Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Luki555
    replied
    To trochę dziwne w takim razie. Sprawdzałeś dzisiaj jaka jest sytuacja, próbowałeś ustawień początkowych nie tylko resety i ponowne uruchamianie dekodera?

Leave a comment:

• marcin7650
    replied
    Uprawnienia były już wczoraj wysyłane

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    Dlatego wyślij meila do przedstawiciela żeby wysłali na twoją kartę komplet uprawnień i będzie działać, skoro resetowanie dekodera nic nie daje albo przywrócenie ustawień fabrycznych. Takie rzeczy się zdarzają 3 miesiące temu np. u mnie nie miałem dostępu do kilku kanałów z pakietu bez opłat i wystarczyło żeby przedstawiciel ponownie przesłał mi uprawnienia i pewnie jest u ciebie to samo
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2014-11-07, 10:09.

Leave a comment:

• marcin7650
    replied
    napisał(a) Luki555 Zobacz post
    Odbiór tego kanału jest cały czas możliwy nie wiem jaki masz problem ale sprawdziłem dzisiaj ten kanał czy się co zmieniło i bez problemu go odbieram jak i wszystkie kanały z oferty.
    Najlepiej będzie jak wyślesz meila i poprosisz o wysłanie kompletu uprawnień wtedy to już na pewno nie powinieneś mieć problemów
    Problem dotyczy dekodera ADB 5800s.
    Na liście na abonament jest dostępny k. 214.
    Na liście na kartę - brak uprawnień k. 62.

Ty pewnie masz mydelniczkę.

Leave a comment:

• marcin7650
    replied
    Odbiór tego kanału jest cały czas możliwy nie wiem jaki masz problem ale sprawdziłem dzisiaj ten kanał czy się co zmieniło i bez problemu go odbieram jak i wszystkie kanały z oferty.
    Najlepiej będzie jak wyślesz meila i poprosisz o wysłanie kompletu uprawnień wtedy to już na pewno nie powinieneś mieć problemów
    Problem dotyczy dekodera ADB 5800s.
    Na liście na abonament jest dostępny k. 214.
    Na liście na kartę - brak uprawnień k. 62.

Ty pewnie masz mydelniczkę.

Leave a comment:

• danielonnk
    replied
    napisał(a) Kris1975 Zobacz post
    Tu nie ma co wyjaśniać.Niebawem kończy się promocja na tematyczne z plusem i 100% nSport zastąpią Eurosportem2.
    Automatycznie wszyscy przejdą na nową ofertę -24,90 : Domowy HD+ w nc+ na kartę.
    Jak nie ma co wyjaśniać. To niebawem to chyba koniec marca 2015 i chodzi o kanały domo, planete,kuchnia ale kino itd...a nsport sd powinno być.
    Poza tym gdyby to "niebawem" było jutro to dziś ma mi wszystko działać a nie działa.

Leave a comment:

• Luki555
    replied

Leave a comment:

• marcin7650
    replied
    Jedno nie wyklucza drugiego.

Wracając do tematu, proszę o przywrócenie możliwości odbioru kanału nSport+ (sd).

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) marcin7650 Zobacz post
    Skąd taka informacja o przymusowej migracji do nc+tnk od 01.04.2015.?
    Był gdzieś komunikat na ten temat?
    Kolego w nc+ nie ma nic przymusowego,i nie chodziło tu o migrację.
    01.04.2015 zakończy się promocji na kanały tematyczne z +
    "Domo+" itd.Wtedy już nic sensownego nie zostanie w tym starym pakiecie więc zastąpi go nowy.

Leave a comment:

• marcin7650
    replied
    To niebawem to jest ostatni dzień marca 2015 r
    Skąd taka informacja o przymusowej migracji do nc+tnk od 01.04.2015.?
    Był gdzieś komunikat na ten temat?

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    Mają czas zaczekają,albo coś wykombinują z kanałami promocyjnego co by zgrzytów nie było.Zresztą ten nowy pakiet jest atrakcyjniejszy od starego w TNK,NNK ,więc nie mają co kombinować.Kto będzie chciał dalej ogladać przetrawi jakoś tą podwyżkę albo będzie płacił za 3mies z góry.

Leave a comment:

• Luki555
    replied

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) danielonnk Zobacz post
    Owszem resetowałem, wyłączałem i nic...dalej problem z kanałem 62 - komunikat wprowadź PIN. Co ciekawe kanał nsport sd świeci też na kanale 2014 i tam działa.
    Proszę jakiegoś doradcę o wyjaśnienia.
    Tu nie ma co wyjaśniać.Niebawem kończy się promocja na tematyczne z plusem i 100% nSport zastąpią Eurosportem2.
    Automatycznie wszyscy przejdą na nową ofertę -24,90 : Domowy HD+ w nc+ na kartę.

Leave a comment:

• danielonnk
    replied
    Owszem resetowałem, wyłączałem i nic...dalej problem z kanałem 62 - komunikat wprowadź PIN. Co ciekawe kanał nsport sd świeci też na kanale 2014 i tam działa.
    Proszę jakiegoś doradcę o wyjaśnienia.

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    U mnie np. nie było żadnych problemów z odbiorem tego kanału jak i innych związku ze zmianą listy nie wiem jak dzisiaj będzie. Próbowaliście wyłączyć całkowicie dekoder i go uruchomić jeszcze raz albo zresetować tylko

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+