Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

komfort HD z własnym dekoderem ADB

Mam pytanie do przedstawicieli , czy będąc Waszym abonentem w tej usłudze, jest możliwość dokupienia innego pakietu z kanałami filmowymi z paczki C+.

Komentarz

na szczęście nie

Komentarz

Tylko opcja migracji ale wtedy umowa na rok albo więcej...

Komentarz

Czy c+ hd jest w pakiecie npremium?
          *nc+ mix *
          * universe+ 49*

Komentarz

Witam, prosilbym was o pomoc w sprawie uzyskania numeru konta na ktore musze przelac pieniazki w celu doladowania mojej karty. Czy moglby mi ktos z was powiedziec gdzie wpisac numer karty zeby uzyskac ten nr konta. Dziekuje za odpowiedz.

Komentarz

Podaje otto

napisał(a) MichaUu Zobacz post
              Witam, prosilbym was o pomoc w sprawie uzyskania numeru konta na ktore musze przelac pieniazki w celu doladowania mojej karty. Czy moglby mi ktos z was powiedziec gdzie wpisac numer karty zeby uzyskac ten nr konta. Dziekuje za odpowiedz.

https://ssl.telewizjanakarte.pl/spra...oladowania.php
              ITI 2849 ST/ADB -TNK HD/Comfort HD & C+ (6pack)
              LG 42" Plasma HD.TV
              LNB 13.0*E Hot Bird

Komentarz

TNK HD

https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_...oladowania.php
                ITI 2849 ST/ADB -TNK HD/Comfort HD & C+ (6pack)
                LG 42" Plasma HD.TV
                LNB 13.0*E Hot Bird

Komentarz

Nie mam pojecia dlaczego, ale w polu numer konta nic nie wyswietla. Ma ktos moze jakies rozwiazanie tego problemu?
                  Ostatni raz edytowany przez MichaUu; 2013-06-13, 08:46.

Komentarz

napisał(a) MichaUu Zobacz post
                    Nie mam pojecia dlaczego, ale w polu numer konta nic nie wyswietla.
                    Wyślij mi zatem swoje dane wraz z opisem sytuacji według danych z mojej sygnatury. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz informacje.

Komentarz

Witam
                      Mam n na karte opłaconą do 11.07.2013 r. Ze względu na wyjazd nie zrobie teraz doładowania. Jakie kanały i jak długo będę mógł odbierać? Jak długo niedoładowywana karta jest aktywna?

Komentarz

W ofercie NNK HD masz miesiąc bezpłatnego odbierania pakietu ''bez opłat'' czyli teoretycznie do 11.08.2013
                        Pozdrawiam EagleEye
                        TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

A i po wygaśnięciu tego pakietu też nic się nie stanie, może leżeć parę miesięcy potem doładujesz i nadal będziesz oglądać.

Komentarz

w NNK jest dostępny kanał canal+family 1 i 2 i mam pytanie czy można go wykupic do pakietu domowego hd czy tylko razem z domowymhd i premiumhd (19.90+19.90+19.90) ???

Komentarz

@krzychuuu80, żeby aktywować pakiet C+ Family musisz mieć aktywne oba niższe pakiety
                              PAY TV:
                              • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
                              • CP - Darmowy HD
                              • TNK - Smart HD+ & Multi+
                              • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
                              • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

no szkoda bo już myślałem że będzie możliwość tańszego oglądania polskiej ligi

ale nadal można aktywować ten pakiet ??? bo widzę że moduły są dostępne jeszcze na allegro no i czy canal+ będzie na zawsze w tej ofercie ???
                                Ostatni raz edytowany przez krzychuuu80; 2013-07-14, 09:28.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+