Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• irjanas
    replied
    Ze zdumieniem zobaczyłem dzisiaj, ze zaktualizowano strone n na karte
    http://n.pl/oferta/n-na-karte
    Poprawiono logotypy stacji lub ich nazwy, usunieto nieistniejące kanały.
    Jeśli mogę coś zasugerować to kanały FTA powinny byc na koncu wykazu a nie jak groch z kapustą razem z kodowanymi.
    Ogólnie całość na plus.

Leave a comment:

• pomocniczek
    replied
    Nie wieżę. Wy dalej sądzicie ze tnk i tnk hd będą rozwijane? Przecież te oferty juz dawno poszły w zapomnienie. Można z nich korzystać bo lepszy klient za 20 zł rocznie niż żaden. A w taki "abonament" na pewno nie będą inwestować.
    Starają się wszystko podszyc pod logo canal+. A to niestety kosztuje.

Leave a comment:

• railroad
    replied
    Cytat:
    napisał(a) railroad
    Czy można przejść z NNK na nc+ telewizja na kartę?

Leave a comment:

• danielonnk
    replied
    napisał(a) pejo123 Zobacz post
    Słuchajcie jestem po rozmowie telefonicznej z konsultantem TNK HD powiedzialem mu ze doszly kanaly i czy cos wie na ten temat nic nie wie zapytalem sie go dlaczego nas nie informuja na biezaco o zmianach powiedzial ze niech sie pan cieszy ze ma i tyle i wtedy odłozył sluchawke,,,dobry jest
    Trzeba było mu jeszcze powiedzieć, że zamiast 19.90 powinni kasować 45 zł.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) SatExpert Zobacz post
    Ale jeszcze nieoficjalnie
    Taaa
    prawda całą dobę

Leave a comment:

• SatExpert
    replied
    Ale jeszcze nieoficjalnie

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) railroad Zobacz post
    Nie ma takiej potrzeby,już w niej jesteś.

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    Ta osoba to chyba była nie poważna, że zakończyła tak rozmowę. Mam wrażenie że na siłę ją posadzili przy telefonie a konsultant chciał inną pracę wykonywać

Leave a comment:

• pejo123
    replied
    Słuchajcie jestem po rozmowie telefonicznej z konsultantem TNK HD powiedzialem mu ze doszly kanaly i czy cos wie na ten temat nic nie wie zapytalem sie go dlaczego nas nie informuja na biezaco o zmianach powiedzial ze niech sie pan cieszy ze ma i tyle i wtedy odłozył sluchawke,,,dobry jest

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    Chyba nie ale i tak ta oferta nc+ na kartę w porównaniu z TNK HD/NNK jest uboższa bo brakuje kilku kanałów co są w TNK HD/NNK
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2014-11-08, 08:47.

Leave a comment:

• railroad
    replied

Leave a comment:

• pablo82
    replied
    Witam. Za pewne tylko posiadacze dedykowanych dekoderów ncplus mają problemy z kanałami nsport. U mnie na module ncam i własnym tunerze Opticum HD x403p na opłaconej karcie TNK HD (domowy HD i premium HD) nadal bez zmian świecą nsport+ SD z 10719 V oraz nsport+ HD z 11449 H. Tak samo oba nsport-y SD i HD mam na opłaconej karcie Smart HD+ (w raz z opłaconym pakietem Multi+).

Leave a comment:

• marcin7650
    replied
    Dostęp do nSport+(sd) k.62 przywrócony .

Ciekawe jaki numer jeszcze wykręcą ???

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) pejo123 Zobacz post
    potwierdzam kanał nsport nie swieci dekoder 5800 biały. czy ktoś z przedstawicieli moze nam wyjasnic co jest planowane odnosnie ofert na karte?Widac gołym okiem ze cos sie dzieje...wiec czekamy na odp.
    Sprawdziłem na białym 5800 i jednak potwierdzam nsport nie świeci na kartę,natomiast jest dostępny i działa nsport SD na liście:abonament.

Leave a comment:

• pejo123
    replied
    potwierdzam kanał nsport nie swieci dekoder 5800 biały. czy ktoś z przedstawicieli moze nam wyjasnic co jest planowane odnosnie ofert na karte?Widac gołym okiem ze cos sie dzieje...wiec czekamy na odp.
    Ostatni raz edytowany przez pejo123; 2014-11-07, 10:34.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+