Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• danielonnk
    replied
    Witam
    Co jest z kanałem nsport??? zmienili listę kanałów i nie mam tego kanału (raz pisze że kanał niedostepny a raz wprowadz PIN) Co jest grane? Dziś Liga Europy a ja nie mogę oglądać!! Napiszcie co jest grane. Jak było na kanale 58 nie bylo problemu teraz na 62 i niemiła niespodzianka!
    Teraz po kazdym przełączeniu na kanał 62 pisze PROSZĘ WPROWADZIĆ PIN
    Ostatni raz edytowany przez danielonnk; 2014-11-06, 22:01.

Leave a comment:

• marcin7650
    replied
    BRAK DOSTĘPU DO NSPORT !

Od dziś w dekoderach ADB 5800s w ofercie "na kartę" jest nowa lista ułożona pod usługę "nc+ telewizja na kartę". Niestety znikły uprawnienia do odbioru kanału nSport w SD w liście "na kartę" k. 62.
    W liście "na abonament" k. 214 uprawnienia są.

Proszę o poprawienie !!!

Tam jednak nie ma Eurosportu i AXN w SD.

Dodatkowo od dziś nie ma kanału TVP Sport w SD.
    Doszły za to TVP Sport HD i TVP ABC.
    Poprawiono parametry Mjuzik.tv .
    Ostatni raz edytowany przez marcin7650; 2014-11-06, 18:54.

Leave a comment:

• marcin7650
    replied
    C+Sport, HBO, HBO2, HBO Comedy także nie są w ofercie, ale za to są na liście kanałów w ofertach pre-paid.

Parametrów Mjuzik.tv nadal nie podmienili.

Jak zwykle mają nas w nosie...... eh.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) Luki555 Zobacz post
    Kiedy dodadzą te 2 kanały tvp do głównej listy to nikt nie wie i na razie się nie zanosi żeby to się zmieniło
    Witam.
    Zapewne nie dodadzą TVP ABC i TVP SPORT HD bo nie wchodzą w skład oferty.
    NNK,TNK HD zapewne niebawem zostanie zastąpiona ofertą nc+ na kartę.
    Skończy się promocja na Ale kino,domo itd.i tak naprawdę to nic nie zostanie ciekawego w domowym za 19,90zł.wNNK,TNK HD
    Nsport niech jeszcze zamienią na Eurosport2 i nie będzie sensu te 19,90zł.opłacać.Już lepiej przejść na 24,90zł za nową ofertę.i zakończyć NNK,TNK HD
    Np.StopklatkaTv w NNK jest w płatnym pakiecie na 1 mies.a w Nc+na kartę już bez opłat czyli 2 mies.
    Niech już lepiej ktoś z mózgiem doda 2 pakiet osobno płatny EXTRA HD(45kanałów)za 15zł do oferty NC+na kartę co da im 39,90zł i jest już ciekawie.
    PREMIUM1 :C+Familly1,2,C+Sport za 30zł.
    PREMIUM2 :C+,C+Film1i2 za 30zł.
    HBO-25,Cinemax-15 itd.
    i wszyscy chyba zadowoleni.
    Obecni abo.z TNK i NNK z automatu na nową ofertę i jeden mies.gratis na pakiet EXTRA a nowi wiadomo:po super wysłużony Recorder250G
    Pozdrawiam.

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    Kiedy dodadzą te 2 kanały tvp do głównej listy to nikt nie wie i na razie się nie zanosi żeby to się zmieniło

Leave a comment:

• marcin7650
    replied
    Proszę o aktualizację listy kanałów "n na kartę" dla dekodera ITI5800s (biały nbox) o kanały: TVP ABC i TVP SPORT HD.

Ewentualnie dodanie kanału AXN (SD) do listy "abonamentowej " na koniec listy.

Proszę także o aktualizację parametrów technicznych kanału Mjuzik.tv na liście nnk / tnk hd. (czarny ekran)

Czy planujecie ujednolicenie ofert tnk hd - nnk - nc+tnk ???

Nie zmigruję do oferty nc+tnk, gdy nie będzie w niej kanału nSport+ .

A może tak TV Republikę włączyć do ofert pre-paid ???

Leave a comment:

• Marek_pp
    replied
    Ogólnie telewizja na kartę jest dobrym rozwiązaniem dla osób które oglądają więcej tylko sezonowo np.: podczas urlopu. Po prostu wspaniale rozwiązanie.

Leave a comment:

• danielonnk
    replied
    Dzięki za szybką odpowiedź.

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    Sam mam ten dekoder i na tym dekoderze bez problemu odbiera się też Astre 19 jak będziesz miał tzw zeza czyli 2 konwerter to tylko wchodzisz w ustawienia anteny i tam włączasz DiseqC a póżniej z listy wybierasz satelitę Astra 19. Po zatwierdzeniu dekoder pobierze podstawową listę kanałów z Astry

Leave a comment:

• danielonnk
    replied
    Witam
    mam pytanie: Mam DEKODER HD 2850ST z aktualnie używaną n na karte...czy po zainstalowaniu konwentera typu monoblock na ww dekoderze będzie można bez problemu dodatkowo oglądać kanały FTA z Astry??
    Orientuje się ktoś?

Leave a comment:

• andrzej9923
    replied
    Ja tez od pewnego czasu doladowuje srednio co drugi msc.Kiedys,za czasow n jak nsport byl kanalem transmitujacym na zywo najlepsze mecze LM oplacalem za rok z gory.
    My tu gadamu po proznicy a prawda jest taka ze obecnie co nam prepaidowcow zostalo to albo dvbt albo abonament.Ja abonamentow nie bede placil dla zasady a nnk jest coraz bardziej dla mnie nieatrakcyjny.Nie potrzebuje 10-ciu smieciowych kanalow np filmowych bo na kazdym powtarzaja to samo.
    Tv naziemna jest coraz atrakcyjniejsza i pewnie nadejdzie ten czas kiedy karte nnk wywale w kat.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Ja nie doładowuje od 6 miesięcy... Mam nnk więc darmowy świeci tylko przez 1 miesiąc co bardzo mi się nie podoba i uważam za niesprawiedliwe. Obecnie jadę na DVB-T. Czekam na Focus i Stopklatkę, może tam coś znajdę dla siebie.

Leave a comment:

• pablo82
    replied
    napisał(a) pejo123 Zobacz post
    ...nasze propozycjie juz znacie po 1 dodajcie kanał NGC HD do pakietu premium hd chociaz tyle np.tak trudno? i juz byscie odemnie mieli kaske za 2 pakiety a tak to od 4 miesiecy nie doladowywuje.
    Również jestem za. Dodajcie do TNK HD/NNK kanał NGC HD lub NGC SD do pakietu Premium HD i macie z powrotem aktywnego użytkownika obu pakietów. A tak to na razie wystarczy mi roczny pakiet bez opłat + oferta naziemnej tv.
    PS. Chętnie bym doładował ofertę TNK HD ale na żaden mix oraz abonament się nie skuszę. Z pewnością było by więcej takich użytkowników, którzy by doładowali ofertę na kartę (nawet kosztem podniesienia ceny za dodatkowe kanały w ofercie), a tak to jest jak jest: oferta TNK HD/NNK nie jest rozwijana i za pewne z biegiem czasu zostanie wygaszona z braku aktywnych doładowań konta przez jej użytkowników.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zgadzam się z wami w kwestii podpisania umowy... W ofercie pre paid brakuje mi kanałów dokumentalnych w pakiecie podstawowym. Discovery nie oglądam i nic więcej nie znajduje. Tam widzę mają History, NatGeoWIld, 3xViasat, Nickelodeon, CC w podstawowym.
    Niestety nie można mieć wszystkiego na raz...

Leave a comment:

• irjanas
    replied
    Również zdecydowanie odmawiam przejscia na obonament gdy dzwoni ktos z NC+ pytając czy nie chcę szerszej oferty w atrakcyjnych cenach. Tak naprawde oglądam Telewizje tylko w okresie jesienno-zimowym. Na 2 zimowe miesiace wykupuje nawet pakiet Premium. Na wiosne i lato ruszam na działke i tam spędzam większośc czasu. Dlatego praktycznie latem nie wykupuje pakietów i ciesze się, że istnieje taka oferta jak ta.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+