Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• marcin7650
    replied
    Czyli jeszcze coś poza SMART HD+ ma wystartować?

Czekamy na odpowiednik n na kartę .

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) marcin7650 Zobacz post
    Skoro oferta n na kartę pozostaje na rynku, może pomyślicie nad rozbudowaniem jej o opcję MULTI+

Chętnie wtedy uruchomię mój drugi dekoder ADB .
    W tej chwili jeszcze trwają prace nad nowymi ofertami prepaidowymi. Niestety na razie nie mamy informacji odnośnie jakichś konkretów. Jeżeli coś będziemy wiedzieć to na pewno Was poinformujemy o tym fakcie.

Leave a comment:

• sonikus
    replied
    napisał(a) danielonnk Zobacz post
    wychodzi na to że klienci starszej TNK SD są w lepszej sytuacji bo mają możliwość skorzystania z nowej oferty Smart+
    Już dawno są w lepszej sytuacji (od czasu smart HD) jeśli chcą oglądać tv6 lub polsat2.

napisał(a) marcin7650 Zobacz post
    Skoro oferta n na kartę pozostaje na rynku, może pomyślicie nad rozbudowaniem jej o opcję MULTI+
    Ano i będzie nc+ na kartę... Niech pomyślą żeby dodać te tematyczne do pakietu premium i już. Taki mój pomysł, jeśli nie mają lepszego to oddaję gratis, bez tantiemów

Leave a comment:

• danielonnk
    replied

Dobry pomysł pod warunkiem możliwości wykupienia multi+ bez konieczności zasilenia innych pośrednich pakietów

Leave a comment:

• marcin7650
    replied

Leave a comment:

• danielonnk
    replied
    Czyli wychodzi na to że mając n na kartę wszytko pozostaje bez zmian? Jeśli tak to: bardzo długo trwało przygotowanie "nowej" oferty; wychodzi na to że klienci starszej TNK SD są w lepszej sytuacji bo mają możliwość skorzystania z nowej oferty Smart+. Z drugiej zaś strony widząc co wyprawia nc+ brak zmian można chyba traktować na plus.
    Osobiście w ofercie n na kartę brakuje mi przynajmniej jednego kanału dla małych dzieci. Nie podoba mi się również to że aby mieć pakiet Canal+Family (kiedyś n premium) trzeba wykupic pakiet pośredni.

Leave a comment:

• Marcoo1313
    replied
    Miały być wystrzały i oklaski ,ostały się jeno wrzaski......

Cytuję jak niżej
    "nc+: FAQ dotyczące ofert prepaid NNK, TNK, itd.

2013-05-23 16:31:50 / Janusz Sulisz
    Ostatnia aktualizacja: 2013-05-23 16:46:14
    źródło: Inf. własna / nc+

Ponieważ bardzo często padają pytania dotyczące tego, co będzie z dotychczas oferowanymi produktami i usługami prepaid, platforma nc+ wyjaśniła swoim klientom, co stanie się z usługami n na kartę (NNK), n na kartę (NNK) z modułem nCAM i n Świat HD oraz telewizja na kartę (TNK SD), telewizja na kartę HD (TNK HD) i CYFRA+ na kartę.

Dystrybucja i sprzedaż dotychczasowych produktów prepaidowych pod brandem n jest kontynuowana:
    n na kartę (NNK) w postaci zestawów z dekoderem Opticum X8 Combo - zakup od GLOBO Multimedia
    n na kartę (NNK) z modułem CAM (nCAM HD) - zakup od Cyfrowego Domu
    n Świat HD – zakup od Cyfrowego Domu

Dystrybucja i sprzedaż ofert: telewizja na kartę (TNK SD), telewizja na kartę HD (TNK HD) i CYFRA+ na kartę nie jest kontynuowana.

Klienci posiadający dostęp do powyższych ofert oraz do telewizji na kartę (TNK SD) i telewizji na kartę HD (TNK HD) korzystają z ofert na dotychczasowych zasadach.

Klienci posiadający dostęp do oferty TNK SD mogą przejść do oferty SMART HD+ na zasadach promocyjnych."

Leave a comment:

• danielonnk
    replied
    Czy wiadomo coś na temat nowej ofert dla obecnych użytkowników n na kartę. Jakie zmiany w pakietach, jakie ceny?

Leave a comment:

• mcgiwer
    replied
    No i tak sobie czekałem na jakąś nową ofertę na kartę i właśnie przed samym filmem wyłączyli mi wizje n-ka zawsze przeciągała wyłączenie a nc+ nawet do 24.00 nie poczekali tylko 30 sek. przed filmem wyłączyli. Mogliby chociaż zostawić kanały te które są z naziemnej Macie jakieś info co do nowej oferty nc+nk?

Leave a comment:

• slash1024
    replied
    I bądź tu mądry! Faktycznie włączyli chyba na czas Ligi Mistrzów, chociaż jeszcze dziś rano kanał był aktywny. Mogliby chociaż napisać o co chodzi.

Leave a comment:

• soothis
    replied
    Mi się wydaje że włączyli na czas LM bo wczoraj też miałem odkodowany a dziś już widać tylko ciemność niestety

Leave a comment:

• wojtekiki
    replied
    Masz aktywne npremium/C+ Family? Może włączyli na czas LM?

Leave a comment:

• slash1024
    replied
    Właśnie przed chwilą włączyłem kanał 29 i działa! Super - teraz oferta, jeśli chodzi o piłkę nożną na najwyższym poziomie. Tak trzymać.
    Ps: gdyby jeszcze był Eurosport 2...

Leave a comment:

• marcin7650
    replied
    No właśnie, jak aktywować Canal+ Sport

W CC n na kartę nic nie wiedzą .

Leave a comment:

• slash1024
    replied
    Widziałem to dzisiaj, ale kanał mam nieaktywny. Mam świeżo wykupione kanały premium a canal+ sport mam wyłączony i brak jakiejkolwiek informacji jak go aktywować. Na stronie też cisza.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+