Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Sylwiusz25x
    replied
    Czy c+ hd jest w pakiecie npremium?

Leave a comment:

• sonikus
    replied
    Tylko opcja migracji ale wtedy umowa na rok albo więcej...

Leave a comment:

• marcin7650
    replied
    na szczęście nie

Leave a comment:

• mario67
    replied
    komfort HD z własnym dekoderem ADB

Mam pytanie do przedstawicieli , czy będąc Waszym abonentem w tej usłudze, jest możliwość dokupienia innego pakietu z kanałami filmowymi z paczki C+.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Dziękuję za uwagę i przekażę ją.

Leave a comment:

• EagleEye
    replied
    napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
    Oferta z dekoderem na własność, może zostać uruchomiona jedynie na dekoderze ADB n. Obecnie nie ma dostępnej oferty abonamentowej, dla posiadaczy modułów.
    To jest właśnie najgorsze ze moduły n-cam TNK HD czy NNK HD sa jedynie w pre-paid a nie post-paid

W dużym stopniu odbiera wam to konkurowanie z CP w tym segmencie tym bardziej ze dużo osób przeszło by na abo z cam-ów bo nie kazdy lubi miec cos narzucane przez usługodawce jak np lista kanałów i jakieś usługi net-owe na dekoderze

Niech w końcu ''nc+'' się ocknie bo szkoda było inwestować w camy które służa nie raz do ''wyjechania'' i nieopłacania go dalej

Leave a comment:

• Sylwiusz25x
    replied
    Witam. Czy trwa jakas promocja, bo pakiet domowy gra mi ponad dwa tygodnie za darmo, czy to przypadek?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Oferta z dekoderem na własność, może zostać uruchomiona jedynie na dekoderze ADB n. Obecnie nie ma dostępnej oferty abonamentowej, dla posiadaczy modułów.

Leave a comment:

• patyczek
    replied
    Witam, posiadam NNK z modułem nCAM HD i chciałabym przejść do tej oferty https://n.pl/nsklep/promocje/ownkomf...wlasny_dekoder, ale z tego co widzę to jest tylko oferta dla posiadaczy tunerów. Czy ja mogę skorzystać z tej oferty, czy jak posiadam moduł nCAM to nie mogę?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Oferta n na kartę nadal jest dostępna. Posiadacze mogą korzystać z usług na dotychczasowych warunkach. Niestety o ofercie nc+ na kartę dla Klientów TNK HD/nnk obecnie nie posiadam żadnych informacji.

Leave a comment:

• mcgiwer
    replied
    Czy oferta dalej na NNK obowiązuje? Kwota 19,90 dalej obowiązuje? Paweł daj znać czy coś się szykuje z ofertą dla posiadaczy sparowanych kart, bo nie wiem czy przedłużać czy jeszcze się wstrzymać.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @Jassy,
    obecnie przejście do usługi Smart HD+ z wykorzystaniem posiadanego przez Ciebie dekodera, nie jest możliwe.

Aby móc korzystać z nowej oferty nc+ na kartę, niezbędne jest posiadanie karty TNK SD lub Smart HD+. Zalecany dekoder to sprzęt niesparowany z kartą i zgodny ze standardem DVB-S2, MPEG-4 z Conax.

Leave a comment:

• Jassy
    replied
    n na kartę migracja smart hd+

Posiadam n na kartę z dekoderem nbox hdtv (ADB-5800 S HD). Chcę przejść na ofertę SMART HD+.
    Czy jest to możliwe, czy też może aby tego dokonać muszę kupić nową kartę i nowy dekoder? ( Z tego co wyczytałam mój obecny dekoder jest sparowany z kartą, którą posiadam).
    Uprzejmie proszę o wskazówki.

Leave a comment:

• doniu
    replied
    napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
    W tej chwili jeszcze trwają prace nad nowymi ofertami prepaidowymi. Niestety na razie nie mamy informacji odnośnie jakichś konkretów. Jeżeli coś będziemy wiedzieć to na pewno Was poinformujemy o tym fakcie.
    Mam nadzieję , że jak będzie nowa oferta NC+ na kartę to będzie podobna do N na kartę czyli wszystkie kanały z N na kartę + multi+ , a chciałbym , żeby w tej nowej ofercie prepaidowej było jeszcze 6 Canal +.

Leave a comment:

• SatExpert
    replied
    Czyli będzie jeszcze coś oprócz Smart HD+ ???

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+