Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

dzisiaj aktywowałem moduł smsem i zaraz po aktualizacji oprogramowania pojawiły się programy z pakietu premium oraz canal+familii i pytam czy pakiet domowy załapuje uprawnienia później czy powinny razem przejść i kanały pojawić się jednocześnie z trzech pakietów ???

Komentarz

Uprawnienia do poszczególnych pakietów mogą docierać z opóźnieniem. Uruchom kanał TVP1 HD i nie przełączaj z niego przez około 30 minut. W tym czasie uprawnienia do pakietu Domowego HD powinny się pobrać.

Komentarz

no dobra załapało po ok 30 minutach
        a gdzie mogę sprawdzić ważność konta ??? bo jak wpisuję dane karty na stronie gdzie się sprawdza ważność smarthd to mi wyskakuje cały czas że kod nieprawidłowy ???

Komentarz

Formularz dla usług TNK HD i n na kartę, znajdziesz tutaj: https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_...oladowania.php

Komentarz

a można dokładny spis kanałów ??? bo tutaj jest nieaktualna lista
            http://n.pl/oferta/n-na-karte
            u mnie świeci jeszcze viva i tvprozrywka

Komentarz

Czemu nie mam w N na kartę dostępu do stacji CANAL + HD , CANAL + FILM HD, CANAL + FILM2HD , CANAL + SPORT HD. Miałem dostęp do ww kanałów od 16 maja 2013 r. do 15 lipca włącznie - 16 lipca już miałem zakodowane . Czemu tak jest ?

Komentarz

ja tez wszystkie pakiety wykupione do 19 wrzesnia a tu tez w tym samym czasie zakodowane mialy być dostepne do czasu do kiedy miało się dostęp do 3 pakietów przed wprowadzeniem tych kanałów był taki warunek czyli pownienem miec dostep jeszcze
                Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2013-07-20, 13:21.

Komentarz

Wyślij mi dane swojej karty a wtedy zweryfikuję sytuację na karcie.

Komentarz

@Piotrek_nc+ Wysłałem emaila . Czekam na odpowiedź.

Komentarz

Odpowiedź udzielona

Komentarz

Witam.mam pytanie do przedstawicieli nc+ czy do dekoderów TNK HD i NNK HD (DEKODER HD ITI 5800S) będzie w przyszłości aktualizacja oprogramowania (Zmiana kolorystyki na NC+) ?

Komentarz

Gdzie mogę znaleźć spis kanałów?
                          "Ludzie mogą wątpić w to co mówisz, ale uwierzą w to co robisz" W dzisiejszych czasach to strach..

Komentarz

napisał(a) fastrets Zobacz post
                            Witam.mam pytanie do przedstawicieli nc+ czy do dekoderów TNK HD i NNK HD (DEKODER HD ITI 5800S) będzie w przyszłości aktualizacja oprogramowania (Zmiana kolorystyki na NC+) ?
                            tez prosze o odp. na ten temat.....tylko nie piszcie prosze info. ze nie nieznacie terminu aktualizacji i czy wogóle ona sie pojawi

Komentarz

Aktualizacja na pewno będzie tyle tylko, że jeszcze nie znamy daty więc nie mogę Wam jej podać. W przypadku gdy będzie planowana taka aktualizacja poinformujemy Was o tym tak jak w przypadku każdej innej.

Komentarz

napisał(a) max1990 Zobacz post
                                Gdzie mogę znaleźć spis kanałów?

tu jest lista, ale nieaktualna
                                http://n.pl/oferta/n-na-karte
                                jest jeszcze vivapl i tvprozrywka - przynajmniej u mnie prosiłem w tym temacie żeby podac aktualną liste, ale niestety się nie doczekałem

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+