Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

@ariva210,
    z tego co wiem, obecnie takich planów nie ma.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
      z tego co wiem, obecnie takich planów nie ma.
      Przykro mi to słyszeć, może trzeba ten temat poruszyć. Trzeba będzie albo zmienić na TNK HD, albo dokładniej się przyjrzeć na Pakiet Darmowy HD w CP.

Komentarz

napisał(a) ariva210 Zobacz post
        Mam pytanie odnośnie pakietu bez opłat. W TNK wynosi 12 miesięcy, w NNK tylko 1 miesiąc. Czy okres ważności będzie ujednolicony dla obu ofert? To trochę irytujące dla użytkowników NNK.
        TNK HD istniało dużo wcześniej, a niżeli NNK. Ponieważ ludzie rzadziej doładowywali swoje karty TNK HD, gdyż wystarczyło im 12 miesięcy darmowego dostępu do pakietu bez opłat - to Cyfrowy Dom ITI wprowadził identyczną ofertę pod nazwą NNK i po to by "zmusić" ludzi do uiszczania częstszych opłat za oglądanie ich oferty - ukrócono pakiet bez opłat do 1 miesiąca po zakończeniu doładowania.
        PS. Podobna sytuacja jest z TNK SD, gdzie karty aktywowane do 31 marca 2010r. działają na pakiet bez opłat do końca ważności oferty (2016r. najprawdopodobniej), zaś karty aktywowane po 1 kwietnia 2010r. działają tylko rok na pakiet bez opłat.

Komentarz

napisał(a) pablo82 Zobacz post
          zaś karty aktywowane po 1 kwietnia 2010r. działają tylko rok na pakiet bez opłat.
          Zależy jak na to spojrzeć... tylko rok albo AŻ rok. Bo jak zmigrujesz na smart hd to już miesiąc tylko.

Komentarz

@sonikus masz rację, tylko, że Ja tu specjalnie nie wspominałem o migracji na Smart HD, gdyż tak jak piszesz - wówczas z 12 miesięcy darmowego pakietu bez opłat - robi nam się 1 miesiąc (dotyczy kart TNK SD zmigrowanych na Smart HD/Smart HD+).

Komentarz

Pytanie do przedstawicieli n:

Doładowałem konto 5 dni temu i do tej pory nie odblokowaliście mi kanałów, czemu?

Komentarz

@fastrets,
                czas oczekiwania na aktywację kanałów, to z reguły 2-3 dni robocze od momentu dokonania wpłaty (przelew). Rozumiem, że środki wysłałeś w weekend. Napisz do mnie na doradcę, sprawdzę czy wpłata już dotarła.
                W temacie maila wpisz nick z forum a w treści podaj numer karty.

Komentarz

napisał(a) sonikus Zobacz post
                  Zależy jak na to spojrzeć... tylko rok albo AŻ rok. Bo jak zmigrujesz na smart hd to już miesiąc tylko.
                  Dlatego ja wolałem kupić nowy starter Smart HD+, niź marnować swoją kartę TNK SD, z pakietem bez opłat ważnym do 2016 roku
                  PAY TV:
                  • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
                  • CP - Darmowy HD
                  • TNK - Smart HD+ & Multi+
                  • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
                  • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

witam od wtorku czekam na wlaczenie telewizji ilez mozna , bylo dzwonione do konsultanta w piatek pieniadze wplynely a dekoder dalej nie aktywny wiec ile trzeba czekac na wlaczenie bo juz trace cierpliwosc

Komentarz

Tak jak już napisałem Ci w odpowiedzi na wiadomość email. Wpłaty w tej chwili na karcie nie ma dlatego nie ma odbioru kanałów.

Komentarz

Kanały które ostatnio pojawiły się na satelicie a które są dostępne w ntc (tvp rozrywka, tvp regionalna, puls 2) trafiły się nam także do TNK HD / NNK. Czy można się spodziewać że pozostałe kanały nadające w darmowej telewizji naziemnej, które nadają już na satelicie od dłuższego czasu (chodzi mi o tvp historia oraz tv6) także trafią do oferty ?

Komentarz

Ja mam taką propozycję aby zmienić trochę ofertę N na kartę chodzi mi o to pakiet Domowy HD kosztuje 19,90zł/mies. potem jest Premium HD i na końcu Canal+

Aby korzystać z Canal+ należy posiadać 2 wcześniejsze pakiety wykupione.
                          Ja proponuję aby był wybór tak jak jest teraz po tej cenie albo pakiet Canal+ zamiast obecnej ceny tak jak reszta pakietów 19,90 żeby kosztował 28zł ale żeby nie trzeba było mieć wykupionego pakietu Premium HD.

Jeżeli też tak myślicie to wypowiedzcie się na ten temat a doradcę N proszę o przekazanie tej propozycji dalej to działu marketingu.

Komentarz

jak najbardziej jestem za ale watpliwa sprawa czy oni nas wysłuchaja i wprowadza taka mozliwosc-raczej nie.

Komentarz

Kidy Polsat HD pojawi się w ofercie NNK?

Komentarz

napisał(a) tom-asz Zobacz post
                                Ja mam taką propozycję aby zmienić trochę ofertę N na kartę chodzi mi o to pakiet Domowy HD kosztuje 19,90zł/mies. potem jest Premium HD i na końcu Canal+

Aby korzystać z Canal+ należy posiadać 2 wcześniejsze pakiety wykupione.
                                Ja proponuję aby był wybór tak jak jest teraz po tej cenie albo pakiet Canal+ zamiast obecnej ceny tak jak reszta pakietów 19,90 żeby kosztował 28zł ale żeby nie trzeba było mieć wykupionego pakietu Premium HD.

Jeżeli też tak myślicie to wypowiedzcie się na ten temat a doradcę N proszę o przekazanie tej propozycji dalej to działu marketingu.
                                Dziękuję za uwagi. Zostały przekazane.

napisał(a) roccogiani Zobacz post
                                Kidy Polsat HD pojawi się w ofercie NNK?
                                Obecnie nie posiadamy informacji jakoby kanał ten miał być w najbliższym czasie wprowadzony do oferty.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+