Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Formularz dla usług TNK HD i n na kartę, znajdziesz tutaj: https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_...oladowania.php

Leave a comment:

• krzychuuu80
    replied
    no dobra załapało po ok 30 minutach
    a gdzie mogę sprawdzić ważność konta ??? bo jak wpisuję dane karty na stronie gdzie się sprawdza ważność smarthd to mi wyskakuje cały czas że kod nieprawidłowy ???

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Uprawnienia do poszczególnych pakietów mogą docierać z opóźnieniem. Uruchom kanał TVP1 HD i nie przełączaj z niego przez około 30 minut. W tym czasie uprawnienia do pakietu Domowego HD powinny się pobrać.

Leave a comment:

• krzychuuu80
    replied
    dzisiaj aktywowałem moduł smsem i zaraz po aktualizacji oprogramowania pojawiły się programy z pakietu premium oraz canal+familii i pytam czy pakiet domowy załapuje uprawnienia później czy powinny razem przejść i kanały pojawić się jednocześnie z trzech pakietów ???

Leave a comment:

• krzychuuu80
    replied
    no szkoda bo już myślałem że będzie możliwość tańszego oglądania polskiej ligi

ale nadal można aktywować ten pakiet ??? bo widzę że moduły są dostępne jeszcze na allegro no i czy canal+ będzie na zawsze w tej ofercie ???
    Ostatni raz edytowany przez krzychuuu80; 2013-07-14, 09:28.

Leave a comment:

• SatExpert
    replied
    @krzychuuu80, żeby aktywować pakiet C+ Family musisz mieć aktywne oba niższe pakiety

Leave a comment:

• krzychuuu80
    replied
    w NNK jest dostępny kanał canal+family 1 i 2 i mam pytanie czy można go wykupic do pakietu domowego hd czy tylko razem z domowymhd i premiumhd (19.90+19.90+19.90) ???

Leave a comment:

• sonikus
    replied
    A i po wygaśnięciu tego pakietu też nic się nie stanie, może leżeć parę miesięcy potem doładujesz i nadal będziesz oglądać.

Leave a comment:

• EagleEye
    replied
    W ofercie NNK HD masz miesiąc bezpłatnego odbierania pakietu ''bez opłat'' czyli teoretycznie do 11.08.2013

Leave a comment:

• danielonnk
    replied
    Witam
    Mam n na karte opłaconą do 11.07.2013 r. Ze względu na wyjazd nie zrobie teraz doładowania. Jakie kanały i jak długo będę mógł odbierać? Jak długo niedoładowywana karta jest aktywna?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) MichaUu Zobacz post
    Nie mam pojecia dlaczego, ale w polu numer konta nic nie wyswietla.
    Wyślij mi zatem swoje dane wraz z opisem sytuacji według danych z mojej sygnatury. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz informacje.

Leave a comment:

• MichaUu
    replied
    Nie mam pojecia dlaczego, ale w polu numer konta nic nie wyswietla. Ma ktos moze jakies rozwiazanie tego problemu?
    Ostatni raz edytowany przez MichaUu; 2013-06-13, 08:46.

Leave a comment:

• Marcoo1313
    replied
    TNK HD

https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_...oladowania.php

Leave a comment:

• Marcoo1313
    replied
    Podaje otto

napisał(a) MichaUu Zobacz post
    Witam, prosilbym was o pomoc w sprawie uzyskania numeru konta na ktore musze przelac pieniazki w celu doladowania mojej karty. Czy moglby mi ktos z was powiedziec gdzie wpisac numer karty zeby uzyskac ten nr konta. Dziekuje za odpowiedz.

https://ssl.telewizjanakarte.pl/spra...oladowania.php

Leave a comment:

• MichaUu
    replied
    Witam, prosilbym was o pomoc w sprawie uzyskania numeru konta na ktore musze przelac pieniazki w celu doladowania mojej karty. Czy moglby mi ktos z was powiedziec gdzie wpisac numer karty zeby uzyskac ten nr konta. Dziekuje za odpowiedz.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+