziny discovery i jeszcze ten drugi kanał National i już będzie lepiej
    Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2014-02-21, 16:13. Powód: reklama konkurencji

Leave a comment:

• pejo123
    replied
    skoro nasze pomysły sa takie fajne a naprawde chcemy wplacac na konto srodki na wszystkie pakiety tylko tak szczeze za co mamy placic skoro oferta nie jest rozwijana a jak jest to nie ponaszej mysli, czy naprawde nie jestescie w stanie wplynac na swoich szefów pokazac im powiedziec zrobcie tak a nie innaczej a zobaczycie bedzie wiecej doladowan nasze propozycjie juz znacie po 1 dodajcie kanał NGC HD do pakietu premium hd chociaz tyle np.tak trudno? i juz byscie odemnie mieli kaske za 2 pakiety a tak to od 4 miesiecy nie doladowywuje.

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    Konkurencja nie jest chyba aż takim zagrożeniem dla ofert na kartę, choć trzeba przyznać, że [ciach] wygląda całkiem atrakcyjnie w porównaniu z ofertami na kartę w NC+. Tyle, że to jednak jest umowa. Jak dla mnie, czytając to i inne fora, NIE CZUJĘ SIĘ W ŻADEN SPOSÓB ZACHĘCONY do podpisania umowy.

W tej chwili jadę na ŚwiatHD na 3 miesiące z BSLA, bo cena była dobra. Wychodzi mi, że na liście mam 109 kanałów i do jasnej ch...ry nie mam co oglądać! To po co podpisywać umowę i bulić za te kanały około 94 zeta według cennika? Trzy miechy za 199 zeta mogłem zapłacić, ale podpisać na to umowę na rok albo i dłużej za taką cenę? Sorry, ale nie.

Ktoś gdzieś napisał, że przyznanie się do tego, że przyznanie się do dzieci oglądających bajki znakomicie utrudnia negocjacje i zbicie ceny. Ja nie mam problemu: regularnie w okresie wiosenno letnim NIE PŁACĘ za TNK HD i mam tylko naziemną. Puls do tej pory w tym okresie dzieciakom wystarczał, a teraz Puls2 i TVP ABC też mają całkiem sporo dla pociech.

To nie CP jest tu konkurencją, a TV naziemna. I jeśli NC+ chce cokolwiek z tortu prepaid zgarnąć, będzie musiała coś ze swoją ofertą prepaid zrobić. Bo myślę, że zarówno w NC+, jak i w CP, będzie jednak widoczny ruch ludzi w kierunku minimalizacji kosztów i przejścia na naziemną. Może nie jakiś drastyczny, ale zauważalny. Ci ludzie pewnie będą chcieli od czasu do czasu obejrzeć "coś więcej". Oferta CP w tym zakresie praktycznie nie istnieje, a oferta NC+ jest zbyt uboga, żeby zachęcić ludzi do płacenia. Jeśli chcą tą kasę, to na pewno coś drgnie. I myślę, że pierwsze co NC+ powinna tu zrobić, to możliwić osobą rezygnującym z umów typu MIX skorzystanie z oferty prepaid. Dowolnej. Bo inaczej faktycznie [ciach] NC+ guzik z tego będzie miała.
    Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2014-02-20, 19:33. Powód: reklama konkurencji, sugerowanie złamania zabezpieczeń

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Dużo fajnych pomysłów... być może, ale czy któryś z nich jest realizowany. Od X czasu wszyscy trąbią o dodaniu czegoś nowego, albo zmiany cen, ważności pakietów, a tu nic. Konkurencja nie śpi i tak np. za 19,90 od 18 lutego w CP jest 50 kanałów. Ktoś może powiedzieć "To przejdź do CP i po problemie." Jeśli czegoś nie zrobicie to niestety, ale większość ucieknie.
    Najlepiej jak by wszyscy przeszli z ofert pre-paid na abonament nc+ i po problemie. Niestety ale wydaje mi się, że prędzej przejdą do konkurencji albo DVB-T. Nie zaniedbujcie TNK i NNK... Zachęcić czymś a nie brać na wstrzymanie...

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Nie o to chodzi, że się boimy lub coś w ten deseń.

Oczywiście nie widzę przeciwwskazań do dyskusji w poruszonym przez Ciebie temacie. Doceniam to, że podsyłacie nam naprawdę dużo fajnych pomysłów dotyczących rozwoju oferty. My jako Moderatorzy je przesyłamy do analizy, przez osoby które podejmują w tym zakresie decyzje. Ich wprowadzenie niejednokrotnie wiąże się z poświęceniem temu czasu.

Wprowadzenie zmian z punktu widzenia Użytkownika może wydawać się proste, jednak z naszej strony wiąże się to bardzo często z dużymi zmianami.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    A ja myślałem, że forum to miejsce, gdzie możemy pogadać o tym co jest i co będzie. Rozumiem, że wszystkiego nie można podawać do wiadomości, ale jakieś drobne plany, plotki, ciekawostki itd. Mam wrażenie, że boicie się o tym pisać, albo wam nie wolno...

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Informujemy o nowych kanałach dopiero w momencie, gdy umowa z nadawcą została podpisana a my mamy 100% pewność, że dany kanał pojawi się w ofercie. Dzięki temu, czytając o dołączeniu nowych kanałów na naszym forum lub stronie internetowej, możecie być pewni, że dana stacja faktycznie pojawi się w ofercie programowej.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-02-20, 06:24.

Leave a comment:

• pejo123
    replied
    tak to jest tu własnie ze my wiecej wiemy z innych zródeł..o nowych kanałach niz admini tego forum to jest przykre ale prawdziwe niestety

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Bez urazy ale kilka stron wcześniej na Pytanie "Kiedy pojawi się Polsat HD" padła identyczna odpowiedz. Kilka dni później pojawił się Polsat HD o czym dowiedziałem się z innej strony...

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Obecnie nie posiadamy żadnych informacji w kwestii planowanych zmian w ofercie n na kartę. Jak tylko takie się pojawią- poinformujemy Was o nich.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Jeśli czegoś nie dodadzą, albo nie wprowadzą ciekawych warunków za doładowanie to nic ciekawego. 19,90 za te kilka kanałów to stanowczo za dużo. Czekamy na odpowiedź... Mam nadzieje, że się doczekamy...

Leave a comment:

• piotrlach81
    replied
    Podpinam się pod pytanie. Mam zamiar skorzystać z usług jakieś telewizji i zastanawiam się nad N. Jak to wygląda?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Będą jakieś zmiany w zasadach korzystania z n na kartę? Jakieś zmiany w pakietach, ceny, czas trwania pakietu bez opłat?

Leave a comment:

• M@ki
    replied
    Proponuję wtedy kontakt z doradcą. Jeżeli masz wątpliwości do kiedy masz swoje konto, wyślij prośbę o weryfikację sprawy. Od tego przecież są.

Leave a comment:

• tom-asz
    replied
    napisał(a) krzychuuu80 Zobacz post
    ciekawe co mają powiedzieć Ci co im się kończy ważność doładowania i tylko tam mają zapisany numer konta na jaki mają wpłacić pieniądze
    Napisz do doradcy na podstawie numeru karty poda numer konta do wpłaty.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+